Tuvinieki jau atvadījušies no Mārtiņa Rītiņa

Publicēts: 07.02.2022, Komentāri: 15
"Nevaram zināt, kurā brīdī varam saņemt ziņu, ka Mārtiņa vairs nav," saka populārā šefpavāra un TV zvaigznes brālis Jānis Rītiņš, Viņš teic, ka Mārtiņš joprojām slimnīcā cīnās par dzīvību. Lai gan ārsti jau bijuši Mārtiņa brāļus pasaukuši uz slimnīcu, sakot, ka varbūt šī ir tāda reize, kad jāatvadās, Mārtiņš Rītiņš turas un joprojām ir mūsu vidū, vēsta portāls Jauns.lv.


Rītiņa dzīves mirkļi fotogalerijā


"Situācija aizvien ir smaga. Mūs ārsti jau pasauca uz slimnīcu ar lielu varbūtību, ka tomēr šī ir reize, kad no brāļa jāatvadās. Braucot pie Mārtiņa, mēs domājām - paspēsim vai nē. Mārtiņam nav viegli, bet viņš turpina cīņu. Viņam simtprocentīgi tiek padots skābeklis, doti medikamenti asinsspiedienam, jo tas ir ļoti zems. Tāpat tiek dotas antibiotikas, jo plaušas ir iekaisušas.


Stāvoklis ir ļoti smags, nekas nav mainījies…  Kopumā viņš ļoti turas, jau vairāk kā mēnesi," stāsta Jānis Rītiņš, piebilstot, ka pat ārsti brīnās par brāļa izturību.


Pilnu rakstu lasiet Jauns.lv

Uzziņai:

Šefpavārs Mārtiņš Rītiņš smagi pārcieš Covid-19 slimības gaitu, un ārsti slimnīcā cīnās par viņa dzīvību un veselību, žurnālistiem apstiprina šefpavāra brālis Jānis Rītiņš. 

Mārtiņš Rītiņš ir vakcinēts pret Covid-19, kā arī ir saņēmis balstvakcīnu. Šefpavārs nonācis slimnīcā īsi pēc Ziemassvētkiem.

GRĀMATAS PREZENTĀCIJA NORITĒJA IEKŠTELPĀS UN BEZ MASKĀM. TOSTARP TUR ATRADĀS MEDIĶIS KĀRLIS RĀCENIS, KURŠ NEAIZRĀDĪJA NEVIENAM UN PATS VIESOJĀS BEZ MASKAS - BILŽU GALERIJĀ 4. un 5. BILDE.

"Tas gan nenozīmē, ka Covid-19 nevar viņam kaitēt, bet ja viņš nebūtu vakcinēts, varbūt viņam jau sen būtu gals. Ziņas šorīt bija, ka viņam nav tā smagākā slimības gaita, ka nav jābāž rīklē truba, kas ir tas pēdējais solis. Viņam varbūt iet uz labo pusi," piebilst Jānis Rītiņš.

Savukārt portālam Jauns.lv šefpavāra brālis Jānis Rītiņš 2022. gada 10. janvāra vakarā pauž, ka Mārtiņš svētdien ticis nogādāts reanimācijā un tur atrodas joprojām, bet stāvoklis nedaudz stabilizējas.

"Gribas ticēt, ka sliktākajam Mārtiņš ir ticis cauri," saka Jānis, atklājot, ka brālim ir Covid-19 Delta paveids, un sakot lielu paldies ārstiem, kas šobrīd rūpējas par Mārtiņu.

2021. gada 1. decembrī tika prezentēta filoloģijas zinātņu doktores un bijušā ārlietu ministra Jāņa Jurkāna mīļotās sievietes Lindas Apses grāmata "De Profundis. Mārtiņš Rītiņš" - par šefpavāru Mārtiņu Rītiņu. Šajā autobiogrāfijā gluži kā grēksūdzē slavenais virtuves virtuozs pilnībā "izlicis uz paplātes" savas dzīves visilgāk noslēpumā turētās patiesības - gan par savulaik skaudro cīņu ar alkohola atkarību, gan par netradicionālo seksuālo orientāciju.

Grāmatas prezentācijas pasākumā šefpavārs izskatījās dzīvespriecīgs un vesels. Taču, kā runā, veselības likstas Rītiņu vajājot jau kādu laiku.

Smalkajās aprindās dzirdēts, ka neilgi pēc priecīgā notikuma Rītiņš inficējies ar Covid-19.

Konteksts:

1. decembrī prezentēta bijušā ārlietu ministra Jāņa Jurkāna mīļotās sievietes Lindas Apses grāmata "De Profundis. Mārtiņš Rītiņš" - par šefpavāru Mārtiņu Rītiņu. Tomēr grāmatas prezentācija nonākusi likumsargu redzeslokā. Par pulcēšanās ierobežojumu pārkāpumu sodīs gan pasākuma saimniekus, gan viesus.

"Veicot interneta resursu pārlūkošanu, tika konstatētas interneta vidē esošas ziņas par kādu saviesīgu pasākumu, kas norisinājās 1. decembrī Rīgā un šķietami pārkāpj valstī noteikto rīkojumu par pulcēšanās ierobežojumiem ārkārtējās situācijas laikā," izdevumam "Privātā Dzīve" atzina Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Gita Gžibovska.

8. decembrī POLICIJĀ tika sākts administratīvais process. Pats Mārtiņš Rītiņš atklāj, ka līdz viņam šāda informācija nav nonākusi, un piebilst, ka ļaudis pasākumā uzrādīja Covid-19 sertifikātus.

Tā kā telpu ietilpība viņa restorānu zaļajā režīmā ļauj vienlaikus apmeklēt 34 cilvēkiem, viņš uzskatījis, ka rīkojas, ievērojot likumu.

Ļoti garšīga saruna pirms 3 nedēļām - 2021.gada nogalē.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

VENTA LEITE 22.02.2022 00:17
Skumji. Labi ka Mārtiņš dalījies, un atklāti runājis par savu dzīvi. Droši, vien ka nekas labs,nav gaidāms, bet paliek viss viņa paveiktais. Man,viņš ļoti, patīk,sirsnīgs,talantīgs,cilvēks. Novēlu, to labāko.
1 0 atbildēt
Ziedonis Karklins 16.02.2022 00:42
Viņi tic zinātnei..
0 1 atbildēt
vita Roga 16.02.2022 00:41
Te tev nu bija, ja potējies tad vieglā formā..
1 0 atbildēt
Ziedonis Karklins 16.02.2022 00:40
Pēteris Kļaviņš vakar arī saslima , viņa tuvinieki uztraucas, bet šodien Andris Bērziņš...
1 0 atbildēt
Izcilnieks bija Mārtiņš 12.02.2022 05:27
RIP.
1 0 atbildēt
Jānis Aleksis 09.02.2022 00:45
Lai tik reklamē,cerams ka pēc šito beidzot atvērsies acis pošmīļiem un sāks domāt ar galvu kurās ir smadzenes,ja tādas ir.
0 2 atbildēt
uz nekurieni > Jānis Aleksis 09.02.2022 00:47
nu jums pošMĪŽIEM citas iespējas nav
1 1 atbildēt
Ina Seržante 09.02.2022 00:44
Nekas svarīgāks,acīmredzot,pašlaik pasaulē nenotiek...
0 1 atbildēt
Ligita Tetere 09.02.2022 00:43
Nu cik var katru dienu par to Mārtiņu ņemties un diendienā stāstīt par atvadīšanos no viņa,pašiem nepaliek nelabi?Nu visi zin,ka Mārtiņš vakcinējās ,dabūja busteri un saslima smagi ar covid,un tas nav vienīgais gadījums.Nu liekat mieru cilvēkam!
0 1 atbildēt
Anita Terlina 09.02.2022 00:42
Joprojām Mārtiņš Rītiņš cīnās par savu dzīvību. Lai Dievs palīdz uzvarēt!
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV