Kinofilmas MIRĀŽA zvaigzne Mārtiņš Vilsons piesaka personisku boikotu Krievijai

Krievijā labi pazīstamais un mīlētais aktieris atlaidis savu menedžeri.
Publicēts: 06.03.2022, Komentāri: 8
Rīgas Kinostudijas daudzsēriju šedevra "MIRĀŽA" zvaigzne Mārtiņš Vilsons pieteicis personisku boikotu Krievijai sakarā ar agresora izraisīto karu Ukrainā.


Krievijas skatītājiem plaši pazīstamais Mārtiņš Vilsons ekspress-intervijā portālam Vipi.tv atzīst, ka atlaidis no darba savu Krievijas aģenti un kino menedžeri Annu Holmovsku.


MĀRTIŅA DZĪVES MIRKĻI BILŽU GALERIJĀ


Anna Holmovska (Анна Холмовская) sociālajos tīklos agresīvi izteikusies par karu Ukrainā un slavējusi Krievijas iebrukumu šajā neatkarīgajā valstī. Mārtiņam Vilsonam (Мартиньш Вилсонс) nebija pieņemama šāda menedžeres attieksme un Krievijas propagandas kanālu melu reklamēšana.


Tikmēr Mārtiņam Vilsonam ir ko teikt! Šeit un šobrīd - latviešu tautai un Latvijas iedzīvotājiem. Raksta lejasdaļā papildu informācija.

Uzziņai no 2022.gada februāra:

Iepazīstinām mūsu lasītājus ar 100% dabīgu līdzekli operatīvai cilvēka organisma imūnsistēmas stiprināšanai – Epsorin.


Uztura bagātinātāja latviskotais nosaukums ir Epsorīns - jau daudzus gadus oficiāli apstiprināts PVD (Latvijas Pārtikas un veterinārais dienests).

Epsorīns ir Latvijā ražots produkts, kura mērķis ir veicināt cilvēku veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanos, nodrošinot pieeju unikālai, kvalitatīvai un efektīvai, dabīgas izcelsmes produkcijai. 


Lai arī šis nav reklāmraksts, tomēr portāla Vipi.tv redakcijas kolektīvs iesaka un rekomendē lietot Epsorīnu! Mēs esam izmēģinājuši šo produktu un izjutuši tā pozitīvo ietekmi uz veselību un gūto imunitāti pret dažādām saslimšanām.

Šis uztura bagātinātājs lieliski palīdz atjaunot aknu veselību (uzlabot ALAT, ASAT, GGT; holesterīna, leikocītu, trombocītu un citus rādītājus). To iespējams pārbaudīt pavisam vienkārši - veicot asins analīzes pirms un pēc preparāta lietošanas.

Epsorīns ir augstākās kvalitātes ekstrakts no jauniem, nepārkaulotiem savvaļas ziemeļbriežu ragiem – pantiem. Ziemeļbriežu Panti ir asinsrades orgāns, kas adaptējas bargajiem Arktikas apstākļiem, tādēļ no tiem ražotajam ekstraktam piemīt unikāls bioloģiskais potenciāls. Epsorīna sastāvā ir visas dabā sastopamās aminoskābes, kā arī plašs spektrs ar vitamīniem un minerāliem.


Epsorīna augstos imunitātes un ārstnieciski pozitīvos rezultātus izbaudījuši arī daudzas latviešu slavenības:

pazīstamais Dailes teātra aktieris Jānis Paukštello; komponists un grupas Pērkons sirds un dvēsele Juris Kulakovs; kino aktieris, seriālu zvaigzne un TV reklāmās tik bieži redzamais Mārtiņš Vilsons, kā arī izcilā Dailes teātra un kino aktrise, unikālās Rīgas Kinostudijas filmas "Mirāža" šarmantā titullomas atveidotāja Mirdza Martinsone.
Par Epsorīnu uzzināt vairāk varat šeit

Par savu pieredzi stāsta arī klīniskais imunologs Lauris Līcītis raidījumā "Izstāsti Latvijai". Epsorīna īpašā cena ar atlaidi šeit


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Jānis Īvāns 13.03.2022 22:19
NevajaG--LIETOT ALKO
0 1 atbildēt
ZINĀŠANAI > Jānis Īvāns 13.03.2022 22:20
MARČA NELIETO 20 GADUS!
1 0 atbildēt
Marča! 10.03.2022 00:55
Viedi vārdi!
56 0 atbildēt
paldies! 07.03.2022 01:53
viens gaišs un īstens cilvēks, skaists un talantīgs, īsta personība!
103 0 atbildēt
Ilzīte 07.03.2022 01:20
Slava Mārtiņam un Ukrainai!
90 0 atbildēt
yes 07.03.2022 00:37
vilsons rulzzzee!!!!
89 0 atbildēt
DZINTRA OSĀNE 07.03.2022 00:25
SUPER!!!!
70 0 atbildēt
ELEONORA 07.03.2022 00:02
MALACIS, MĀRTIŅ!
125 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV