Primadonna Alla Pugačova izbeidz dziedātājas karjeru. Pamet savus fanus un savu pili Krievijā

Skandalozs dziedātājas video - paziņojums visiem faniem un skatītājiem 2022. gada 10. martā.
Publicēts: 10.03.2022, Komentāri: 8
Pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā zināms, ka izcilā estrādes zvaigzne Alla Pugačova kopā ar ģimeni pametusi Krieviju. Tagad, 2022. gada 10. martā Primadonna Alla Borisovna Pugačova savu nostāju saviem faniem stāsta pati.

Pugačovas vīrs un bērnu tēvs, šovmenis Maksims Galkins 24. februārī, dienā, kad Krievija iebruka Ukrainā, publiski pauda nostāju: "Esmu pret karu!" 

FOTOGALERIJĀ ALLAS PUGAČOVAS PILS, ĢIMENE, BĒRNI UN DRAUGI

Galkinam Ukrainā dzīvo radi un draugi, viņš regulāri tur uzstājies koncertos un šovbiznesa pasākumos.


Vēlāk Galkins savā sociālajos tīklos ievietoja video no Arhangeļskas, kur redzami agresīvi noskaņoti viņa fani un talanta cienītāji, kuri pēc viņa paziņojuma pret karu Ukrainā pieprasa atgriezt naudu par atceltā koncerta biļetēm.

Galkins paziņojis par savas mākslinieciskās karjeras finišu, skaidri norādot, ka pamet Krievijas šovbiznesu. Par to skaļas diskusijas izcēlušās sociālajos tīklos. Vispopulārākā frāze: "Nu tā nav pati sliktākā karjeras izbeigšanās, Maksim Galkin!..."


Var just, ka lēmums pamest Krievijas šovbiznesu ir abu kopīgs lēmums un ka ģimene ir PRET Krievijas cara iebrukumu kaimiņvalstī.

Pēc tam ātri parādījās baumas, ka Alla Pugačova un Galkins aši pametuši Krieviju. Kā vēstīja Krievijas interneta portāli, Primadonna kopā ar vīru Maksimu Galkinu un dvīņiem Gariju un Ļizu bija piefiksēti Maskavas Vnukovo lidostā 28. februārī.

Sākumā tika baumots, ka Pugačova ar ģimeni atkal apciemojusi Latviju savā Jūrmalas īpašumā. Vēlāk informēti ziņotāji vēstīja, ka tomēr pagaidām četrotne pārcēlusies uz Izraēlu. Šai valstī patvērumu un pilsonību esot sameklējis arī pazīstamais komponists, dziedātājs Oļegs Gazmanovs, kuram jau sen liegta iebraukšana Latvijā.

Katru gadu marta pirmajā svētdienā Pugačova savā Krievijas pilī pulcēja draugus un šovbiznesa zvaigznes uz svinībām: "Es atļauju pavasari!" Ciemiņi uz pasākumu ieradās ar dzelteniem ziediem. Šoreiz pasākums atcelts.

Šodien Alla publicējusi arhibīskapa runu, kurā mācītājs paziņo, ka gaiss kļuvis tīrāks, jo Pugačova pametusi Krieviju.

Pugačova skarbi atbild: "Par agru priecājies, Andrjuš! Atvaļinājums, brīvdienas un ārstēšanās nav emigrācija. Atgriezīšos un tad tiksim skaidrībā. Aiziešu pie tevis uz baznīcu, palūgšos par tevi, Dieva zaimotāj."

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

He 31.03.2022 00:31
Skaistaa Alla, Maxs netiek līdzi būdams divreiz jaunāks
1 0 atbildēt
Gita Rēvalde 31.03.2022 00:22
Loģiski, jāmūk
1 0 atbildēt
Inta 19.03.2022 14:30
Ne no kā viņa neatvadās. Tikai atbild pretīgajam Tkačovam uz viņa vēl pretīgāko izlēcienu. Cik zināms, viņa ar ģimeni ir devusies uz Izraēlu, lai ārstētos un atpūstos. Par neatgriešanos viņa neko nav teikusi. Katrām baumām uzreiz nevar ticēt.
0 1 atbildēt
izskatās 14.03.2022 02:03
skaistāka kā jaunībā!
1 0 atbildēt
Livija Dementjeva 11.03.2022 19:52
VINA TAPAT KA RAIMONDS PAULS IR LEGENDAS ,BET LATVIJA IR SO CILVEKU DALISANA IR TA IEPATIKUDIES , KRIEVI LATVIESI , VAKCINETS NEVAKSINETS , PUGACOVAS GALKINA PILS , BEIDZIET KASTRET VIENS OTRU BEZ NAZA
3 2 atbildēt
Mērija Bogdanoviča 11.03.2022 01:40
Starp citu , pils nav viņas, bet gan vīra Maksima Galkins īpašums!!!
2 1 atbildēt
Livija 11.03.2022 00:42
coooool
4 0 atbildēt
FORŠI 10.03.2022 23:50
MALAČI!
6 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV