Vai atkal pie vainas alkohols? Liene Šomase "iebliezta" policijā par bērnu skološanu

Publicēts: 04.03.2022, Komentāri: 6
Bērnu un jauniešu radošās studijas vadītāja, mūziķe Liene Šomase pagājušajā nedēļā tikusi izsaukta uz policiju, lai sniegtu paskaidrojumus, vēsta žurnāls Privātā Dzīve.

Izrādās, kāda sieviete, kura vēlējusies palikt anonīma, vērsusies pie likumsargiem ar iesniegumu, ka Liene vadot nodarbības afekta stāvoklī.Sieviete lūgusi policijā pārbaudīt metodes – ar kādām strādā Šomase “Lienes Šomases bērnu un jauniešu radošajā studijā”, jo  bijusi pārliecināta, tas notiekot afekta stāvoklī.

Žurnālam Liene komentējot notikušo situāciju atbildējusi, ka iesniegums ir nepatiess un arī policijas pārbaudēs nekas netika ne konstatēts, ne arī ierosināts.

Dziedātāja ir pārliecināta, ka iesnieguma autorei nav skaidrs, kas ir "tehniskā mīlestības elpošana un meditācija un ko nozīmē smaidīt un priecāties par dzīvi".

FOTOGALERIJĀ ŠOMASES DZĪVES MIRKĻI


Dziedātāja Liene Šomase jau kādu laiku nav izdevusi ne jaunas dziesmas, ne arī kā citādi iesaistījusies mūzikas dzīvē, taču soctīklos aktīvi publisko dažādus ierakstus par meditāciju, īpašo elpošanu, dzīves patieso laimes meklēšanu utt.

Nedēļu vēlāk žurnāls Kas Jauns arī iztirzā šo tēmu:

Protams, var jau visu saprast, jo reputācijas jautājums ir svarīgs cilvēkam, kas izveidojis un vairāku gadu garumā attīstījis savu radošo centru, un ieguldījies tajā, otrajā plānā atstājot pat, iespējams, perspektīvu skatuves darbību.


Kā zināms, pirms dažiem gadiem pamatīga šmuce sanāca, kad internetā nonāca kādas personas filmēts videomateriāls, kurā Liene Šomase, tolaik vēl aktīvi koncertējoša, bija safilmēta nepārprotamā reibuma stāvoklī uz skatuves uzstāšanās laikā Daugavpilī.

Mūziķes aicinājums publikai “piecelties no saviem jobanajiem krēsliem” vēl aizvien daudziem asociējas ar Lienes Šomases vārdu.

LASIET VĒL: Šomase dzērumā tiek padzīta no skatuves - VIDEO

Fani šokā par Šomases rupjo lamāšanos un, visticamāk, dzērājstāvokli uz skatuves

Skandalozā 'Job***ās valsts' autore Liene Šomase: Pabriks un visi pārējie valdības veidotāji ir klauni!

Šomases rupjo lamāšanos asi kritizē pat Maestro Pauls

Izrādās, Lienei Šomasei bijis biežs sekss ar žigolo. 200 eiro par reizi esot godīga samaksa...

Vai Lienei Šomasei nav kauns par savu stulbo un neglīto rīcību?


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Juta Jurevica 14.03.2022 10:43
Gan jau kads skaudigs vinjas vecumaa babulis uzskriceleja anonimo depeshu. Liena labi izskatas, ir radiosha un aktiva. Nekas nevar but ljaunaks, ka sieviete pret sievieti, it sevishkji ja viena no vinjam ir izskatiga, sharmanta un veiksmiga! Hei, dariet kaut ko sevis labaa, lai otram nav jaskauz acis no pieres laukaa!
1 0 atbildēt
Lillija Nigule 14.03.2022 00:25
Jums vēl aizvien nav apnicis, ejiet un palīdziet Ukraiņu bēgļiem!
0 3 atbildēt
Igors 12.03.2022 22:36
Man tāds lūgums, bet kāpēc jūs nepajautājāt vecākiem kā bija patiesībā, bet noliekat Lieni. Es domāju kā tā nav. Vajag to noskaidrot.
0 1 atbildēt
piekrītu 12.03.2022 21:49
vienmēr ziepēs iekuļāas
1 0 atbildēt
ahuliš bļoda netīra 12.03.2022 21:40
regulārā šmuces taisītāja, jau pierasts ))
5 0 atbildēt
Aha 12.03.2022 21:19
Nav dūmu bez uguns
15 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV