Kā izturēt šo smago laiku un mentāli uzturēt sevi formā? Mārtiņš Vilsons uzrunā latviešu tautu

Latvijā veikts pētījums: 85% iedzīvotāji izjūt depresiju vai līdzīgas mentālas diskomforta pazīmes sakarā ar Krievijas karu. 2022.gada 18.marta dati.
Publicēts: 18.03.2022, Komentāri: 5
Rīgas Kinostudijas daudzsēriju mākslas filmas "MIRĀŽA" zvaigzne, starptautiski pazīstamais un Krievijā mīlētais aktieris Mārtiņš Vilsons uzrunā latviešu tautu un Latvijas iedzīvotājus.


Kā izdzīvot šai smagajā laikā un uzturēt sevi formā? Mākslinieks savu enerģiju, dzīvesprieku un organisma žirgtumu uztur izvēloties pazīstamo uztura bagātinātāju Epsorin.


Šo vitamīniem bagāto līdzekli viņam ieteicis slavenību fotogrāfs Kaspars Ūdris, ar kuru Mārtiņš pazīstams jau 25 gadus, kopš piedalīšanās pirmajā latviešu realitātes televīzijas šovā LNT Ekspedīcija. Tur Mārtiņš un Kaspars pa īstam sadraudzējušies un visus šos gadus ik pa laikam uzturējuši kontaktus.


Fotogrāfs Kaspars Ūdris Epsorin lieto jau 7 gadus, bet Mārtiņš Vilsons - 4 mēnešus.


Epsorīna augstos imunitātes un ārstnieciski pozitīvos rezultātus izbaudījušas arī citas latviešu slavenības - lasiet zem video.

Par Epsorīnu uzzināt vairāk varat šeit

Arī Epsorīna īpašā cena ar atlaidi šeit

Mārtiņa dzīves mirkļi BILŽU GALERIJĀ


Latvijā veikts pētījums: 85% iedzīvotāji izjūt depresiju vai līdzīgas mentālas diskomforta pazīmes sakarā ar Krievijas karu. 2022.gada 18.marta dati.


Uzziņai no 2022.gada februāra:

Iepazīstinām mūsu lasītājus ar 100% dabīgu līdzekli operatīvai cilvēka organisma imūnsistēmas stiprināšanai – Epsorin.


Uztura bagātinātāja latviskotais nosaukums ir Epsorīns - jau daudzus gadus oficiāli apstiprināts PVD (Latvijas Pārtikas un veterinārais dienests).

Epsorīns ir Latvijā ražots produkts, kura mērķis ir veicināt cilvēku veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanos, nodrošinot pieeju unikālai, kvalitatīvai un efektīvai, dabīgas izcelsmes produkcijai. 


Lai arī šis nav reklāmraksts, tomēr portāla Vipi.tv redakcijas kolektīvs iesaka un rekomendē lietot Epsorīnu! Mēs esam izmēģinājuši šo produktu un izjutuši tā pozitīvo ietekmi uz veselību un gūto imunitāti pret dažādām saslimšanām.

Šis uztura bagātinātājs lieliski palīdz atjaunot aknu veselību (uzlabot ALAT, ASAT, GGT; holesterīna, leikocītu, trombocītu un citus rādītājus). To iespējams pārbaudīt pavisam vienkārši - veicot asins analīzes pirms un pēc preparāta lietošanas.

Epsorīns ir augstākās kvalitātes ekstrakts no jauniem, nepārkaulotiem savvaļas ziemeļbriežu ragiem – pantiem. Ziemeļbriežu Panti ir asinsrades orgāns, kas adaptējas bargajiem Arktikas apstākļiem, tādēļ no tiem ražotajam ekstraktam piemīt unikāls bioloģiskais potenciāls. Epsorīna sastāvā ir visas dabā sastopamās aminoskābes, kā arī plašs spektrs ar vitamīniem un minerāliem.


Epsorīna augstos imunitātes un ārstnieciski pozitīvos rezultātus izbaudījuši arī daudzas latviešu slavenības:


pazīstamais Dailes teātra aktieris Jānis Paukštello; komponists un grupas Pērkons sirds un dvēsele Juris Kulakovs; kino aktieris, seriālu zvaigzne un TV reklāmās tik bieži redzamais Mārtiņš Vilsons, kā arī izcilā Dailes teātra un kino aktrise, unikālās Rīgas Kinostudijas filmas "Mirāža" šarmantā titullomas atveidotāja Mirdza Martinsone.

Par Epsorīnu uzzināt vairāk varat šeit

Par savu pieredzi stāsta arī klīniskais imunologs Lauris Līcītis raidījumā "Izstāsti Latvijai". Epsorīna īpašā cena ar atlaidi šeit


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Gundega 16.04.2023 22:24
Cilvēku dara laimīgu, možu, veselu jebkas, ko viņš lieto, lai arī citi to nosoda. Smēķēt slikti, dzert slikti, zāli vilkt arī slikti, daudz strādāt arī nē, jo izdegam.. Lai būtu Epsorīns, ja kādam der. Vēl daudzko neesmu mēģinājusi.
0 0 atbildēt
Jekaterina 30.04.2022 23:56
Dievīgi , Marča!!!
1 0 atbildēt
Gundega Sibule 31.03.2022 15:57
Cilvēku dara laimīgu, možu, veselu jebkas, ko viņš lieto, lai arī citi to nosoda. Smēķēt slikti, dzert slikti, zāli vilkt arī slikti, daudz strādāt arī nē, jo izdegam.. Lai būtu Epserīns, ja kādam der. Vēl daudzko neesmu mēģinājusi.
3 0 atbildēt
Olā 21.03.2022 15:16
Brīnumains lìdzeklis. Bus japamēğin
2 0 atbildēt
O yee 19.03.2022 16:09
malacs, Mārtiņ!
4 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV