Ardievu, Filip!

Geja traģēdija.
Publicēts: 16.05.2022, Komentāri: 12
Krievu komiķiem Jevgeņijam Petrosjanam un Vladimiram Vinokuram noteikts ieceļošanas aizliegums Latvijā par atbalstu Krievijas agresijai Ukrainā.

Aizliegumus par Krievijas iebrukuma Ukrainā slavināšanu saņēmuši arī dziedātājs Filips Kirkorovs un ritmiskās vingrošanas trenere Irina Vīnere Usmanova, paziņojis Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.


Filipa Kirkorova, Vladimira Vinokura, Jevgeņija Petrosjana un Irinas Vineres-Usmanovas četrotne ieviesta Latvijas Republikas nevēlamo personu sarakstā, nosakot ieceļošanas aizliegumu Latvijā uz mūžu.


Kirkorovs pazīstams, kā viens no slavenākajiem Krievijas šovbiznesa gejiem; - FOTOGALERIJĀ KOPĀ AR CITIEM ŠĪS ORIENTĀCIJAS VAROŅIEM - SERGEJU LAZAREVU UN NIKOLAJU BASKOVU.


Krievijas popmūzikas karalis Filips Kirkorovs ir "mākslīgi iegūtu" divu bērnu tēvs. Mūziķis audzina 11 gadus veco Allu Viktoriju un 10 gadus veco Martinu.


Mediji ziņo, ka mūsdienu medicīna neizslēdz iespēju - Filipa un viņa FAKE (jeb pašpasludinātās) dzīvesbiedres Natālijas Jefremovas kopīgos bērnus, visticamāk, iznēsājusi surogātmāte.


Latvijā Filips koncertējis ļoti bieži un par kādu koncertu esot saņēmis pat 10 tūkstošus dolāru lielu honorāru. Tagad viss cauri. Tāpat iebraukšanas aizliegumu Kirkorovam noteikusi arī Lietuva.Uzziņai:


Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ("Jaunā Vienotība") Latvijai nevēlamo personu sarakstā iekļāvis arī Krievijas estrādes mūziķi Filipu Kirkorovu un Krievijas aktieri, dziedātāju un humoristu Jevgeņiju Petrosjanu. Par to liecina ārlietu ministra ieraksts mikroblogošanas vietnē "Twitter".


Ministra paziņojums liecina, ka Latvijā uz nenoteiktu laiku liegts ieceļot arī Krievijas komiķim Vladimiram Vinokuram, kā arī bijušajai vingrotājai Irinai Vīnerei-Usmanovai, kura saskaņā ar medijos pieejamo informāciju ir Krievijas miljardiera Ališera Usmanova dzīvesbiedre.

Latvija iepriekš par atbalstu karam pret Ukrainu tā sauktajā "melnajā sarakstā" iekļāva 25 Krievijas izklaides un kultūras jomas pārstāvjus, tostarp Krievijas kinorežisoru Ņikitu Mihalkovu, grupas "Ļube" solistu Nikolaju Rastorgujevu. Vēlāk saraksts papildināts, tajā iekļaujot arī aktierus Mihailu Bojarski, Sergeju Bezrukovu u.c.

Ārlietu ministrija skaidroja, ka minētās personas pārstāv Krievijas izklaides un kultūras jomu un ir paudušas aktīvu politisku atbalstu Krievijas varasiestāžu ilgstoši īstenotajai agresijai pret Ukrainu. Latvijai nevēlamo personu sarakstā iekļautie uzskatāmi attaisno un propagandē Krievijas iebrukumu un karu Ukrainā.


PAPILDUS KONTEKSTAM:

24. februārī Krievijas prezidents Vladimirs Putins pavēlēja sākt Krievijas karaspēka iebrukumu Ukrainā. Putins apgalvoja, ka NATO gatavojas izmantot Ukrainu kā placdarmu agresijai pret Krieviju, lai gan šiem apgalvojumiem nebija nekādu pierādījumu. Ukraina uzskata, ka Putina patiesais mērķis ir iznīcināt Ukrainas valstiskumu un pakļaut šo teritoriju Maskavas kontrolei.

Krievijas agresija pret Ukrainu izraisījusi vispārēju starptautiskās sabiedrības nosodījumu, pret Krieviju tiek ieviestas arvien jaunas sankcijas. Daudzi rietumvalstu uzņēmumi nolēmuši aiziet no Krievijas tirgus.

Ukrainu kopš karadarbības sākuma pametuši vairāk nekā 5,8 miljoni bēgļu.


SKAISTĀ VĒSTURE, KAD SLAVENAIS GEJS BIJA PRECĒJIES AR PRIMADONNU ALLU BORISOVNU PUGAČOVU:


Alla Pugacheva & Philip Kirkorov - Million Allich Roz JEB DĀVĀJA MĀRIŅA [KOMPONISTS RAIMONDS PAULS]

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Super juper~ 26.06.2022 22:37
Ardievas filipam , putina kremlinam!!!!
1 0 atbildēt
Tom Kray 26.06.2022 21:34
Idiotu bars.... Kads sakars mūziķiem???? Idioti kas Jauno vilni nometa.... Atverat acis jūs Amerikāņu dirslaizi..... IDIOTI!!!
0 1 atbildēt
Solvita Daukante 26.06.2022 21:33
Ko var ņemties , toties labas dziesmas . Vēl jo projām šīs dziesmas klausos . Vai tāpēc uzreiz skaitīšos Putina atbalstītājs
1 1 atbildēt
Andrejs Pornieks 26.06.2022 19:59
Nu tas taču ir arī nedzirdēts absurds un kauns, es nezinu, cilvēki sākuši domāt kā reptiliāņi tikai par saviem banku kontiem un krēsliem.
1 1 atbildēt
Edīte Balode 30.05.2022 00:31
Vai tad mums savu slavenu geju nepietiek...par ko runāt...murgs.
5 0 atbildēt
B535 22.05.2022 04:16
Nodevējs!!!!!
Baltijaa naudiņu riktīgi pelnīja!!!
5 0 atbildēt
kurls bija 18.05.2022 01:52
pats iznīcināja savu biznesu Eiropā
6 0 atbildēt
ar steigu! 18.05.2022 00:01
ārā no Eiropas!!!!!
15 0 atbildēt
Korablj 17.05.2022 17:06
Kretīns
54 2 atbildēt
Yes 16.05.2022 02:51
good by, my love Philip ))
35 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV