Radušās pirmās problēmas Ušakova un Ivetas Strautiņas laulībā

KNAB brīdina Nilu Ušakovu saistībā ar sievas amatu!
Publicēts: 28.12.2014, Komentāri: 26
Lai izvairītos no interešu konflikta, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) atgādina par likuma normām, kas jāievēro Rīgas domes priekšsēdētājam Nilam Ušakovam (SC) saistībā ar viņa dzīvesbiedres - mēra biroja vadītājas - amatu.

KNAB preses pārstāve Laura Dūša aģentūrai LETA skaidroja, ka likums «Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā» paredz, ka amatpersonai ir aizliegts izdot administratīvos aktus, veikt uzraudzības funkcijas vai veikt citas darbības, kurās šī valsts amatpersona vai tās radinieki ir personiski vai mantiski ieinteresēti.

«Tas, ka amatpersonas padotībā atrodas viņa radinieks, vēl nerada interešu konflikta situāciju, interešu konfliktu rada valsts amatpersonas amata pilnvaru realizēšana jautājumos, kas skar vai varētu skart šīs amatpersonas un viņa radinieku personiskās vai mantiskās intereses,» uzsvēra KNAB.

Likums paredz, ka valsts amatpersona nekavējoties rakstveidā sniedz informāciju augstākai valsts amatpersonai vai koleģiālajai institūcijai par pašas, savu radinieku ieinteresētību kādas darbības veikšanā, kura ietilpst tās amata pienākumos. Tad augstāka valsts amatpersona vai koleģiāla institūcija, saņemot šo informāciju, uzdod attiecīgās amatpersonas funkciju izpildi citai amatpersonai, skaidroja KNAB.

Jau ziņots, ka Rīgas domes priekšsēdētāja jaunā sieva Iveta Strautiņa-Ušakova turpina pildīt savus pienākumus mēra biroja vadītājas amatā.

Lai nepieļautu interešu konflikta iespējamību, attiecīgas mēra pilnvaras attiecībā uz Strautiņu-Ušakovu ir nodotas citai domes amatpersonai. Tā, piemēram, jautājumu par mēra biroja vadītājas atvaļinājumu kārtoja domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks (GKR), skaidrots Rīgas domē.

Šādi cita persona, nevis mērs, kura pakļautībā ir viņa biroja vadītājs, būs atbildīga par lēmumu pieņemšanu attiecībā uz Strautiņu-Ušakovu, piemēram, jautājumos par atvaļinājumu, kas gadījumā, ja par tiem lemtu mērs, varētu radīt interešu konfliktu.

Ušakovs jau kopš salaulāšanās brīža nav tiesīgs pieņemt nekādus lēmumus, kas varētu radīt interešu konfliktu attiecībā uz sava biroja vadītāju, kas tagad ir viņa sieva, skaidroja domē.

LASIET ARĪ: Pretēji noliegumiem, Iveta Strautiņa Ušakova tomēr ir mātes cerībās

LASIET ARĪ: Blondīne Strautiņa, visticamāk, melo par attiecībām ar Ušakovu

LASIET ARĪ:  Iveta Strautiņa dāvās mazuli 38 gadus vecajam Nilam Ušakovam
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Ija 29.12.2019 13:43
Latvietes ir stipras, skaistas, gudras un godīgas sievietes.Lai viņiem veselība,audzināt bērnus.
Iepriekš ne vienam no viņiem nav paveicies.
0 0 atbildēt
Iveta 29.12.2014 05:22
Komentētāji tiešām ir debili...
0 1 atbildēt
pārējie klienti 28.12.2014 23:38
Protams, ka mums skauž - tas krupis vairs nemaksā ivčikam, bet mums jāmaksā!
15 0 atbildēt
maukumeita 28.12.2014 23:23
Lieciet mieru krievijas dienderim usakovam! Brīvību kononovam. lai dzīvo grūtnieču dedzinātāji - musu geroji.
2 13 atbildēt
.... 28.12.2014 23:20
Superpāris! Pederasts un kurtizāne (kas arī nozīmē latentu homoseksu). Ak, jūs skauģi! Ak jūs nelaimīgie!
Lai dzīvo pioņeri !
4 15 atbildēt
Tautumeita 28.12.2014 22:02
Vismas šinī klusajā ,laikā, lieciet mieru Ušakovam.Vai tiešām visapkārt mums ir vieni skauģi kuru laulības vīrietim ar sievieti ienīst?To jau no rakstītā teksta var izanalizēt.Kurš svin svētkus mīļi un jauki ,kā Ušakovs ar savu dzīves biedri,bet kuri domā sliktās domas,ko kādam sliktu izdarīt.Novēlu katram mīļu sargenģelīti!
5 4 atbildēt
JA, 28.12.2014 21:52
Kauns par deputatiem valdiba.Naudas del sagajusi ,par sevi tik doma. Kur godigums ,morale? PAT SKIRSANAS,KAUSANAS.....Medicina novesta lidz nullei. KUR SLIKTA VALDIBA,TUR TAUTA PALIEK MEZONIGA.(CITATS NO BIBELES)
2 3 atbildēt
Svētā 28.12.2014 21:37
Prēmijas, ārzemju komandējumus uc. labumus tagad Strautiņai Ušakovai piešķirs Ameriks. Starpību neredzu.
38 2 atbildēt
Harijs 28.12.2014 21:36
Neviss laulībā, bet darba atiecībās ir sarežģījumi.
Nu mīl tie žurnaļugas visu pārspīlēt.
Ieliek uzrakstu, ka pasaulei gals klāt, bet pēc būtības nekā nav.
8 2 atbildēt
hahaa 28.12.2014 21:34
Es jau atkal domāju, ka raksts būs par to, ka viņa ir izdomājusi viņam vairāk nedot, kamēr šis viņai jaunus miljoniem vērtus grabuļus nesapērk :D
13 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV