Drons, Iphone 14 un citas ekstras. Ko bērniem dāvina Ziemassvētku vecītis 2023. gadumijā?

Kur meklēt Ziemassvētku vecīti 2023. gadumijā? Kā "izsaukt" vecīti uz mājām un ko viņš dāvina?
Publicēts: 28.12.2022, Komentāri: 1

Ziemassvētku vecīša Aināra Ašaka stāsts fascinē. Ir ļaudis, kuri joprojām savām atvasēm dāvina mīļas un pieticīgas dāvaniņas - saldumus, piparkūkas, rotaļlietas.


Taču Aināra pieredzē ir arī turīgāki vecāki. Piemēram, kādā ģimenē pusaudzim dāvināts Iphone 14 PRO, kas maksā 1400 eur. Šogad bijis gadījums, kad zēnam uzdāvināts drons jeb, kā tagad latviski dēvē - lidrobots, 2000 eur vērtībā. Tāpat dāvanu artavās gadās arī elektroskūteri, kuri vidēji maksā ap 700 eur.


Kāda Rīgas celtniecības kompānijas vadība saviem darbiniekiem sadāvinājuši pašu ražoto produkciju - urbjus, perforatorus, sadzīves tehniku un instrumentus vairāku simtu eur apmērā.


Portāls Slavenibas.lv publicē aktiera, pasākumu vadītāja, mūziķa un valsts populārākā Ziemassvētku vecīša Aināra Ašaka novēlējumu latviešu tautai un iedzīvotājiem:"Ziemassvētku vecītis, šķiet, šobrīd milzīgo rēķinu laikā, atšķirībā no pilsētniekiem ir lielākais ieguvējs - pašam sava meža malkas apkure, apgaismojums ar svecēm un ēdiena pagatavošana uz dzīvās uguns, savukārt pārvietošanās ar Ziemeļbriežu pajūgu.

Gribētu novēlēt visiem Latvijas ļaudīm Ziemassvētkos izturību, lai spējam nomaksāt visus rēķinus, nepagurt dzīves līkločos, mīlestību, saticību, veselību! Un arī sirdsmieru! Prast novērtēt to bagātību, kas mums ir  - Eiropeiskās dzīves vērtības!Par valdību un tās izdarībām - trūkst vārdu... Vai tiešām Ziemassvētku vecīšiem būtu arī jādibina savā partija, lai palīdzētu ieviest valstī kārtību?  Uzticības reitings mums būtu ļoti augsts: ko esam solījuši, to arī vienmēr izpildījuši...  Bet par dāvanām, - lai katram tiek tas, kas iecerēts. Citam būs prieks par svētku eglīti un pieticīgo mazumiņu, citam sajūsmu sagādās modernākais Iphone modelis. Bet vienu gan gribu novēlēt - lai nepazūd cilvēcība pret tiem, kam dzīvē grūtāk klājas!"


Sertificēts Ziemassvētku vecītis - Ainārs Ašaks, Pasaules Galvenā Santaklausa no Lapzemes, pārstāvis. Ar oficiālu sertifikātu Latvijā.


Par Ziemassvētku vecīša aktivitātēm un pasākumu vadīšanas jautājumiem ar mākslinieku sazināties varat Facebook - facebook.com/ainars.asaks vai pa mobilo tālruni +371 26410880.


E-pasts: [email protected]

Priecīgus svētkus un Laimīgu Jauno 2023. gadu!


Ainārs Ašaks FOTOGALERIJĀ

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Cleo 01.02.2023 00:06
Foršais!
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV