Muzikālo Banku pārliecinoši paņem CITI ZĒNI un LIEKA ŠTUKA

Publicēts: 28.01.2023, Komentāri: 5


FOTOGALERIJA2023.gada 28. janvārī, Daugavpils Olimpiskajā centrā notika Latvijas Radio 2 rīkotās aptaujas "Muzikālā banka" finālšovs, noskaidrojot, kura no klausītāju un ekspertu izraudzītām 15 dziesmām kļūs par 2022. gada vērtīgāko popa un roka dziesmu Latvijā.

Apbalvošanas ceremoniju vadīja Latvijas Nacionālā teātra aktieris Igors Šelegovskis. Uz skatuves kāpa un par šī gada vērtīgākās dziesmas titulu cīnījās pašmāju iemīļotākie mūziķi un to apvienības, tostarp arī līdz šim visvairāk titulētie "Muzikālās bankas" uzvarētāji Dons, "Prāta vētra" un citi.


Uzziņai:

""Muzikālā banka" jau vairākus gadu desmitus ir svētki ne vien klausītājiem, bet arī pašiem mūziķiem, kuri ļoti novērtē iespēju sanākt kopā. Tā ir tikšanās gan ar klausītājiem, gan ar citiem kolēģiem, un pasākumā nereti rodas jaunas idejas un arī jaunas muzikālās apvienības. Tā ir arī viena no platformām, kas palīdz latviešu populārajai mūzikai augt un attīstīties," stāsta Latvijas Radio 2 direktors Kaspars Mauriņš, kurš arī šogad pasākuma laikā kopā ar kolēģi Līnu Rudzoni būs aizskatuvē.

Kā ierasts, "Muzikālās bankas" finālšova vadīšana arī šogad tiek uzticēta cilvēkam no mākslinieku aprindām. Šogad vadītāja lomā iejutīsies Latvijas Nacionālā teātra aktieris Igors Šelegovskis, kurš zināms arī kā reperis indigo. "Igors ir lielisks pasākumu vadītājs, kam noteikti piestāvēs tekstu autores Martas Fabriciusas veidotais finālšova scenārijs. Tāpat mūziķiem ir ļoti svarīgi uzstāties uz skatuves, kur ir augstākā līmeņa gaismu, video un skaņas tehniskie risinājumi un strādā labākie režisori, scenāristi un operatori, un "Muzikālā banka" to visu nodrošina," norāda "Muzikālās bankas" izpildproducents Aigars Dinsbergs.

Pasākuma producents ir Latvijas Radio. Finālšova režija arī šogad nodota pieredzējušās režisores Zanes Gargažinas rokās. Savukārt LTV1 tiešraidi veidos režisors Arvīds Babris. LTV redaktore – Eva Heinsberga, projekta vadītāja – Jana Priedniece, vadošais operators – Rihards Smelters, skaņu režisors – Uldis Salenieks.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Valentīna Saleniece 03.02.2023 20:31
Trakiem zēniem pieder pasaule! ;)
11 0 atbildēt
Favorīti absolūti Citi Zēni 01.02.2023 00:28
Bija skaidrs jau pirms tiešraides
12 0 atbildēt
Hei 31.01.2023 23:33
Cool!
3 0 atbildēt
Sala 29.01.2023 00:20
Vislabākie! Beidzot bez doniem un brainstormiem
3 1 atbildēt
Labākie, viennozīmīgi 29.01.2023 00:05
Malači!
45 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV