Skandālists Kivičs steidzami lūdz latviešu tautas palīdzību

Publicēts: 31.05.2023, Komentāri: 2
Skandalozais mūziķis savā YouTube kanālā No Bullshit Experience ar Andri Kiviču publicējis video, lūdzot sabiedrības palīdzību.


Tiesa, pēc dažām stundām 2023.gada 21.maijā Andris pats šo video ir izdzēsis. Tomēr internets neko neaizmirst.

SKANDALOZAIS IERAKSTS REDZAMS FOTOGALERIJĀ SESTAJĀ BILDĒ

Andris Kivičs:

“No 23. līdz 30. maijam man kopā ar Keitiju, Miu un Lieni bija paredzēts doties sen izsapņotā, sen izlolotā, skaistā un kolosālā ceļojumā uz Grieķiju, Krētu. Piecas zvaigznes, viss, tai skaitā apdrošināšana, ir samaksāts. Es pirmo reizi mūžā atļaujos tik dārgu braucienu nopirkt, bet es vienkārši saprotu, ka esmu noguris, pārstrādājies. Man vajag atpūsties, un es to gribu izdarīt kopā ar mīļotajiem cilvēkiem.Madara Kiviča savai meitai Keitijai neļauj braukt šajā braucienā, jo viņa nav skolā paspējusi uzrakstīt visus kontroldarbus – bija apslimusi tikko. Es zvanu uz skolu, prasu, ko var darīt? Skola saka, ka viss kārtībā, no 1. līdz 16. jūnijam Keitija visu var sakārtot, lai tik brauc ceļojumā. Zvanu uz bāriņtiesu, viņi saka: mierīgi, lai meitene brauc. Atbrauks mājās, no 1. līdz 16. jūnijam visu sakārtos. Madara Kiviča bērnu tik un tā nelaiž viņas sapņu braucienā, kas viņai stabili būs bērnības visskaistākais piedzīvojums. Padsmit baseini, slidkalniņi, akvaparki, kaskādes, saldējumi un tā tālāk…
Es vēršos, mīļie cilvēki, pie jums. Lūdzu, parunājiet ar Madaru Kiviču. Nevajag atņemt bērnam prieku un piedzīvojumu kaut kādu piecu kontroldarbu dēļ, kurus var mierīgi uzrakstīt no 1. līdz 16. jūnijam. Tā nav pirmā reize, kad Madara Kiviča grib atņemt bērnam prieku. Pagājšgad man bija iespēja aizvest Keitiju uz Floridu, uz Orlando Disnejlendu, bet arī tad viņa meitu nepalaida ar tekstu, ka tu brauksi tikai tad, ja līdzi paņemsi mani un Jāni. Kaut kāds debīlisms, kā man Keitija stāstīja.


Es gribu redzēt savu bērnu laimīgu.

Es gribu, lai viņa redz īstas palmas, lai viņa redz skaisto pasauli. Lai viņai bagātinās dvēsele, lai viņai ir prieciņš. Lai viņa var aizbraukt savā sapņu braucienā.


Lūdzu, palīdziet man, jo bāriņtiesa pasākt šeit neko nevar. Madara ir nobloķējusies un ar nevienu nesarunājas. Vienīgi jūs, līdzcilvēki, Siguldas, Cēsu un Rīgas, es nezinu, kur viņa tur grozās, varat aprunāties ar viņu, lai viņai atmaigst sirds. Lai viņa padomā par bērnu – ne jau viņa man iegriež, nepalaižot meitu braucienā. Viņa iegriež Keitijai un to nesaprot, jo bērnībā Madara nav bijusi nekur. Viņa nāk no dziļiem laukiem un bērnībā neko labu neredzēja. Viņu neviens neveda ne uz Krētu, ne uz Ameriku.”FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Sofija Lukša 02.06.2023 23:47
TIEK GALĀ PAŠIEM bez palīdzības! ABI jauni dzīves priekšā....JĀSTRĀDĀ!!!
2 0 atbildēt
Valentīna 01.06.2023 12:05
Kiviča kungs,metaties darbos iekšā,esat manuprāt daudz ceļojis.Mēs ar saviem ienākumiem diemžēl nevaram atļauties pat pa Latviju pabraukāt,kur nu vēl kaut kur tālāk!
3 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV