Kauns un negods par jauno prezidentu...

Publicēts: 01.07.2023, Komentāri: 9

Sodomītiem reizē ar praidu svētki, sēru diena - Latvijai. Tas nu ir noticis, globālistu, neoliberāļu un eirobirokrātu misija ir izpildīta, un par Latvijas republikas prezidentu ir ievēlēts homoseksuālists.

Atšķirībā no citiem sabiedrībā zināmiem homoseksuālistiem šis nav atzinies, kas ir viņa partneris. Twiterī aizstāvji jau kliedz, ka viņš tik smagi strādā, ka nav laika šāda veida attiecībām.


Kā jau konspirologiem mums rodas jautājumi - kādi būtu iemesli slēpt savu attiecību statusu šajā modernajā un progresīvajā, un tik dažādi iekļaujošajā pasaulē? Trocka lomas izpildītājs - Putnis tak nekaunējās, tiešām tā bij’ jāskrien uz Vāciju precēties, lai pēc tam ātri izšķirtos?

Statistika neļaus kļūdīties - homoseksuālisti partnerus maina daudz biežāk nekā normālie cilvēki. Vai tiešām viņa izvirtību līmenis ir tik augsts, ka pasaule vēl nebūtu gatava to pieņemt? Diez cik Rinkēviči būs vajadzīgi, lai iznīcinātu Latviju? Romai vajadzēja 12 no 14, bet tīri tehniski iznīcināt impēriju ir sarežģītāk.

Ko mēs varam sagaidīt?

FOTOGALERIJĀ RINKĒVIČA PRIVĀTI MIRKĻI

Pirmā prātā nāk nelaimīgā Stambulas konvencija, kas nevienu lāga nemaz nepasargā no noziegumiem. Sazin kāda velna pēc neoliberāļi un globālisti par katru cenu mēģina to uzspiest arī mūsu republikai, jo, redz, kādi mēs neiekļaujoši un homofobiski utml.

Pieļaujam, ka jaunais prezidenta vietas ieņēmējs šādu likumprojektu parakstītu ar smaidu uz sejas un droši vien arī pāri brillēm. Turklāt, ja viņš tika ievēlēts, pateicoties šķietami konservatīvajiem zzs (speciāli rakstām ar maziem burtiem, jo cieņas vairs nekādas pret viņiem), nebūtu nekāds brīnums ja šī politbrigāde attiecīgi balsotu par to nelaimīgo konvenciju.

Divvalodība? Pilnīgi iespējams nākotnes risks, tas tak arī ir iekļaujoši. Turklāt viņa darbība vai arī tieši bezdarbība ārlietu ministra krēslā Austrumu ietekmi nav diži mazinājusi.

Vēl jau homoseksuālisti ļoti grib laulāties, kaut gan iepriekš minētā biežā partneru maiņa viņu starpā liecina ka 100 gadus šāda opcija viņiem nav nemaz nepieciešama. Vajadzīgs viņiem ir līst iekšā likumos un pārveidot pasauli pēc savas perversās samaitātās domāšanas loģikas.


Tas tak sākās tik nevainīgi, ka sabiedrībā tika ieviesta doma, ka tas ir normāli, kaut gan agrāk par pederastijas piekopšanu pienācās cietumsods, nu, vismaz izstumšana no sabiedrības. Lūk cik tālu ir atvērts Overtona logs un tagad nākamos četrus gadus mums būs jāsadzīvot ar šādu indivīdu prezidenta krēslā.

Nodevība un varaskāre.

Labi, liksim perversības mierā un nedaudz iedziļināsimies politiskajā tirgus laukumā. Visiem skaidri zināms, ka zzs visus gadus ir bijusi diezgan konservatīva partija, šoreiz kārtis sakrita tā, ka viņiem bija izšķirošās balsis prezidenta vēlēšanu sakarā. Mums tiešām gribētos tagad paskatīties acīs tiem vēlētājiem, kuriem ļoti nepatika vienotība un kuri nebija spējīgi vai vienkārši nevēlējās iedziļināties citu, tai skaitā jauno politisko spēku piedāvājumā un vienkārši gāja balsot par Lembergu.

Protams, Lembergs māk taisīt video, kas spēj uzrunāt tautu, bet tai pat laikā, viltīgs zellis būdams, sev izdevīgā momentā spēj norobežoties no savas partijas. Turklāt kas gan spētu tā līdz galam sanaidot vienotību un zzs, ja gadiem ir spējuši sastrādāties koalīcijā.

Šobrīd zzs tautas acīs varam droši definēt kā nodevējus, acīmredzami kāre pēc varas ir ļoti spēcīga un sēdēšana opozīcijā šiem nav pieņemama. Kādas ir politiskā tirgus aizkulises, to mums Panorāma nestāstīs, viņiem bija uzdota misija - aktīvi noliet ar mēsliem Pīlēnu. Par tīru un baltu jau arī viņu nevar uzskatīt, bet kaut kādām cieņas robežām demokrātiskā sabiedrībā būtu jābūt. Iespējams, ka zzs ir kļuvusi par kontrolēto opozīciju un viņu nodevība pret savu vēlētāju ir kā medusmaize vienotībai varas ietekmes palielināšanas nolūkos.

Vienotība un varas koncentrācija.

Jātgādina, ka kādus 20 gadus mēs vai nu ievēlam vienotību vai viņi ar savām politshēmām pamanās nokļūt atkal pie varas (atceramies KPV uzvaru). Attiecīgi tiek audzēts valsts parāds, secīgi katrs Latvijas pilsonis dzīvo arvien sliktāk, daudzi emigrē uz valstīm, kur pirktspējas indekss labāks un nav josta jāsavelk līdz kauliem. Par dzimstību vispār nerunāsim.

Kas ir viņu panākumu pamatā? Vai tiešām ārvalstu globālisti viņiem izdrukā instrukcijas, kuras pielietot, lai nu jau šobrīd ne tikai saglabātu, bet palielinātu varu. Varbūt tas ir kaut kāds lielāks plāns, lai atbrīvotu šeit teritoriju sazin kam? Karam vai Eiropas slimajam zili zaļajam kursam?

Rinkēvičs vēl nav izkāpis no ministra krēsla, kā kariņš jau plāno palielināt koalīciju. Nav nemaz tik neiespējama rokāde vienotības vadībā - zzs un progresīvie koalīcijā un nacionāļi un AS laukā. Šleseram rezultātā atliks tikai nobirdināt kādu asariņu, jo izskatās, ka shēmas valdošās partijas pusē ir daudz spēcīgākas. Teorētiski jau shēmotājiem un korumpantiem pienāktos sods, bet, ja KNAB atrodas tiešā Ministru kabineta pārvaldībā, tad, kamēr kāds vienotību nenobīdīs opozīcijā, par taisnīgumu varam aizmirst.


Perfektais ierēdnis

Noslēgumā bez orientācijas peripētijām. Ko Rinkēvičs darīja savus vairāk nekā 2 termiņus Ārlietu ministrijā? Neko, tik vienkārši. Viņam arī turpmāk nebūs nekas jādara, tikai jāparaksta likumi, kuri sakritīs ar partijas interesēm. Šeit viņš ir ne tikai labs sodomītiem, bet, kas ir vienlīdz bīstami, - ierēdņiem. Pats ir nācis no ierēdņu vides, un nav jābūt ar divām augstākajām izglītībām, lai saprastu, ka mūsu valstī ierēdņu ir pārāk daudz un atsevišķi viņu amati ir ar neadekvāti augstu varu.

Pat, ja mēs pieņemam scenāriju ka vienotībai kaut kas sašķobās un Saeima sāk pieņemt sakarīgus likumus, vērtstus pret ierēdniecību, vai jaunais prezidenta vietas izpildītājs tur liks savu parakstu? Diemžēl jāatzīst, ka ierēdniecības vara arī tikai stiprināsies, iespējams, līdz brīdim, kad viņus varēs aizvietot ar mākslīgo intelektu, bet tas nebūs šogad.

Jāatgādina, ka pašvaldību vēlēšanās zzs nebija tie sliktākie panākumi un tur arī sēž ierēdņi – vai precīzāk viņus būtu definēt kā sociālos parazītus. Iespējams, ir notikusi kāda varas pārdale, kad vieni atbildēs par valstisko, otri par pašvaldībām un stagnācija cilvēkam parastajam turpināsies.

Ko mēs varam darīt?


Aicinām Rinkeviču neatzīt par prezidentu, iekdienā saukt jebkādā citā vārdā, tikai ne par Latvijas Republikas prezidentu. Tam ir jābūt kā tautas protestam pret šo notikumu. Lai ierēdņi, birokrāti, geji un citi eiropakalpiņi vai neoliberāļi viņu sauc, kā grib, bet Latviešu tautas un Latvijas valsts prezidents Rinkevičs nebūs nekad!

* Šis raksts ir ticis cenzēts un pārpublicēts no Facebook. To pirmoreiz paspējis pārpublicēt portāls Pietiek.com

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Anta 05.08.2023 07:58
Un kādus grandiozus panākumus deva iepriekšējie prezidenti nebūdami geji? Novedām Latviju līdz tagadējam stāvoklim..... taisni kauns, ka tautieši brauc vergot uz ārzemēm
RIET MĒS LABI!!! DODIET PREZIDENTAM STRĀDĀT!!!!
0 0 atbildēt
Anita Skribāne 22.07.2023 01:31
Man gan ir pretējas domas, prezidents ir ievēlēts un ļaujiet viņam strādāt, nevis zākāt..
3 0 atbildēt
Dace Neilande 22.07.2023 01:26
Varbūt sāksim katrs ar sevi. Ar ko gan labāki pedofīli , vai tie, kuri sievas (un ne tikai ) maina biežāk kā čigāns zirgus?
2 1 atbildēt
Igors Trusinskis 22.07.2023 01:25
tiešām kauns un negods
1 1 atbildēt
Imants Gūtmanis 22.07.2023 01:24
Spriedīsim pēc 4 gadiem!
1 1 atbildēt
Tanta 79 08.07.2023 12:14
Dabas kļūda vai kas cits,liekiet mieru kārtīgam,gudram cilvēkam,jo viņu ir maz ,ļaujiet strādāt,nebāžiet savu degunu citu guļamistabā.Es par Edgaru --veiksmi un panākumus vadot mūsu kašķīgos latviešu ;gudrīšus;.
3 1 atbildēt
Dzintra 02.07.2023 00:28
beidziet braukt augumā! Cilvēks nav vainīgs par to kā viņu uzaudzināja mamma!
1 4 atbildēt
Anta 02.07.2023 00:25
diemžēl šāds risinājums. Būtu labāk palicis par ārlietu ministru ... kur ir veiksmīgs
2 2 atbildēt
Tautas frontes dalībniece 02.07.2023 00:21
Žēl, ka tāds prezidents......
3 5 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV