Līdz asarām aizkustinoši - dzīvajā dzied latviski! Alla Borisovna Pugačova un Maksims Galkins

VIDEO.
Publicēts: 30.07.2023, Komentāri: 6

2023. gada 29. jūlijā, Dzintaru koncertzālē Jūrmalā festivāla "Laima Rendezvous Jūrmala" dziedātājas Laimas Vaikules ilggadējais draugs Maksims Galkins izcēlās ar nevainojamu dziesmas "Par pēdējo lapu" izpildījumu latviešu valodā.Dziedot dziesmu “Par dzelteno lapu”, Vaikule no skatuves devās zālē pie skatītājiem, kur izpildīja Raimonda Paula superhitu kopā ar draugiem.Skatītāju rindās bija arī Laimas draugi – aktieris, TV raidījumu ētera personība, humorists, parodiju meistars un komiķis Maksims Galkins, kā arī leģendārā dziedātāja Alla Pugačova. 

Kā zināms, abi mākslinieki jau kopš kara sākuma ir nostājušies pret krievijas iebrukumu Ukrainā. Kara dēļ pāris pameta krieviju un savu lepno pili, pārceļoties uz Izraēlu.

Kad komiķis sāka izpildīt dziesmu nevainojamā latviešu valodā, zālē gavilēja ovācijas. Tā nebija fonogramma - viss noritēja dzīvajā skanējumā. 

Prieku par izpildījumu neslēpa arī Galkina kundze, Primadonna Alla Pugačova, kura dungoja līdzi melodijai un pat sāka dejot - skatiet video.
Galkina dziedāšana latviešu valodā patīkami pārsteidza visus festivāla skatītājus - gan latviski, gan krieviski runājošos apmeklētājus.


FOTOGALERIJĀ ALLAS UN MAKSIMA MIRKĻI NO VAIKULES RĪKOTĀ FESTIVĀLA, KURA PRODUCENTE IR ELITA MĪLGRĀVE


Festivāls norisinājās no 26. līdz 30. jūlijam Dzintaru koncertzālē un pulcēja vienuviet latviešu māksliniekus - Jāni Stībeli, Intaru Busuli, Aiju Andrejevu un citus slavenus dziedātājus - Tanitu Tikaramu un Maksu Barskih. Koncertā uzstājās arī Salvadors Sobrals, paša festivāla mūza Laima Vaikule, dziedātāja Vera Brežņeva, no Krievijas emigrējušais mūziķis Andrejs Makarevičs, Nino Katamadze, latviešu operas dīva Inese Galante un daudzi citi.

Portālā Ziedot.lv tika atvērts labdarības numurs, un šo festivāla dienu laikā jau savākti 5300 eiro. Numurs ir atvērts joprojām - ikvienam ir iespēja sūtīt savu atbalstu kara skartajiem bērniem. Savāktie līdzekļi palīdzēs nogādāt 20 bērnus no Ukrainas uz Latviju atpūtas nometnē. ZIEDOT VAR ŠEIT - ZIEDOT.LV PLATFORMĀVIDEO ŠEIT - Pa skaisto! Maksims Galkins, Laima Vaikule, Alla Pugačova. Maestro Raimonda Paula superhits 'Par pēdējo lapu' jeb 'Lapas dzeltenās un lapas tumši sārtās'. Laima Rendezvous Jūrmala 29.07.2023. Dzintaru koncertzāle. Максим Галкин вместе с Аллой Борисовной Пугачевой поет из зала на латышском языке.

#галкинпугачева
#пугачева
#галкин
#vaikule
#maestro
#raimondspauls
#РаймондПаулс

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Aldis Andruškevičs 15.08.2023 13:31
Kāpēc tad ,,Alločka '' nedziedāja ??? ,,bauru valoda bija nepieņemama...???
Politiskā klaunāde !
1 0 atbildēt
nu nu > Aldis Andruškevičs 15.08.2023 17:37
bišku jau piedejoja līdzi, tik trak'jau nebij
1 0 atbildēt
kurkuma > Aldis Andruškevičs 18.08.2023 01:33
Alla riktīgi kustējās un dzīvoja līdzi. malacis savā vecumā!
1 0 atbildēt
Spulga Rīga 04.08.2023 22:17
Runāju šodien par šo tēmu ar kaimiņu tautieti slāvu izcelsmes. Neprot latviski. Zinām . Kad Igaunijā un Lietuvā deva mācībām laiku Un apmaksu. Lv tas nebija Tāpēc meklēt lv apmācības Un zāles aptiekās un citu Lietuvā savādāk . Lv savādāk Visur slāvi vainīgi Mums tikai prezidenti mainās Valodu nezin pat : kā sauca Pēdējo lv prezidentu!? Ja veikals ir slēgts Tas nav atvērts . Punkts.
0 1 atbildēt
Kriss 04.08.2023 14:59
Superīga!
1 0 atbildēt
Ievucis 31.07.2023 18:27
Malači!
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV