Vienā mirklī izrāva štepseli klausītājiem. Skandāls ar Latvijas Radio 5 bankrotu! Kāda ir Latvijas Radio vadības atbildība tajā?

Publicēts: 06.08.2023, Komentāri: 3

Cerams, SEPLP izskaidros sabiedrībai situāciju ap Latvijas Radio 5 un vērtēs Latvijas Radio vadības atbildību tajā - raksta portāls Pietiek.com.

"Nezinu, kas notiek ar Pieci.lv, bet jebkurā gadījumā - mistiski nakts vidus paziņojumi par "izrautu štepseli", kam seko mājaslapas un sociālo tīklu satura dzēšana, nav pieņemami un, maigi izsakoties, neveicina uzticību sabiedriskajiem medijiem.
Var mainīt / atlaist / nenoturēt darbiniekus, var mainīt formātu vai saturu, var galu galā šo visu arī likvidēt, ja tāds lēmums ir pieņemts, bet nav pareizi šo "komunicēt" tādā veidā - bez normālas relīzes, bez nekā, visu dzēšot (?) un pametot ēterā ballītes ierakstu uz riņķi.


Tas, pie velna, ir sabiedriskais medijs, kuram ir konkrēti uzdevumi un kurš darbojas par mūsu kopējo naudu! Te neder kaut kādi "gribu spēlēju, negribu nespēlēju, izrauju štepseli, eju atpūtā uz pusotru mēnesi, taisu ģenerāltīrīšanu (ko?)" varianti.

Šis ir ļoti nenopietni. It īpaši, laikā, kad jautājumu par Latvijas Radio un īpaši LTV darbību paliek aizvien vairāk.

Ja ne uzreiz naktī, tad šorīt no rīta bija jābūt normālam paziņojumam ar ne tikai LR5, bet arī Latvijas Radio valdes līmeņa situācijas skaidrojumu.


Tas, kas šobrīd ir noticis, ir totāls haoss un pašdarbība. Tā var darīt privātajā, bet ne sabiedriskajā medijā.Ja nebūtu minēts tas 23. augusts, šis izskatītos pēc darbinieku dumpja un mic drop. Un to pat būtu stipri vieglāk saprast nekā ideju, ka šāda demontāža ir plānota.

Ceru, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome, vēlākais, pirmdien skaidros sabiedrībai šo situāciju un vērtēs Latvijas Radio vadības atbildību tajā."

Attēlā - Latvijas Radio valdes priekšsēdētāja Una Klapkalne


Pārpublicēts no Twitter


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

skumjāk par skumju 12.08.2023 18:46
made in Latvia
1 0 atbildēt
X 09.08.2023 10:47
Šausmas
1 0 atbildēt
lainis 07.08.2023 12:04
Neglīti pret klausītājiem un nodokļu maksātājiem.
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV