Morālais kroplis! Uz Saldus šosejas no braucoša auto šauj uz briežiem. Prezidents Rinkēvičs reaģē asi un kodolīgi

Foto. Video.
Publicēts: 10.12.2023, Komentāri: 6

BILŽU GALERIJA


Saistībā ar sociālajos tīklos izplatīto video, kur no braucošas automašīnas Saldus pusē tiek šauts uz meža zvēriem, tiek vēstīts, ka Valsts policija ir noskaidrojusi notikuma vietu un iespējamās iesaistītās personas. Ir uzsākts kriminālprocess un šobrīd tiek veikta aktīva izmeklēšana.


Svētdien, 2023. gada 10. decembrī sociālajos tīklos tika publicēts video, kurā redzams, kā Saldus novadā no braucoša transportlīdzekļa šoferis pret skrienošiem briežiem pavērš ieroča stobru un izšauj. 


VIDEO SKATIET PLATFORMĀ YOUTUBE - ŠEIT

To uzfilmējusi kāda aculieciniece, kas kopā ar kādu vīrieti atradusies automašīnā aiz džipa, no kura ierocis pavērsts pret dzīvniekiem - skatiet fotogalerijā.
Video autore neslēpj savu sašutumu par redzēto. Video izskan frāzes: "Ārprāts! Nē! Nē! Ko viņš dara? Kroplis!"

FOTOGALERIJĀ VARAT REDZĒT, KO PAR NOTIKUŠO PAUŽ VALSTS PREZIDENTS EDGARS RINKĒVIČSVideo redzams, kā brieži skrien pa lauku. Dzīvnieki vēlāk uzskrien uz ceļa automašīnas virzienā, no kuras pret tiem pavērsts ieroča stobrs.


Pēc tam, kad dzīvnieki uzskrējuši uz ceļa, priekšā braucošais auto apstājies un redzams, ka no tā loga izbāsts šaujamieroča stobrs. Ierocis izskatās pēc bises.

Valsts policija informē, ka ir noskaidrota notikuma vieta un iespējamās iesaistītās personas, kā arī automašīna. Uzsākts kriminālprocess.

Tikmēr Latvijas Mednieku savienība savā "Facebook" profilā uzsver, ka video redzamie apstākļi liecina par rupju normatīvo aktu un medību ētikas normu pārkāpumu.


Uz notikušo reaģējis arī zemkopības ministrs Armands Krauze (ZZS), kurš tviterī paziņoja, ka video redzamais ir nevis medības, bet gan "dzīvnieku slaktēšana", apraudot citus cilvēkus. "Tā ir krimināli sodāma rīcība. Valsts meža dienesta inspektori jau strādā un, sadarbojoties ar Valsts policiju, tiks pieņemti stingri lēmumi!"
Mednieku savienība asi nosoda šādu bīstamu un bezatbildīgu rīcību, atzīmējot, ka "mednieku starpā šādām personām nav vietas".

Mednieki komentāros un dažādās Whatsapp grupās pauž sašutumu un šoku par šādu rīcību, aicinot atbildīgās iestādes darīt visu iespējamo, lai vainīgos atrastu un sodītu. 

Daudzi mednieki norāda, ka likumpaklausīgi mednieki šādi nerīkojas un vainīgajiem pieprasa lielāko pieejamo sodu, tāpat satraukumu rada tas, kā šādu bezatbildīgu indivīdu rīcība grauj medniecības tēlu un dod argumentus mednieku pretiniekiem.


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Ligita [Liga] Martunele [Abramenko] 16.12.2023 13:18
Un tādus kropļus vajaga izolēt
1 0 atbildēt
... 11.12.2023 12:10
tur nav redzams ,ka tas tiešām ir ierocis un nav dzirdami nekādi šāvieni ,tie ir tikai pieņēmumi .
0 2 atbildēt
Ivars > ... 11.12.2023 17:18
Un atrasties pretējā braukšanas joslā intensīvā satiksmē arī ir tikai normāli. Avārija taču nenotika.
1 0 atbildēt
antonina skreivere 11.12.2023 10:02
CIK jābūt neēdušam un morālam idiotam!
1 0 atbildēt
Ombudsmene 10.12.2023 23:39
Šeit vajaga reālu cietumsodu!!!
129 0 atbildēt
JĀNIS 10.12.2023 23:20
TĀDUS PRETEKĻUS TIEŠĀM JĀSODA VISAUGSTĀKĀ MĒRĀ
105 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV