Skandalozi! Jaunā grāmata „Vēža ieņēmumu dienests” detalizēti izstāsta, kā darbojas viena no Latviju pārņēmušajām vēža metastāzēm

Publicēts: 20.06.2024, Komentāri: 4

 Grāmatnīcās nonācis „Vēža ieņēmumu dienests” – grāmata, kas detalizēti atklāj, kā darbojas viena no Latviju pārņēmušajām vēža metastāzēm, preses relīzē vēsta rakstnieks un analītiskais žurnālists Lato Lapsa.

Pēdējo divarpus gadu desmitu laikā valstiskās organizētās noziedzības vēzis ar savām metastāzēm ir cauraudis, pārņēmis un saēdis Latvijas valsts varu gan plašumā, gan dziļumā, no augšas līdz apakšai, valsti novedot uz visu veidu bankrota sliekšņa – ekonomiskā, finansiālā, demogrāfiskā, ideoloģiskā, tiesiskā, iekšējās un ārējās drošības.


Pirmā „VĒŽA” cikla grāmata ar nosaukumu „Iznireļi” jau ir iznākusi, un tā veltīta vienai no vēža izpausmēm – nekrietnajai, liekulīgajai, savtīgajai un caurcaurēm pretvalstiskajai progresīvo iznireļu sugai. Tai, kurai nekāda Latvija vispār nav nepieciešama, - tai, kura savu boļševistisko ideju vārdā ir gatava pārņemt, saēst un aprīt arī daudz ko vairāk.

Tagad grāmatnīcās nonācis „Vēža ieņēmumu dienests” – Lato Lapsas „VĒŽA” grāmatu cikla otrā grāmata, kas veltīta vienai konkrētai tā vēža metastāzei, kurš pārņēmis visu Latvijas valsts pārvaldi.

FOTOGALERIJA

Šī grāmata, kas jau kļuvusi zīmīga ar to, ka pirmais kriminālprocess pret tās autoru sākts jau pirms grāmatas iznākšanas, spilgti un uzskatāmi parāda, cik sadarbīgi un saskaņoti valstiskās organizētās noziedzības vēzis darbojas dažādās struktūrās – šajā gadījumā ne tikai Valsts ieņēmumu dienestā, bet arī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā un prokuratūrā. Tieši tāpēc jau organizēto noziedzību sauc par organizēto, - jo tā ir organizēta. Organizēta un piesegta visaugstākajā valstiskajā līmenī.

Ikvienam grāmatas „Vēža ieņēmumu dienests” lasītājam ir iespēja iepazīties ar visiem nozīmīgākajiem „desmitgades korupcijas nozieguma” krimināllietas materiāliem un secināt acīmredzamo – ka koruptā Jura Stukāna prokuratūras celtā oficiālā apsūdzība ir uz noklusēšanu, neizmeklētiem faktiem, sagrozītu informāciju un pat skaidriem meliem balstīta.


Grāmata „Vēža ieņēmumu dienests” lieliski noderēs tiem, kam ir gadījušās vai var gadīties jebkādas darīšanas ar Valsts ieņēmumu dienestu, Valsts policiju, Korupcijas novēršanas un apkarošanas dienestu un prokuratūru.

Visiem, kam palikušas jebkādas ilūzijas par šo iestāžu pārstāvju darbu, „Vēža ieņēmumu dienests” uz oficiālu dokumentu, liecību, protokolu un citu no sabiedrības slēptu kriminālprocesa materiālu pamata parāda un pierāda:

1) kā tieši Ievas Jaunzemes vadītajā Valsts ieņēmumu dienestā ir darbojies tā sauktais „pasūtījumu galds”,

2) kā tieši Ievas Jaunzemes vadītajā Valsts ieņēmumu dienestā un tā struktūrā – Nodokļu un muitas policijā pret „pasūtītajiem” vai vienkārši neīstajā vietā un laikā pagadījušamies cilvēkiem kriminālprocesi ir safabricēti, bet pret „vajadzīgajiem” cilvēkiem – izbeigti,

3) kā tieši Jēkaba Straumes vadītajā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā valda pakalpīga, pat gandrīz vai verdziska attieksme pret ietekmīgiem un „vajadzīgiem” cilvēkiem un kādi „pakalpojumi” šajā iestādē viņiem tiek sniegti,

4) kā tieši kriminālprocesu pasūtīšanā un safabricēšanā ir bijusi iesaistīta pat visaugstākā Latvijas valsts amatpersona – valsts prezidents un kā tiesībsargāšanas iestādes ir centušās to „nepamanīt”,

5) kā tieši Ievas Jaunzemes vadītais Valsts ieņēmumu dienests ir izmantots, lai izrēķinātos ar „nevēlamiem”, „kaitīgiem” un kaitinošiem cilvēkiem,

6) kā tieši Latvijas Republikas ģenerālprokurors Juris Stukāns ir prettiesiski iejaucies vai mēģinājis iejaukties kriminālprocesos,

7) kā tieši Latvijas Republikas ģenerālprokurors Juris Stukāns, skaidri norādot uz iespējamiem koruptīviem motīviem, ir pieprasījis viņu jau iepriekš informēt par kriminālprocesiem, kas tiek gatavoti pret „skaļiem” cilvēkiem un uzņēmumiem,

8) kāda tieši ir bijusi Ievas Jaunzemes vadītā Valsts ieņēmumu dienesta ikdienas netīrā „virtuve”.


 Jau tradicionāli grāmatā izlasāms arī apjomīgs Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja ierakstītu sarunu atšifrējums, - to vidū savā diezgan derdzīgajā ciniskumā izceļas divu Valsts ieņēmuma dienesta darbinieču ārkārtīgi atklāta saruna, kurā tiek pārrunāta visa šīs iestādes „virtuve” Ievas Jaunzemes pilnvaru laikā.

 „VĒŽA” sērijas grāmatas nav peļņas gūšanas avots, un tāpēc arī „Vēža ieņēmumu dienesta” mazumtirdzniecības cenai grāmatnīcās nevajadzētu pārsniegt 10 eiro atzīmi.

Reizē ar drukāto variantu „Vēža ieņēmumu dienests” ir pieejams arī e-grāmatas formātā, - tā ir iegādājama „Jāņa Rozes” e-grāmatnīcā: https://www.janisroze.lv/lv/jra-e-gramatas/citas-e-gramatas/veza-ienemumu-dienests-e-gramata.html.

Jāpiebilst, ka jau pirmajā nedēļā „Vēža ieņēmumu dienests” ir kļuvis par vispieprasītāko grāmatu „Valtera un Rapas” grāmatnīcu tīklā.


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Šumis 21.06.2024 19:14
grāmata par latviešu tautas nodokļu maksātāju kantori, kas neļauj strādāt cilvēkiem
64 0 atbildēt
traktors 21.06.2024 17:25
vids tak šķūrē kā grib, ko grib un kur grib
66 2 atbildēt
sinča 21.06.2024 15:07
valsts ir pilnīgā pakaļā, cilvēkiem nav par ko izdzīvot....
109 0 atbildēt
:) 21.06.2024 12:01
Atmaskotie tagad kautri pīpē stūrītii
140 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV