Latviešu jaunais šovs par seksu izraisīšot milzu interesi un ažiotāžu

Gaidāms jauns šovs «Sokolovs par seksu» un tā vadītājs būs Aleksandrs Sokolovs, kurš ir fotogrāfs, kas plašu popularitāti ieguvis, pateicoties provokatīvajiem un drosmīgajiem erotiskās fotomākslas darbiem.
Publicēts: 02.01.2015, Komentāri: 8

Gaidāms jauns šovs «Sokolovs par seksu» un tā vadītājs būs Aleksandrs Sokolovs, kurš ir fotogrāfs, kas plašu popularitāti ieguvis, pateicoties provokatīvajiem un drosmīgajiem erotiskās fotomākslas darbiem.

Katrā šova reizē tiks apskatīti dažādi temati, sākot ar pāragras nevainības zaudēšanu līdz dzimumaktam ar grūtnieci, un par tiem savās pārdomās dalīsies konkrētās jomas eksperti.

Šova mērķis ir mazināt aizspriedumus par cilvēku intīmo dzīvi, kā arī izglītot un izklaidēt skatītājus. Akcents tiks likts uz atklātību un intimitāti, vienlaikus radot rotaļīgu, mazliet nenopietnu gaisotni. Par to rūpēsies raidījuma vadītājs, kurš ir gatavs dalīties arī ar neordināriem, šokējošiem un arī amizantiem stāstiem, kas uzklausīti fotosesiju laikā.

A.Sokolovs ir cilvēks bez aizspriedumiem, par ko liecina ne vien viņa daiļrade, bet arī publiskie izteikumi. Citējot vācu rakstnieku Lionu Feihtvangeru, kas brīvs no aizspriedumiem, tam jābūt gatavam, ka viņu nesapratīs. A.Sokolovs uzsver, ka no publikas nosodījuma nebaidās, jo tā ir bijusi viena no viņa līdzšinējās darbības blaknēm.

Fotogrāfs ir pārliecināts, ka jaunais šovs par seksu izraisīs milzīgu interesi. A.Sokolovs ir absolvējis fotografēšanas institūtu Milānā un jau 14 gadus strādā par erotisko fotogrāfu.

Šovā Sokolovs par seksu aplūkoto tēmu vienojošais elements būs sekss, bet katrs piektdienas vakars būs atšķirīgs, jo ikreizi tiks aplūkota cita ar seksu saistīta tēma. Piemēram, sekss ar sievieti, kura nodarbojas ar bodibildingu, agra nevainības zaudēšana, dzimumakts ar grūtnieci, sekss publiskā vietā, intīmā tuvība tikai pēc kāzām, pirmā seksuālā pieredze, vai dzimumlocekļa izmēram ir nozīme. Gaidāmā sarunu šova laikā vēl tiks apspriests tādas tēmas kā intīmās zonas apmatojums, sekss trijatā, sekss ar ļoti lokanu sievieti, kā arī vienas nakts sakari. Šovs Sokolovs par seksu veidosies gan no studijas intervijām, gan dažādiem sižetiem par konkrētā vakara tēmu. A.Sokolovs iztaujās viesus par viņu personisko pieredzi, saistībā ar konkrēto raidījuma tēmu, un studijā būs gaidāmi arī viesi, kuri spēs sniegt akadēmisku un medicīnisku skaidrojumu par vakara tēmu. Tie būs seksologi, seksopatalogi, psihoterapeiti, ginekologi, urologi, proktologi, andrologi un citi. Tāpat varēs uzzināt uz ielas nejauši sastaptu cilvēku viedokli par aktuālo tematiku. Reizumis sagaidāmi gājieni uz intīmpreču vaikalu, lai piemeklētu specifiskām situācijām piemērotākos aksesuārus.

Baudiet jauno šovu par un ap seksu jeb Sokolovs par seksu no 16.janvāra piektdienās 22:00 kanālos TV6 un TVPlay!

Komentāri: 8
Autors: Kaspars Ūdris
Avots: Tvnet.lv
Foto: Publicitātes foto
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Kirkijevs 02.01.2015 19:12
Asaka tu esi veca,ālava,klimaksaina babuliene un lidini tik ārā to savu veco Horizont TV.
10 2 atbildēt
Dāvida meitene 02.01.2015 18:23
Vēl ne tik senā atmiņā šovmenis Dāvids, kuram bija tieši tādi paši mērķi - "izglītot sabiedrību seksa jomā". Žēl, ka tās tēmas - раз два и обчелся...
32 2 atbildēt
asaka 02.01.2015 18:15
Pretīgi un stulbi.Pavīd doma,ka jāmet ārā televizors.Pietiks ar internetu.
23 2 atbildēt
valdis 02.01.2015 18:07
orgināli-virtualais sekssar internetu ,kāda domas bagātība var fantazāt un darit to ar ,,plaukstiņdainu,,
1 10 atbildēt
protams 02.01.2015 18:03
Fotošopam beigusies licenze - jāpelna jauna ? :D Ir , ir dārgs tas fotoshop's - ne tādas vien domas prātā nāks ....
35 1 atbildēt
LD 02.01.2015 18:03
Nu galīgs jau stulbuma stulbums.
Sokolovs jau noriebās no Ideālām Vakariņām, kur piedāvāja saldoēdienu izrotātu ar ogo garšas lubrikantu. Kaut kāds galīgi pervers tips.
44 2 atbildēt
otello 02.01.2015 18:03
Ejam Romas impērijas pēdās! Ja kāds zin īsto vēsturi....
Seksualizācijas augstākā pilotāža. Lai mūsu bērni būtu inteliģenti tikai vienā jomā!
Un kāds sakars Sokolovam?
P.S. Varu derēt, ka viņš būs vakara zvaigzne tikai tāpēc, ka uzņēma savu zilīšu bildi! Geji sit tieši sejā. Solis pretim tolerantai sabiedrībai nākotnē, kur pederastija, homīši, zoofīli ir norma!
23 1 atbildēt
hah 02.01.2015 17:15
Nu tad viss izmēģināts.Vairāk nav kur iet.
4 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV