Annai Lieckalniņai bijis liels šoks un kauns 'Dejo ar zvaigzni' šovā

Publicēts: 30.03.2015, Komentāri: 19

Iepriekšējo raidījumu nācās pamest personības izaugsmes trenerei un teoloģei Annai Lieckalniņai, kā arī viņas partnerim, dejotājam Jānim Strēlniekam. Pēc šova Anna saka, ka šovu pametusi ar absolūtu sajūsmu.

Annas Lieckalniņas paziņojums:

"Mīļie mani! Šovs „Dejo ar zvaigzni”!

Kamēr šī nedēļa vēl ir mana, pēc garām darba dienām, padalīšos ar pārdomām smile emoticon

Visu pirmām kārtām liels Paldies visiem maniem atbalstītājiem šova laikā- ģimenei, draugiem, radiem, paziņām un pavisam man nezināmiem cilvēkiem. Paldies par balsojumu, paldies par skaistajām vēstulēm un jaukajiem vārdiem, ko man veltījāt! Tas tiešām mani iedvesmoja un cēla spārnos. smile emoticon

Paldies lieliskajiem šova dalībniekiem, par kopā pavadīto laiku! Jūs esiet kolosāli! Izturību jums!

Jāatzīst, ka līdz šim laikam esmu vienīgā, kas ar absolūtu sajūsmu pameta šovu! Un tūliņ pastāstīšu kāpēc.
Kā Kristietei un organizācijas „Ētikas tilts Latvijā” (kas iestājas pret visāda veida vardarbību sociālajos medijos- tai skaitā arī emocionālo vardarbību) pārstāvei, man bija pilnīgs šoks un neērti piedalīties šovā, kas ar pieaugušu cilvēku publisku apsaukāšanu un pazemošanu ceļ sava raidījuma reitingus, kā piemēram:

„Jūs visi kā tādi teļi, plīvojošas apakšbikses, lidojošs āmurs, Tevi vajadzēja nošaut jau pašā sākumā, izpūties balons utt. utt...”

Tad ko tieši domā cilvēki, kas parakstās uz šādām darba metodēm? Vai tiešām pāris simtu eiro ir tā vērts, lai jaunākajai paaudzei, kas ar interesi veras TV ekrānos, vairāku stundu garumā rādītu lieliskus emocionālās vardarbības paraugus, kas adresēti raidījuma dalībniekiem? Vai tomēr nebija vērtīgāk rādīt patiešām kulturāla cilvēka piemēru, lai jaunā paaudze vēlētos arī tādi kļūt? Ko bērni paņems no šāda dotā piemēra?

Par kultūru- par to ko es piedzīvoju deju zālē.... Šoks! Es patiešām nezināju, ka mūsdienās deju pedagogi vēl joprojām kliedz un pazemo mazos dejotājus. Emocionāla vardarbība un pazemojums!!!

No vienas puses es, kā personības izaugsmes trenere un psihoterapijas studente varu būt priecīga, ka man aug jauna klientu paaudze, tomēr no otras puses tas ir skumji un man ļoti sāp sirds, par mazajām dvēselēm, kam šī emocionālā vardarbība un pazemojumi ir ikdiena..."

Vēlāk Lieckalniņa SKANDALOZI STĀSTA , KA Facebook IZDZĒSIS VIŅAS IERAKSTU - SKATIET

BILŽU GALERIJA - ANNA LIECKALNIŅA
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Luna 31.03.2015 00:29
"Vajag darīt tā, kā darīt vajag, bet tā, kā darīt nevajag, darīt nevajag." (To pat Vinnijs Pūks saprot.) Varbūt mierīgi, saulītē sēžot, der padomāt: kur es lienu un ko tur meklēju? Un, ja tomēr, tad jau jāspēlē uz visu banku!
2 4 atbildēt
SA 31.03.2015 00:14
Bet Anna , vai Tu no malas sevi redzeji? Vai Tu doma ka Tev tas kajas kustejas? Vot man tiesam bij kauns uz Tevi skatities! Visu laiku domaju ka Tu vari visu,bet izradijas ka esi iista koka klucis, es Tevi jau bij ne tikai jablauj bet ari veel ar rungu jauzsauj lai sac kustinat kajas un to pakalu!
4 7 atbildēt
varde 30.03.2015 22:23
atradušies pareizie cik daudz ļaunu cilvēku...
3 4 atbildēt
arī Pēc Sanda 30.03.2015 21:57
atkal izrāda savu prastumu un bezsmadzeņstāvokli
18 5 atbildēt
G 30.03.2015 21:57
Mana meita pameta dejošanu skolā tikai deļ pedagoga rupjās attieksmes.Tāpat es neesmu redzejusi nevienu maigu fizkulturas skolotāju.Nezinu,kā ir lielajā sportā,bet varbut tā rodas ruudijums?Vai ari sports ir tāds un tā vajag?Nekādu maigošanos,ja gribi rezultātu?
55 15 atbildēt
Sola > G 31.03.2015 00:35
Jūs laikam uzskatiet, ka deju kolektīva vadītājs māmiņas mīļajā balsī teiks: "Bērniņ, saulīt, iztaisno muguru un pastiepj kāju pēdiņas pirkstgalus!", vai hokeja treneris: "Mīļumiņ, papūlies, varbūt izdosies iesist golu (vai nosaudzēt vārtus!)" Murgi! Ar siekalošanos un gaudām neko nevar panākt, jo tagadējie bērni tādus šļupstus pat nedzird!!! Vajag domāt pirms iet un ko sākt.
2 2 atbildēt
Pelēkais 30.03.2015 21:51
Nu tāda iedomīga kaza labi ka izbalsoja tēlo no sevis nezko nolaidies uz zemes
82 3 atbildēt
ella 30.03.2015 21:49
No kā tad tev bija kauns no tā ka nevarēji iemācīties kārtīgi dejot.Ko iet uz tādiem šoviem,kas ir pa grūtu....
48 4 atbildēt
PROTAMS 30.03.2015 21:19
Lieckalniņai NEKAD NEKAS NEPATĪK UN VISI VIENMĒR SLIKTI
53 6 atbildēt
smile emoticon 30.03.2015 20:59
grin emoticon
1 11 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV