Latvijas Jūras akadēmijas komanda triumfē Rīgas Brīvostas radošajā konkursā

Rīgas Brīvostas 815. jubilejas zīmē studentu zinātniski pētniecisko darbu konkursā „Osta pilsētai” visaugstāko novērtējumu izpelnījās priekšlikumi, kas saistīti ar Rīgas Pasažieru ostas paplašināšanu.
Publicēts: 15.05.2015, Komentāri: 0

Rīgas Brīvostas 815. jubilejas zīmē studentu zinātniski pētniecisko darbu konkursā „Osta pilsētai” visaugstāko novērtējumu izpelnījās priekšlikumi, kas saistīti ar Rīgas Pasažieru ostas paplašināšanu. Uzvarētājas Karlīna Oša un Zane Narnicka (Latvijas Jūras Akadēmijas Jūrskola) arī nākotnes profesiju cer saistīt ar Rīgas ostu. Rīgas Brīvostas organizētais radošo darbu konkurss šopavasar norisinājās jau astoto reizi.

“815 gadi ir krietns laika posms, lai atskatītos uz sasniegto. Rīgas Brīvosta šobrīd ir stabils Baltijas valstu līderis, kas apliecina, ka mērķtiecīgi ieguldītais darbs devis pozitīvu rezultātu. Lai Rīgas Brīvosta turpinātu savu veiksmes stāstu – svarīgas ir inovatīvas un perspektīvas attīstības idejas, un studentu gadskārtējais konkurss ir lieliska platforma, kur šādas idejas radīt un prezentēt ostas ekspertiem. Tāpēc ceru, ka nākošajā, šoreiz jau skolēnu konkursā, kas notiks šī gada rudenī, jaunieši mūs pārsteigs ar vēl vairāk interesantām un, pats galvenais, lietderīgām un realizējamām idejām,” stāsta Rīgas Brīvostas Sabiedrisko attiecību departamenta direktore, konkursa “Osta pilsētai” žūrijas komisijas priekšsēdētāja Anita Leiškalne.

Studentu zinātniski pētniecisko darbu konkursā “Osta pilsētai” uzvarēja Karlīna Oša un Zane Narnicka. Komanda nāca klajā ar kreatīviem priekšlikumiem Rīgas Pasažieru ostas paplašināšanai, uzsverot ostas infrastruktūras attīstības nozīmi kā potenciālo nākotnes darba vietu avotu Latvijas Jūras akadēmijas studentiem. Otrajā vietā ierindojās māsas Annija un Agate Strodes (Rīgas Tehniskā universitāte). Komanda prezentēja idejas, vides aizsardzības pasākumiem un izmantojamajām tehnoloģijām ostā, iespējamajiem efektivizācijas risinājumiem. Trešo vietu ieguva RISEBA komanda – Jevgēnijs Davidkins un Una Melne, kas piedāvāja radošas idejas Rīgas Brīvostas vietējās un starptautiskās komunikācijas efektivizācijai sociālajā tīklā Facebook.

“Uzvara mums bija šoks un ļoti patīkams pārsteigums. Mums ir svarīgi, ka Rīgas Brīvosta ir tik pat augstā līmenī kā citas Eiropas ostas un ļoti ceram, ka savu nākotnes profesiju atradīsim tieši Rīgas ostā,” atzina konkursa uzvarētājas Karlīna Oša un Zane Narnicka.

Konkurss notika divās kārtās. Pirmajā kārtā studenti iesniedza rakstu darbus par dažādām ar ostu saistītām tēmām, savukārt finālā risinājās komandu sacensība: labāko darbu autori uz vietas prezentēja un aizstāvēja savas idejas kompetentas žūrijas priekšā. Tās sastāvā bija žūrijas komisijas priekšsēdētāja un Rīgas brīvostas Sabiedrisko attiecību departamenta direktore Anita Leiškalne, Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes profesors Māris Purgailis, Rīgas Tehniskās universitātes Kvalitātes tehnoloģiju katedras vadītāja Inga Lapiņa, Latvijas Jūras akadēmijas Jūras transporta nodaļas direktors Arnis Bankovičvs un pirmā studentu konkursa „Osta pilsētai” uzvarētāja Anete Zvaigzne.

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV