Šādi izskatās latviešu advokāts, kurš ēd suņus

Advokāts Indulis Balmaks ar savu nepiedienīgo uzvedību, popularizējot mājdzīvnieku ēšanu kļuvis populārs un, visticamāk, par viņa nekrietnajām izdarībām kādreiz tiks rakstīts vēstures grāmatās.
Publicēts: 14.05.2015, Komentāri: 43
Pamatīgā skandālā iekļuvis Zvērināta advokāta Romualda Vonsoviča biroja darbinieks - zvērināts advokāts Indulis Balmaks, kurš plašākai sabiedrībai iepriekš nav bijis zināms. Izrādās, ka šis izlēcējs ir ļoti slavaskārs indivīds, jo popularitāti gatavs veidot uz suņu aprīšanu, kas Latvijā ir aizliegts ar likumu.

Jāsaka godīgi, - ārkārtīgi žēl šo aprobežoto cilvēciņu, bet nerunāt par šo nežēlību un visatļautību portāls Slavenibas.lv nevarēja.

Tāpēc komentāru sadaļā labprāt gaidīsim lasītāju viedokli, kur ļoti lūdzam iztikt bez rupjībām un naida kurināšanas, komentējot šādus jautājumus:

Vai jūs uzskatāt par pieļaujamu, ka Latvijas pilsonis nonāk ārvalstīs un tur veic darbības, kas Latvijā ar likumu aizliegtas, bet tur iratļautas - stājas seksuālās attiecībās ar bērniem, ēd suņa vai kaķa gaļas ēdienus, varbūt pat piedalās neuzticīgu sievu nomētāšanā ar akmeņiem?

Vai, jūsuprāt, par zvērinātu advokātu Latvijā var strādāt cilvēks, kas ārvalstīs nodarbojies ar ko tādu un vēl ar to publiski lepojas?

Šis ir advokāta Induļa Balmaka priekšnieks, pazīstamais un ietekmīgais advokāts Romualds VonsovičsKĀ IZSKATĀS ZVĒRINĀTS ADVOKĀTS SUŅU ĒDĀJS VARAT APSKATĪT ŠEIT:


Šādi izskatās latviešu advokāts, kurš ēd suņu gaļu un ar to publiski dižojas

* * *

Uzziņai no nogalināto suņu dvēselīšu paziņojuma Latvijas sabiedrībai un medijiem:


"Nost ar suņu bendēm advokātu mantijās un politiķu krēslos!

Vai tiešām no dzīva suņa nodīrātas ādas mētelis ir stilīgs un moderns? Vai tiešām ir jālielās ar to, cik labi garšoja brutāli nogalināta suņa gaļas zupa? Vai tiešām ir tiesības mēģināt šaut uz ģimenes draugiem publiskā atpūtas vietā?
Vai tiešām Latvijā dzīvojošajiem, strādājošajiem, eksistējošajiem ļaudīm ir tiesības braukt uz citām zemēm un, izmantojot turieniešu trūkumu, ļauties pašu mājās ar likumu aizliegtām izvirtībām, lai tikai apmierinātu savu rijību un kāri pēc "eksotikas"?

Mēs esam nogalināto suņu dvēseles, kuras apvienojušās, lai atriebtu savu bezjēdzīgo un nodevīgo nāvi.
Mēs parādīsim tautai tās „varoņus” - likumu it kā aizstāvošos personāžus, kuri savā dziļākajā būtība ir plēsoņas un maitēdāji!

Mūs var satikt Rīgas centrā katru dienu, piemēram, pie Zvērināta advokāta Romualda Vonsoviča biroja durvīm Brīvības ielā 40 iepretī viesnīcai Latvijai.

Un tas ir tikai sākums - turpinājums sekos jau drīz!

Bet, ja arī Tu uzskati, ka jebkura šāda amorāla rīcība ir sodāma, seko mums – facebook.com/NostArSunuBendem vai twitter.com/sunubendes.

Nogalināto suņu dvēseles"

Skandalozais tvīts. Indulis Balmaks:
Komentāri: 43
Foto: Ekrānšāviņi no interneta, ekrānšāviņi no Facebook.com
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

ha-ha 18.05.2015 10:59
Sen ta nebiju smejusies,ka lasot sos komentarus.Cilveki,vai jums darit nav ko-dzivojiet pasi un laujiet citiem dzivot.Visa si cepsanas ap to,ko kurs ed ir absoluts bullshits.Pilnigi pareizi-diemzel evolucija nav mus izveidojusi par zales grauzejiem un katru minuti pasaulee nogalina miljoniem majlopu un ta tas paliks kamer vien pastaves zeme un cilveki uz tas.Ta ka veseli edusi!
1 1 atbildēt
iza 18.05.2015 10:13
Nu gan,kā var salīdzināt sievu nomētāšanu ar akmaņiem ar eksotisku ēdienu ēšanu,kurus tu pats negatavo,bet tev ārzemēs pasniedz galdā.Advokāts kādam stipri traucē izklausās pēc čekas propogandas.Nav ko uzpūst no mušas zīloni.
1 1 atbildēt
Raksta autors debīls 18.05.2015 10:05
Ko te pērties vienam uz otru! Kas to ažiotāžu vispār uzsāka, pagrieza tādā gaismā, ka nu ir noziedznieks?? Raksta idejiskais Tēvs!To pie staba! Tam nav ar galvu viss kārtībā.
0 1 atbildēt
Tikla 18.05.2015 09:59
Mans tēvs dienēja Vidusāzijā un pamatā pie putrām bija aitas vai zirga gaļa . Zirgs ari ir cilvēka draugs un necienīgi būtu apēst kotletēs vai izvārītu plovā .Gribi ēd , gribi paliec badā , jo latviešiem arī nav pieņemts lietot zirga gaļu .Bezmaz vai katrā valstī ir sava ēšanas kultūra un esot citur, gribas nobaudīt kaut ko eksotisku , tajās šausmās ar suņa gaļu nekā piedauzīga vai neparasta neredzu .
0 1 atbildēt
Rita 18.05.2015 09:46
Tas tacu nav noticis Latvija!!! Kapec tad netiek nozakati tie, kuri mielojusies ar zurkam, visadiem tarpiniem vai pertiku smadzenem-??? Ir tacu publiskoti foto un video.... Kapec uzbrauc vienam konkretam...trauce kadam???
1 1 atbildēt
Piepe 18.05.2015 09:46
Ja Korejā mani ir uzcienājuši ar suņa cepeti, ko tagad darīt, nošauties?
1 1 atbildēt
spoce 18.05.2015 09:07
Viss notiek isenu latviesu gara.Cilveks tiesham kadam smagi trauce.Protams no advokata puses neapdomiga riciba ievietojot rakstu.Nedomaju,ka ta ir slavaskare.Lai vai ka,bet arzemes ir arzemes un Latvija viss ir citadi.Neba nu tagad bus ta,ka raksta ievietots.Nedomaju,ka advokats peksni saks galet visus sunus pec kartas un izveikt tas darbibas kas pieminetas.Ta vairs nebutu slava vai neslava,bet noziegums.Advokatam to jazin un esmu parliecinata,ka sis uzpustais burbulis parsprags un viss bus ok.Mulki tie kas vedas uz sadiem apgalvojumiem.Cik cilveku Latvija personigi pazist advokatu?Bet sogu ir daudz vairak.Divainu,ka tie kas pazist personigi kluse un nekomente.
3 1 atbildēt
Lea 18.05.2015 09:06
Atraduši par ko uztraukties. Reiz kādā intervijā TV "'Dzeguzītes" vadītāja atzinās ka braucot ar bērniem koncertos ārzemēs arī ēdusi suņa gaļu. Tad gan neviens traci necēla. Izskatās ka tiešām šis raksts ir sīka atriebība par kaut ko. Tad jau jebkura radības ēšana jāizliedz ar likumu. Katrā valstī ir savi gaļas ēšanas paradumi. Indijā neēd govis, bet ASV un eiropā ēd. Musulmaņi neēd cūku. Katrā valstī savi ēšanas paradumi un ja citā valstī apēd ko neierastu un pasaka to tas nav iemesls lai šausminātos, nevienu tak nenogalināja un cilvēku ar akmeņiem arī nenomētāja kā teksta autors bija šausminājies.
7 1 atbildēt
Q 18.05.2015 09:05
....Latvijā suņus neēd...!!!!
5 2 atbildēt
es 18.05.2015 08:51
lai apēd klaiņojošos suņus
0 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV