Izbaudi vasaru ar piedzīvojumiem, piesakoties šovam Lauku sēta

LNT uzsāk dalībnieku meklēšanu šovam Lauku sēta, kuram tiek aicināti pieteikties aizrautīgi, enerģiski un strādīgi cilvēki.
Publicēts: 21.05.2015, Komentāri: 0

LNT uzsāk dalībnieku meklēšanu šovam Lauku sēta, kuram tiek aicināti pieteikties aizrautīgi, enerģiski un strādīgi cilvēki. Ja esiet gatavi mesties lauku darbos, tad šo iespēju nevar laist garām! Aizpildīt pieteikuma anketu var līdz 4.jūnijam ziņu un izklaides portāla Skaties.lv sadaļā Startē šovā Lauku sēta: www.skaties.lv/sovi-seriali/sovi/piesakies-lauku-setai-un-piedzivo-neaizmirstamu-vasaru/

Šova Lauku sēta producents Andis Mizišs atklāj: „Ar prieku varam paziņot, ka ir atklāta pieteikšanās Lauku sētas jaunajai sezonai, kurā arī šogad aicinām pieteikties strādīgus un centīgus cilvēkus. Atšķirībā no iepriekšējās sezonas, šogad uzvarētāju pēc labi padarīta darba sagaida brīnišķīgs piedzīvojums – ceļojums uz Brazīliju!”

Lai startētu šovā svarīgākais ir būt atraktīvam un darbu mīlošam cilvēkam, kas ir sasniedzis pilngadību. Pieteikties var gan daiļā dzimuma pārstāves, gan stiprā dzimuma pārstāvji – šovā noteicošā ir vēlme strādāt vaigu sviedros. Ja esat pārliecināti, ka visi lauku darbi ir pa spēkam, tad nekavējieties un aizpildiet dalībnieka anketu un pievienojiet foto Skaties.lv mājas lapā izveidotajā sadaļā Startē šovā Lauku sēta! Šova veidotāji personīgi sazināsies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvēlēti atlasei.

Pagājušajai Lauku sētas sezonai tika izrādīta ievērojami liela atsaucība – pieteicās ap 400 dalībnieku, no kuriem šovam tika apstiprināti tikai 10 cilvēki! Cīņa par traktoru bija saspringta un intrigu pilna, un tajā uzvarēja Zigurds Bērzkalns, kurš uzvaru uzņēma ļoti emocionāli ar asarām acīs, sakot, ka traktors tiks nogādāts vecākiem, kur tas būs gaidīts palīgs saimniecībā.

Izaicini sevi un piesakies šovam Lauku sēta līdz 4.jūnijam Skaties.lv!

Tava televīzija no sirds!

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV