Vaira Vīķe-Freiberga uzsvērti slavē Bondaru kā labāko prezidentu

Liela kritikas deva tika Sergejam Dolgopolovam, bet...
Publicēts: 27.05.2015, Komentāri: 43
26. maija raidījumā Viens pret vienu eksprezidente izteica vērtējumu par Latvijas Valsts prezidenta kandidātiem. Liela kritikas deva tika Sergejam Dolgopolovam, un Vairas kundzei te var absolūti piekrist, ka ilggadējam opozīcijas darbonim būtu ļoti grūti pārstāvēt visas valsts un visas sabiedrības intereses.

Tomēr lielu slavināšanu eksprezidente veltīja Mārtiņam Bondaram. Tviterī cilvēki sāka "vārīties" un šķebināties: vai tikai tāpēc, ka Vaira Vīķe-Freiberga puisēnu Bondaru pazīst no bērna kājas, un vai tikai tāpēc, ka viņš ir "ārkārtīgi gudrs un ārkārtīgi ...", kā arī ārkārtīgi labi vadījis pašas kanceleju un tā tālāk; vai tikai tāpēc Mārtiņš Bondars ir labākais prezidenta kandidāts? Tiešām?

Raidījumu var noskatīties šeit

Raidījuma pieteikums:

"Ja es redzētu, ka [uz Valsts prezidenta amatu] profilējas kāds cilvēks, kas apdraudētu Latvijas intereses un savos izteikumos stūrētu grāvī, tad es kaut vai ar galvu padusē ietu kaut ko darīt," — tā vēl nesen par Valsts prezidenta kandidātu meklējumiem izteicās raidījuma viešņa. Par kandidātu izvirzīšanas gaitu un kas šobrīd svarīgs Latvijas interesēm — eksprezidente Vaira Vīķe–Freiberga.
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

007 28.05.2015 06:37
Mums jau prezidents ir tikai kā prezentācijas instruments. Tad tiešām Bondars ir vietā. Bet ne mums to izlemt.
Tas ,ka tagad sabiedrībai ļauj izteikties, tā jau tikai tāda pakazuha,ne vairāk.
Lēmēji būs mūsu dižie aktieri.
4 0 atbildēt
Vija 27.05.2015 21:54
Ex.prezidente Vaira V;iķe - Freiberga gan katram atzīmēja kādu labu īpašibu. un īpaši neizcēla nevienu. Vajag ieklausīties nevis atkal interpretēt.
2 1 atbildēt
Modele 27.05.2015 21:28
Ka tik smuks pēc ģīmja...:D,kas tur notiek,prezidenta kandidātiem skaisumkonkurss vai,saprastu,ja jaunai sērijai par D.Bondu meklē pretendentu,bet tak reāli prezidentu ne mākslas filmai.
2 2 atbildēt
kauliņs 27.05.2015 19:52
Vairai vajadzētu iemācīties krievu valodu, ieraudziju raidījumā ka viņai jāpārtulko, vot lielā gudriniece, tik pļurkstēt var,,, stulbums.
2 2 atbildēt
Haralds 27.05.2015 19:12
Vaira Vīķe-Freiberga uzsvērti slavē šarmoni Bondaru kā labāko ZOOpreziden†u!
2 0 atbildēt
spiidola 27.05.2015 15:12
JURKA-NEkritizee to,ko vajadzeetu celt uz pjedestaala.Ka mees esam veel briiva valsts,jaapateicas tieshi Freibergas ietekmei politikaa vinjas valdiishanas laikaa.Kas attiecas uz Bondaru-vinjsh patreizeejaa situaacijaa ir visvis piemeerotaakais gan moraalaas staajas,gan peec politiskaas paarlieciibas,gan peec izgliitiibas liimenja.Vinjsh neliks sarkt par muusu valsti un varbuut piepildiisies tas teiciens--jauna slota tiiri slauka...Es par Bondaru.
1 2 atbildēt
nu runas nav 27.05.2015 10:04
tikai Bondars,es tur citu neredzu,valsts pirmajai personai jabut uz goda,bet ja kuram ir kads naids un japarsledz kanali,kad Bondars tv,tad tikai uz prieksu,es domaju kanali japarsledz kad runa Rimsevics,zilais,mums tada valdiba,ka pat runat negribas,bezkaunu bars,sitadus miljonus izmeta veja,pensionariem,kuri visu muzu ir gruti stradajusi,jaknapinas ,lai nopirktu zales,bet valdibai par to nosplauties.
2 3 atbildēt
es 27.05.2015 10:00
Loti nesmuki, Laikam jau kā kritizēt un izsmiet citu, kas ir gudrāks par pašu kritizētāju neprotam.Kā nav kauna izsmiet cilvēku, kas tiešām ir bijis Latvijā viena no labākajām prezidentēm, ar kuru nebija kauns, un ar kuru vajadzētu lepoties, un tikai. Neviens nav dievs un visiem neizpatiksi, bet Valsti viņa prezentēja lieliski. Rotiet novērtēt un cienīt cita darbu, ja paši to neprotiet darīt, lai jūs cienītu- kaut vai izteikties godīgi un ar cieņu, nevis skaudību. To, ka izsmiet citu daudzi oprot, to jau visi zin, diemžēl ar to nav jāizrādās, ar to parasti lepojas bērnudārza līmenis, jo gudrs cilvēks labāk paklusēs, nekā izsmies citu, kas ir bijis gudrāks par pašu....
3 3 atbildēt
kauliņs > es 27.05.2015 19:57
Neslavē nu atbraukušos, jo neveicas tur, tad prata latvijā
0 0 atbildēt
jurka 27.05.2015 09:58
Nost ar Bondaru,nost ar Freubergu !!!!!
2 6 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV