David Guetta, Armin van Buuren un daudzi citi vasarā uzstāsies festivālā Pērnavā

Augusts Pērnavā būs ļoti karsts.
Publicēts: 03.06.2015, Komentāri: 0

Augusts Pērnavā būs ļoti karsts. Vissvarīgākais Baltijas 2015. gada vasaras notikums elektroniskās mūzikas cienītāju vidū būs festivāls „Weekend Festival Baltic”. Jau četrus gadus pēc kārtas festivāls norisinājās Somijā, bet tagad būs pirmo reizi Baltijā, bet organizatori jau ir paspējuši pārsteigt visus ar skaļiem viesu vārdiem.

No 6. līdz 8. augustam Pērnavas pludmalē uzstāsies pasaules līmeņa zvaigznes, tādi kā Brennan Heart, Tiësto, Super8 & Tab, Hardwell, David Guetta, Showtek un daudzi citi mākslinieki. Katru nedēļu saraksts tiek papildināts ar populāriem vārdiem. Šogad festivālā Latviju pārstāvēs vietējais perspektīvs didžejs [Ex] da Bass, kurš ir pazīstams gan Latvijā, gan arī ārpus robežas.

Visas trīs dienas elektroniskās mūzikas cienītāji varēs baudīt savu elku hītus. Pasākuma organizatori ir uzstaisījuši no pasākuma veselus svētkus ar vairākiem ikdienas pārsteigumiem. Visiem klātesošiem būs iespēja visas trīs naktis pavadīt speciālā festivāla kempingu zonā. Katru dienu no Latvijas uz Pērnavu un atpakaļ tiks organizēti autobusi no vairākām pilsētām – Rīgas, Valmieras, Liepajas un Ventspils.

Vairāk informācijas oficiālā pasākuma lapā www.weekendbaltic.com/.

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV