Krištopana meitas čalis iztukšo viņas kontus un aizlaižas uz Ameriku

Pirms aptuveni pieciem gadiem miljonāra Viļa Krištopana pastarīte pārsteidza ar savu attiecību publiskošanu.
Publicēts: 09.06.2015, Komentāri: 9

Pirms aptuveni pieciem gadiem miljonāra Viļa Krištopana pastarīte pārsteidza ar savu attiecību publiskošanu. Nikolai tobrīd bija 17 gadu, bet draugam, vienkāršam puisim no Kokneses – Mārtiņam Pauram – 18. Jaunieši viens otram bija tik ļoti iepatikušies, ka publiski stāstīja par saderināšanos un teju gaidāmajām kāzām. Taču jauniešu attiecības bija nolemtas neveiksmei, un pāris šķīrās. Mārtiņš ļoti nekrietni izrīkojās pret bijušo draudzeni, iztukšoja viņas bankas kontus un pazuda, kā vēsta Vakara ziņas un portāls Nra.lv.

Likās, ka sastapusi īsto vīrieti

Ilgu laiku abi jaunieši tiešām dzīvoja roku rokā. Abi apmeklēja saviesīgas ballītes un citus pasākumus. Lai arī Mārtiņš tika pieteikts masu medijos kā «parasts puisis no Aizkraukles puses», miljonāru ģimene viņu draudzīgi pieņēma savā lokā un ar cieņu izturējās pret meitas kavalieri.

Nikola un Mārtiņš vidusskolā vienu gadu pat mācījās vienā klasē. Abi uzsāka kopdzīvi, saderinājās un sāka pat runāt par iespējamām kāzām. Jauniešu vecāki bijuši priecīgi par bērnu saskanīgajām attiecībām. Nikola nebeidza vien slavēt savu izredzēto par viņa talantiem – muzikālo gaumi, izglītību un citām dzīves vērtībām. Nebija šaubu, ka Nikola ir laimīgi iemīlējusies un sastapusi savu īsto cilvēku. Viņa bija gatava precēties, jo bija pārliecināta par savu otro pusīti.

Taču dažādi notikumi bieži vien attiecībās ievieš savas korekcijas. Iepriekš sociālajos tīklos Nikola aktīvi reklamēja savu Mārtiņu, bet nu pāra starpā iestājās krīze. Pagāja pāris gadi, un par Mārtiņa Pauras bildinājumu un iecerētajām kāzām vairs nekas nebija dzirdams, lai gan pirms tam Nikola prātoja par to, kur tās svinēs, kas par tām maksās un kā tās notiks.

Nekrietni izmantoja piešķirto uzticības kredītu

»Vakara Ziņu» rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka Nikolai un visai Krištopanu ģimenei šīs attiecības beigušās pagalam bēdīgi. Proti, Nikolas Krištopanes draugs pēkšņi aizlaidies, turklāt nevis tāpat vien, bet ar krietnu ģimenes naudas summu. Klīst runas, ka viņam bijis pietiekami liels uzticības kredīts, pat tāds, lai būtu piekļuve kredītkaršu PIN kodiem. Nekrietnā puiša meklēšanā iesaistījušies arī Nikolas vecākie brāļi, taču velti, jo puisis pazudis otrpus okeānam – devies uz Ameriku. Summa esot iespaidīga, bet tuvākas informācijas par Mārtiņa Pauras gaitām nav – ne sociālajos tīklos, ne citur. Arī Mārtiņa Paura novadnieki no Kokneses apkaimes puisim nevelta tos glaimojošākos vārdus un atzīst, ka no viņa šāda rīcība bija gaidāma.

Atgūstas pēc piedzīvotā

Nikolas uzsvērtā klusēšana par viņas bijušā līgavaiņa gaitām liecina, ka šāda rakstura baumas nav gluži bez pamata, turklāt sāpe ir bijusi pamatīga, jo tikai pēc kādu divu gadu pauzes viņa atkal iznākusi sabiedrībā. Aizvadītajā nedēļā uz Jūlija Krūmiņa luksusa apartamentu kompleksa «Turaidas kvartāls» svinīgo atklāšanu Jūrmalā Nikola ieradās kopā ar vecākiem Aiju un Vili Krištopaniem, kā arī jauno draugu Lauri Zvirbuli. Puisis dzīvojis Valmieras pusē, bet šobrīd studē Amsterdamā. Nikola ar Lauri pasākuma laikā bija sadevušies rokās. Un pēc svinīgajām uzrunām arī pie banketa galda devās kopā ar jauno draugu un vecākiem.

Sarunā ar »Vakara Ziņām« Nikolas mamma Aija Krištopane pastāstīja, ka abas ar Nikolu ir vienojušās, ka publiski nerunās par meitas bijušā puiša izdarībām. Taču Aija neslēpj, ka arī pati ir ļoti sarūgtināta par šādu notikumu attīstību. Viņai kā mīlošai mātei ir žēl meitas, kura piedzīvojusi skarbu dzīves mācību. Turklāt Nikolas mamma apzinās, ka neviena sieviete nav pasargāta no tik nekrietniem vīriešiem. Tā nu tajā dzīvē ir iekārtots.

Komentāri: 9
Avots: Vakara Ziņas, Nra.lv
Foto: Kaspars Ūdris
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

ASĀ NĀTRE 10.06.2015 09:45
Tad jau iznāk, ka Muļķu Zemes Vili piekāsa tepat MUĻĶU ZEMĒ? Ļoti pareizi1 lai dzīvo tas atraktīvais puisis!
"Kad zaglis zagli apzog, tad velni smejas!"
[Nezin kāpēc ienāca prātā Zīles jaunkundzes sacītais "Ceplī"]
1 0 atbildēt
topāns 09.06.2015 12:31
Un kā tad Krištopāni tika pie tās naudas?
4 0 atbildēt
LAINE 09.06.2015 09:31
Jaa vecus rakstus,ne jau visi reize viena diena jaunaku informaciju.Ja ja,lai tik tadi tukso kontus miljonariem talak,negodigi nopelnita nauda,laimi nenes.....................
3 2 atbildēt
Atnāks atpakaļ. 09.06.2015 09:26
Tāds smerdelēns! Krištopāni pieņēma,apmazgāja,pabaroja lauku gurķi,bet tas nepateicīgais tikmēr pa saimnieka maku dzīvojas. Tpc biezajiem vajag sava klana cilvēkus.
3 5 atbildēt
ASĀ NĀTRE > Atnāks atpakaļ. 10.06.2015 09:58
Dažu labu pilsētnieku vairāk jāberž ar zaļajām ziepēm, kā "lauku gurķi"....
1 0 atbildēt
sprīdītis 09.06.2015 08:18
Tā ari vajag...zaglus apzaga...tā gimenīte godigi nav neko nopelnījusi
13 5 atbildēt
AM. 09.06.2015 08:17
Kad lasu, tad skiet nav kur krist, lai butu tik stulbs, pie tam visssi, kas tur rakstelii piemineeti... Smiekligi, ak nabaga idioti.... Paura, Nikola, Zvirbulis... pumpas no visiem... kas par vardiem, uzvardiem...
PR raksts, tikai par durakiem, vai Kristopaniem?: D
3 2 atbildēt
Anita 09.06.2015 08:11
Vai tiešām tik vecas ziņas vajag drukāt?
2 0 atbildēt
... 09.06.2015 07:56
vinam jau uz pieres rakstits ka ir morals kroplis
2 2 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV