Laimē biļetes uz Edgara Liepiņa 85 gadu jubilejas koncertu

Slavenibas.lv dāvina divas biļetes uz Edgara Liepiņa 85 gadu jubilejas koncertu, Dzintaru koncertzālē, 10.jūnijā saviem pastāvīgajiem lasītājiem.
Publicēts: 08.06.2015, Komentāri: 0

Arī tev ir iespēja laimēt biļetes uz Edgara Liepiņa 85 gadu jubilejas koncertu, kas notiks 10. jūnijā, Dzintaru koncertzālē, plkst. 20:00!

KAS JĀDARA?

Tev jābūt mūsu sekotājam portālā Draugiem.lv (jānospiež SEKOT mūsu profilā Draugiem.lv: draugiem.lv/slavenibaslv), kā arī jānospiež IETEIKT šim rakstam. 

To var IZDARĪT ŠEIT

SPIED SEKOT jau šobrīd - līdz trešdienai, 10.06.2015, plkst. 18:00!

Pēc SEKOT nospiešanas Draugos uzraksti uz info@slavenibas.lv savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un atslēgas vārdu LIEPINS. Ar laimētājiem operatīvi sazināsimies telefoniski. 

Drīkst piedalīties mūsu pastāvīgie sekotāji, laimētās biļetes nedrīkst pārdot!

Uzziņai:

2015. gada 10. jūnijā Dzintaru koncertzālē notiks leģendārā aktiera Edgara Liepiņa 85 gadu jubilejas piemiņas koncerts „Paldies, kolosāli!”

Tautā mīlētajam aktierim Edgaram Liepiņam 2014. gada 17. decembrī būtu svinēta 85 gadu jubileja, savukārt šogad septembrī apritēs 20 gadi, kopš izcilais latviešu aktieris, komiķis un traģiķis uz mums raugās no savas zvaigznes debesu laukos.

Lai pieminētu šos abus nozīmīgos gadskaitļus, ikviens aktiera talanta cienītājs tiek aicināts uz 10.jūnijā Dzintaru koncertzālē notiekošo Edgara Liepiņa piemiņas koncertu, kurā piedalīsies Maestro Raimonds Pauls, komponisti Mārtiņš Brauns un Juris Kulakovs, kā arī grupa „Ārprāts”, dziedātāji Zigfrīds Muktupāvels, Dainis Skutelis, Agnese Rakovska, Laimis Rācenājs, Miervaldis Jenčs, Guntars Runģis, Samanta Tīna, Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts, „TirkizBand” un daudzi citi mākslinieki. Vakaru vadīs aktieris Guntis Skrastiņš. „Tā ir fantastiska sajūta, ka viens mākslinieks, pat pēc savas nāves spēj sapulcināt koncertā cilvēku tūkstošus!” saka koncerta veidotāji. Jāpiebilst, ka svētku programmā būs iekļauti vēsturiski materiāli no Edgara Liepiņa daiļrades, kas ļaus viņam virtuāli piedalīties koncerta norisē.

Atgādināsim arī, ka, lai gan Edgars Liepiņš vairs nav mūsu vidū, līdz šim katru gadu Saulkrastu estrādē maija pēdējā svētdienā rīkotie koncerti ir pulcējuši tūkstošiem mūsu Joku Karaļa cienītājus, tāpat kā piemiņas apliecinājums ik gadu notiek pasākumi Skultes kapos. Saulkrastos Edgara Liepiņa vārdā nodēvēta iela, izdota viņam veltīta grāmata. Aktiera vārdā nosauktās piemiņas balvas saņēmuši ievērojami mākslas un kultūras darbinieki: dzejnieks Valdis Artavs, publicits Ēriks Hānbergs, aktieri Pēteris Liepiņš, Dainis Porgants, Jānis Jarāns, Voldemārs Šoriņš, Zigurds Neimanis, Svetlana Bless, Gunārs Placēns, Gundars Āboliņš, Jānis Skanis „ētera balss” Andris Freidenfelds, TV dīva Baiba Sipeniece, dziedātāja Olga Rajecka, dīdžejs un mūziķis Roberts Gobziņš. Šogad Edgara Liepiņa balva tiks pasniegta Maestro Raimondam Paulam.

Edgara Liepiņa talanta un personības fenomens patiešām ir apbrīnas vērts, jo mēs atkal un atkal vēlamies klausīties iemīļotās melodijas, pasmieties par labestīgo un tik trāpīgo humoru, kas iekrāso mūsu ikdienu.

Koncerta lieldraugs ir Jūrmalas pilsētas dome. Informatīvais atbalstītājs - Latvijas Televīzija un „Latvijas radio 2”. Koncertu organizē „Forte „Production".

Biļešu iepriekšpārdošana uz koncertu „Paldies, kolosāli!” sāksies otrdien, 21. aprīlī, un tās būs iegādājamas gan „Biļešu paradīze” kasēs, gan internetā. Biļešu cenas: 7-25 EUR.

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV