Fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs pazemo Latvijas meitenes

Fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs pazemo Latvijas meitenes.
Publicēts: 28.06.2015, Komentāri: 30

Esam saņēmuši lasītājas Annas vēstuli, kura virsrakstā likusi drosmīgu frāzi: "Aleksandrs Sokolovs nogāna cilvēkus". Lai viss būtu maksimāli korekti, vēstules tekstu publicējam bez rediģēšanas:

"Sveicināti
Vai tā nav nekaunība, A.Sokolovs akal mēģina gūt popularitāti bojājot citu cilvēku dzīvi. Vai tiešām nav kāds krimināllikuma pants, kas aizliegtu viņam šādu rīcību? Tā ir nekaunīga ņirgāšanās par cilvēkiem.
Delfi.lv portālā pamanīju rakstu un bildes ar A.Sokolova fotosesiju ar man zināmu meiteni Paulu , bet izrādās, ka reāli viņa ir tikai divās fotogrāfijās un pavisam kailajās fotogrāfijās nemaz nav viņa kā rezultātā A.Sokolovs liek skatītājiem domāt, ka visas bildes ir ar Paulu tai skaitā izplestām kājām, kur ir atkailināti dzimumorgāni. http://www.delfi.lv/izklaide/dzivesstils/stils/seksiga-dobeles-paula-provokativa-fotosesija.d?id=46116621
Pati paula arī facebookā bija ielikusi attaisnojošu vēstuli, ka tā nav viņa, bet tauta netic un sauc viņu komentāros dažādos rupjos vārdos. Šobrīd viņa izņēma vēstuli, bet jūs ar viņai varat uzrakstīt un uzjautāt, jo man šķiet, ka A.Sokolovs viņu ir sabiedējis ar šantāžas palīdzību, ka parādīs publikai kādas bildes, kas nebija paredzētas citu acīm. https://www.facebook.com/paolafreemann?fref=ts
Tāpēc arī savu iniciatīvu izrādu, jo man liekas, ka meitene ir nobijusies. Nezinu, kur citur griezties, bet bail, ka pati meitene ļaus viņam izsprukt sveikā.
Ceru uz jūsu atbalstu, ka spēsiet to Latvijas skandalozo FOTOGRĀFU, nolikt pie vietas."

PAULAS BILŽU GALERIJA

Par notikušo raksta arī portāls Delfi Izklaide:

"Šis nav pirmais gadījums, kad populārām sievietēm sanāk pārpratumi, pozējot Sokolovam. Savulaik arī dziedātāja Crystal jeb Kristīne Miljone piedzīvoja nepatīkamus brīžus, kad Sokolovs, kurš, veicot uzņēmumus, solīja, ka gala rezultātā sanāks bildes, kur dziedātājas intīmās vietas aizsegs migliņa, pēc tam publiski izplatīja atklātus mākslinieces attēlus.

Paula spriež, ka viņas stāsts ir brīdinājums meitenēm, kuras vēlas pozēt pie Sokolova. "Viņš uz tādu foto sesiju centās mani pierunāt jau sen. Šoreiz viņš teica, ka mani vajag tikai titulbildei. Es, labu gribēdama, piekritu. Tas viss bija speciāli izplānots no viņa puses, tas ir vairāk kā skaidrs," stāsta Paula".

Pilngadīgām personām skandalozās Sokolova bildes: Sokolova bildes, ar kurām tikusi pazemota modele

Komentāri: 30
Foto: Ekrānšāviņi no Facebook.com un Skaties.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

maro 29.06.2015 08:44
labi zina kas ir šis Sokolovs,un uz ko ir spējīgs,ko tad ejat pie viņa... ka ne tikai uz foto sesiju tas gan skaidrs
12 0 atbildēt
deina 29.06.2015 00:16
Es ne par ko neparakstītos fotogrāfēties kaila,lai viņš pats savā slimajā fantāzijā domā,ko es varu pateikt slēpto kameru ievietot sesijas laikā.koks ar diviem galiem,tā varētu būt montāža,grūti spriest sveci neturējām.
0 1 atbildēt
kaķe 29.06.2015 00:15
vai, kā mums patīk kolchoznieces ar rudzu kūli un mazu kaķēnu bildes.
1 1 atbildēt
sventa 28.06.2015 21:33
Viņas ļoti labi zin pa cik iet,un uz ko iet.Tā kā ņaudēt pēc tam nav par ko.
7 0 atbildēt
Kristine Komisarova 28.06.2015 21:24
ta ir DIEVA sods
0 1 atbildēt
ha 28.06.2015 21:20
Ko blaujat nu,kad jau par velu.Ja esat TIK stulbas,ka sada veida cerat nopelnit,vai tikt ieverotas,tad esat arii pelnijusas sekas.Izbaudiet nu popularitati.
5 0 atbildēt
susurs 28.06.2015 21:04
pašu vajadzētu sabiedrības priekšā pazemot
2 0 atbildēt
nu vot 28.06.2015 21:02
Frāze:"viņš viņu iebiedēja, ka publicēs arī tādas bildes kuras nav paredzētas svešu acīm..." nu ko man te teikt... Ja paplet kājas rēķinies ar riskiem, un tas arī viss. A šī kaukšana, kā mani te izcūkoja ir tikai atrunas. Sokolovs uz savu studiju ar varu nevelk, un noteikti pati tak nedzīvoja mucā un zināja, kā citām gājis iepriekš, bet taču gāja.
25 1 atbildēt
Aiai. 28.06.2015 20:59
Noziime MIGLINJAI.
3 0 atbildēt
.............. 28.06.2015 20:50
pidars ari afrika pidars
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV