Pat miesīgais brālis šokā. Vai Imants Kalniņš ir 'sajucis' prātā?

Arī daudzi mūziķi par izcilā latviešu komponista Imanta Kalniņa rīcību ir šokā un tāpēc šodien 2015. gada 11.jūlijā, notiekošajās Imantdienās nepiedalīsies.
Publicēts: 11.07.2015, Komentāri: 52
Par Imantu Kalniņu un viņa zīmēšanos masu medijos, slavinot Putinu un Krievijas politiku, lielākā daļa sabiedrības ir šokā.

"Vecuma marasms, sajucis prātā, latviešu tautas nodevējs, Krievijas stipendiāts, steigšus jādodas pie psihiatra, komponists baidās no čekas maisu atvēršanas, Imantdienu biļetes saplēsu, kas noticis ar izcilo komponistu..." - tās ir pašas maigākās, pēdējo nedēļu laikā izskanējušās frāzes.

Vislielāko pārsteigumu izraisīja Imanta Kalniņa sniegtā intervija televīzijā, kurā komponists sacīja: Kur ir Krievijas agresija? Tas pret Krieviju tiek īstenota agresija...

Arī komponista Imanta Kalniņa brālis Viktors Kalniņš jeb tautā pazīstams kā rakstnieks Viks ir dziļā šokā par sava brāļa prokrieviskajiem izteicieniem, viņa viedokli par demokrātiju, NATO un lielo sajūsmu par mūsu kaimiņvalsts Krievijas līderi Vladimiru Putinu. Atgādinām, ka komponists nesen nofotografējies ar TV kanāla Россия žurnālisti, rokās turot kreklu ar Krievijas prezidenta Putina ģīmetni.


"Ja es nodarbotos ar šā jautājuma analīzi un izpēti, varētu meklēt iemeslus, avotus un impulsus, kas noveduši līdz šādam uzskatam... viens no tiem - viņa aizraušanās ar islāmu," - žurnālam Kas jauns saka Viktors Kalniņš, jo 2011. gadā izdots Imanta Kalniņa četrus gadus tulkotais Korāns.

Viks saka, ka labu laiku nav komunicējis ar brāli, kopš uzdāvinājis viņam savu jaunāko grāmatu par dienestu padomju armijā.

"Gaidu no viņa zvanu. Kas zina, varbūt tajā grāmatā viņam kaut kas nav paticis.»

"Ļoti cienu un respektēju brāli, un tas, kāda ir viņa nostāja dažādās lietās, nespēs neko mainīt," noslēdz Viks.

Šogad Imantdienas paies back to USSR zīmē. Tādu kritiku sačivinājuši aktīvākie Twitter lietotāji. Arī daudzi mūziķi par izcilā latviešu komponista Imanta Kalniņa rīcību ir šokā un tāpēc šodien notiekošajās Imantdienās nepiedalīšoties.

Pēc T krekla parādīšanās Viktora Kalniņa draudzene Gunita bijusi satriekta. Viņa paziņojusi, ka negrib būt Imantdienās, jo traki nejauki jutīsies, ka Imanta nav, un zinot, ka mugurā viņam ir tas T krekls ar Putina ģīmi. "Atzinās, ka būtu grūti tajā koncertā,” nopūšas Viks.
 


LASIET ARĪ: Latviešu tautas nodevējs Imants Kalniņš nēsā kreklu ar Putina seju

Komentāri: 52
Avots: Kas Jauns, Vipi.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

čps 14.09.2015 22:40
Drausmigs LV tautas nodevējs
1 0 atbildēt
Lienīte 11.07.2015 15:34
Daļa taisnības jau komponistam ir,un katram jāpadomā,kāpēc tā notiek,kāpēc lietuvieši,igauņi soļiem iet uz labklājību,kāpēc mēs mīņāmies uz vietas,un naudas nekad nav...man liekas,t\ap\ec,ka valdības,piedodiet,liekēži neko nedara tautas labā,bet ir alkatīgi savā labā,un tukši muld...vienkārši Kalniņš pasaka savas domas,varbūt pārāk skarbi,bet piekrītu viņam
6 1 atbildēt
PARSLA 11.07.2015 14:49
NU IR GAN PAR KO SLAVĒT PSRS LAIKAM JUS NEESAT TAI LAIKĀ DZIVOJUŠI KAD LAI NOPIRKTU BĒRNIEN PĀRTIKU 200 DESU DEVA PRET PARAKSTU NERUNAJOT PAR KO CITU KAD JĀSTĀV RINDĀ VISU NAKTI KALNIŅŠ TO DROŠI VIEN NAV IZJUTIS TĀTĒC SLAVĒ GAN TO PUTĻERU GAN PSRS
2 2 atbildēt
lapsene 11.07.2015 13:14
"Pareizie" lien pakaļā amerikāņiem ,nepaeizie krieviem, vaina ir tā šeit cilvēkam nedrīkst būt sava viedokļa un galvenais,ka valsts ir bez savas nostājas.
5 0 atbildēt
ilze 11.07.2015 13:11
Imantam pilnīga taisnība.Vismaz viens normāls cilvēks uzdrošinās pastāvēt par savu pārliecību.
Cienu Tavu viedokli,pilnīgi piekrītu.
Lai Tavi pretinieki atbrauc vienreiz un paskatās,kas notiek ārpus Rīgas.
Kauns Latvijas valdībai!
Drīz laukos droši vien nolikvidēs arī atlikušās skolas.Barbari,ne valdība!
7 2 atbildēt
Zane 11.07.2015 13:07
Pilnīgui piekrītu Ivetai un jaa.
Imant,turies! Lai tie slimie nozombētie nacionāļi
glaimo tālāk šai valdībai!
6 3 atbildēt
aija 11.07.2015 13:04
1oo% piekrītu Imantam.Kāpēc būtu jāslavē tas,kas notiek ar Latviju?Nabadszība un posts,lauki vispār tukši.Cilvēki masveidā spiesti izbraukt.
Malacis,Imant!Tu paud ļoti daudzu latviešu viedokli.Cepuri nost Tavā proekšā!
8 3 atbildēt
jaa 11.07.2015 12:52
Ko juus te visi muldat-nodeveejs.ienaidnieks.Tagad ir demokraatija un labaak pateikt ko domaa nevis buut divkosim.Taa ir katra pasa izveele.Par ko cienit savus prezidentus[tas Intas kundzei]?Par to ka nolaidusi uz grunti Latviju un gatavi laiziit pakalju katram ienaaceejam.Kas tie velns paraavis par prezidentiem-kuri netiek galaa ar saeimu.Tauta novesta lidz nabadziibai.Pasi sev tik palielina algas,kraapjas ar nodokliem.Kur ir cienja pret pensionaariem-kuri straadaajusi un tagad sanem grasus pensijaa,jo redziet naudinjas kaa nav valdiibai taa nav.Par to vinji jaaciena?Vai padomju laikos bija bezdarbnieki un bomzi.Atbildiet!!!!!Visi straadaaja,bija maajas,masiinas un nevajadzeeja prasiit bodee maiziiti uz paraada-lidz naakamai algai.Vai jaunatne brauca prom uz aarzemeem-lai straadaatu?NEE!Jo ieguustot profesiju,bija ari nodrosinaats darbs.Normaali-ja jaunietis ar augstaako izgliitiibu brauc prom???Par lauku cilveekiem vispaar vairs nedomaa.Skolas,pasta nod.,medpunkti ir izlikvideeti.Paliek tuksas maajas viena aiz otras.Skumji.Nav jaabriinaas ka ar laiku-latviesu vairs palicis buus loti maz.Jo muusu valdiiba ir HUMAANA un sniedz roku beegliem no dienvidu valstiim.Un vai zina kaadus cilveekus izmitina Latvijas zemiitee?Es cienu savu zemi-bet ne prezidentus un valdiibu,jo vinji to nav pelniijusi.
8 3 atbildēt
Doma 11.07.2015 12:37
Domāju, ka te pašiem tuvākajiem- ģimenei, bērniem jātiek skaidrībā- tas ir viedoklis vai slimība.
Jāsniedz palīdzība.

Kad nonāks līdz E.Liepiņa līmenim, ko glābt vairs nebūs ko.
Vik, nebrīnies, brauc un skaties klātienē!
3 3 atbildēt
labs 11.07.2015 12:20
Manuprāt Latvijā nemaz tādu cilvēku , kas tā domā un jūtas , bet tikai nav populāri un klusē , Ar varu nepiespiedīsi mīlēt Latviju un izlikties arī nav nozīmes .
5 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV