Absurds! Noģībst simtiem bērnu, bet nekas ārkārtējs neesot noticis

Sestdienas vakarā 2015.gada 11. jūlijā, pēc plkst. 21:00 pēkšņi tika pārtraukts XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku noslēguma koncerta "Manā dziesmā tu..." ģenerālmēģinājums.
Publicēts: 12.07.2015, Komentāri: 70
Sestdienas vakarā 2015.gada 11. jūlijā, pēc plkst. 21:00 pēkšņi tika pārtraukts XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku noslēguma koncerta "Manā dziesmā tu..." ģenerālmēģinājums.

Noģībuši jeb slikti palicis simtiem bērnu, bet Dziesmu un deju svētku organizatoru preses pārstāve Inga Vasiljeva medijiem apgalvo: nekas ārkārtējs neesot noticis... (ekrānšāviņu no Delfi.lv skatiet galerijā).

Cienītā Inga Vasiļjeva, tiešām???

Interesanti gan, kam būtu jānotiek, lai Ingas Vasiļjevasprāt būtu noticis kas ārkārtējs un no masu medijiem nevajadzētu, maigi izsakoties, "atkratīties". Neatceramies nevienus, nedz skolu jaunatnes, ne Vispārējos Dziesmu svētkus, kur slikti būtu palicis tik lielam skaitam dalībnieku un ģenerālmēģinājums vai koncerts tiktu pārtraukts.


Dziesmu un deju svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva - foto Tvnet.lv

Kopumā vakar uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu no Mežaparka estrādes nogādāti 17 bērni, no tiem deviņi drošības pēc vēl turpina ārstniecības iestādē uzturēties šobrīd 12. jūlijā. Kopumā dažādu veselības problēmu dēļ mediķu palīdzība bija nepieciešama aptuveni 500 bērniem.

Bērnu veselības stāvokļa pasliktināšanās, kas notika vakar noslēguma koncerta ģenerālmēģinājuma laikā nav saistāma ar pārslodzi, aģentūrai LETA pauda koncerta mākslinieciskais vadītājs Gints Ceplenieks.

"Mēs ilgi nesapratīsim, kas notika Mežaparkā, šeit nevar būt runa par pārslodzi. Tas noteikti ir komplekss jautājums, un es domāju, ka mēs ilgi nesapratīsim, kas notika. Tas bija kaut kas ārkārtējs," pretēji rīkotāju pārstāvei Ingai Vasiļjevai, argumentē Ceplenieks.

Diriģents stāstīja, ka vakar starp rīta mēģinājumu un koncertu vakarā bija sešu stundu pārtraukums, lai bērni varētu atpūsties, turklāt rīta mēģinājums bijis par vienu stundu īsāks nekā plānots. Ceplenieks dalījās pieredzē, ka citus gadus pat lielā karstumā svētkos nekas tamlīdzīgs nav noticis.BILŽU GALERIJA: "ŠEDEVRA" VĒRTĀ INGA VASIĻJEVA UN NOĢĪBUŠIE MEŽAPARKĀ

Komentāri: 70
Foto: Ntz.lv; Lsm.lv; Tvnet.lv ekrānšāviņi no interneta
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

17.04.2017 02:11
joptvai! kad to neprofesionāli ingu vasiļjevu atlaidīs?
1 0 atbildēt
Par ingu vasiļjevu 17.04.2017 02:05
Vasiļjevu Ingu par astoņsimtgades prezidenti! lai visi noģībstam!
1 0 atbildēt
Bonifācijs 17.04.2017 02:02
Šķiet, ka pēc šīs nolaidības inga Vasiļjeva būs zaudējusi darbu jebkur valsts pārvaldē
1 0 atbildēt
Paldies organizatoriem un tiem,kas piedalījās! 13.07.2015 23:38
Absurds, šausmas... neķeriet kreņķi, nav ko koncentrēties uz ģībšanu- Palīdzību saņēma uzreiz! Dziesmu svētki bija izdevušiem, ļoti SKAISTI! Paldies Jums visiem,kas ieguldīja Tādu darbu!
2 0 atbildēt
Silvija 13.07.2015 22:24
Slodze ir pieņemama. Bērni ir tam gatavi. Arī ēdiena pietiek. Un gulēt var iet laikus. Bet vai iet laikus gulēt? Notiek mazi baļļuki,staigāšana pa Rīgas ielām. Gulēt aiziet pēc pusnakts. Trūkst atpūtas!
2 1 atbildēt
re... 13.07.2015 15:15
... ir tāda lieta, ja uz dziesmu svētkiem obligātie jātiek, tā ir goda lieta, tiek Rīgā ne jau atpūsties, slodze liela mēģinājumu daudz, lietus vai saule ,agri jāceļas, vēlu gulēt, apetītes nogurušiem arī nav, dzert dzēra maz vismaz dejotāji, jo tad bieži jāskrien uz tualeti , 1-2 klašu dejotāji skolotājām taisnojas: "es nedzeru daudz tik divas mutītes".
stadionā tas segums ir vienkārši briesmīgs , lietus laikā slidens, meitenes "špagatas" taisīja uz seguma ja krīt, tas atkal ass rokas ceļi asinīs, nesaprotu kāpēc tā trakā skriešana bija ieplānota- protams zīmējumi jāveido - rakstu raksti
Bērni ģībst bieži , bet masveidā tas liecina kaut ko citu, nedēļa ir par daudz mēģinājumiem. Organizatoriem ir jāpadomā par visu arī par bērniem.Ģība vājākie lauku bērni, jo rīdzinieki savās gultās izgulējās kaut arī māzāk -vecāku pieskatīti
1 0 atbildēt
ilga 12.07.2015 19:30
Cienījamie, godājamie, "es,skolotāja, īstais, Pūču mamma u.c.sūdzētājies!"
Izlasiet, lūdzu, savus komentārus tā, it kā to nebūtu rakstījuši Jūs un izdariet secinājumus! Neviens taču nespieda JŪSU BĒRNUS braukt. Jūs izvēlējāties un žūrija izvēlējās Jūsu bērnus! Jūs izvēlējās!!! Mūs neizvēlējās!
Mēs tikai priecātos, ka varam piedalīties svētkos, un neģībtu, bet mūs nepaņēma. Ko tad tagad gaužaties par savu nespēju, vājumu, bezspēju? Jūs tak esat izredzētie!!!... Izrādījās, ka "lokanās balstiņas" tāpat kā
"lokanās mēlītes" nebija fiziski sagatavotas dziesmu svētkiem! Žūrija, turpmāk izvērtējiet un pievērsiet uzmanību, kuros kolektīvos "ģībēju" skaits bija vislielākais!
2 5 atbildēt
Re 12.07.2015 18:31
Desas un sausā barība nav normāls ēdiens.Un slodze tā patiešām bērniem ir liela.Kapēc vajag organizēt kaut ko pārdabisku no rīta līdz vakaram?Kapēc nevar uztaisīt svētkus ar mazāku darba režīmu?Vienmēr jāpārcenšās.
6 3 atbildēt
ilga > Re 12.07.2015 19:53
Ja Tu "Re" esi tāds profesionāls pārtikas tehnologs, tad kāpēc pieļāvi desu un sauso barību dziesmu svētku dalībnieku ēdienā? Lūdzu, piedāvā savu ēdienkarti, nevis prasti kritizē!
Fizisko slodzi dubultot!!!...
Jo latviešiem ir jābūt sīkstai tautai nevis vārguļiem!
Paldies svētku organizatoriem par šiem skolēnu dziesmu svētkiem, jo tie parādīja mūsu jaunās paaudzes "sagatavotību" savas valsts, savas Dzimtenes sardzei! Skumji, ka Izglītības Ministrija pakļāvās vājajiem un nebalstījās uz stiprajiem, bet tā ir Ministrijas kompetence, ne tautas izvēle...
2 4 atbildēt
kea 12.07.2015 18:30
pati esmu jauniesi dziesmusvetkos piedalijusies un par edienu sudzeties nevareju.ta ir ka kartigi nepaed un neizgulas un tad brinas ka tads rezultas.nevar but ka udeni ari nedod lidz,gan jau ir ar udens tikai tagad no musas izpus ziloni.
6 3 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV