Sapelējusi desa dalībniekiem... Tauta pieprasa ministres Seiles demisiju

#NostSeili - sabiedrība pieprasa Mārītes Seiles atkāpšanos.
Publicēts: 12.07.2015, Komentāri: 109
Sakarā ar trakajām nebūšanām Mežaparkā un valsts nespēju noformulēt Dziesmu svētku gājiena notikšanu vai nenotikšanu, ministres Seiles krēsls ir nopietni sagrīļojies. Jau pa dienu Tviterī tika izveidots haštags #NostSeili .

Sociālie tīkli burtiski vārās un sabiedrība pieprasa ministres atkāpšanos. Gan anonīmie, gan reģistrētie komentētāji internetā ir sašutuši par organizatoru uzvedību un (bez)darbību. Īpaši traģiski iezīmējas bērnu ēdienreižu un pārtikas kvalitātes jautājums. Saeimas deputāts Kārlis Seržants un vairāk kā simttrīdesmit citi Twitter lietotāji dalās ar ziņu un fotogrāfiju par sapelējušu desu, kāda izsniegta svētku dalībniekiem.

Šis ir nebijis gadījums visu laiku Latvijas Dziesmu un deju svētku vēsturē. Tiek prasīta Latvijas izglītības un zinātnes ministres Mārītes Seiles demisija.

Komentāri: 109
Autors: Kaspars Ūdris
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Par valdību 17.07.2015 10:43
TAS FIZISKI NAV IESPĒJAMS- ievēlēt 100% kvalitatīvu valdību, lai vai kādas sankcijas vai vel sazinkas nenotiktu , nauda plūdīs prom jebkurā gadijumā. Latvija noies pa burbuli dēļ savas valdības. Šitos vārdus pēc 5 gadi varēsi lasīt avīzē....Kad mūsu zemīte jau tiks dēvēta par RASSIJU
0 0 atbildēt
Tipiski 17.07.2015 10:39
Nu ja, kā jau parasti isiem kautkā pie kājas bija kā, kur un cik baroja tajos dziesmu svētkos. Bet vot kad redz sūds jau ir sācis smirdēt tad jau visi cepjas un meklē vaininiekus.
0 0 atbildēt
... 13.07.2015 09:20
kāpēc nekur nekas netika minēts un IZM mājas lapā arī bnav izstrādātā ēdienkarte tiem bērniem, kuriem ir alerģijas uz piena produktiem un / vai graudaugu produktu nepanesība (celiakija)?
31 0 atbildēt
Visvaldis 13.07.2015 01:29
Saprotu ministri. Viņa jūtas kā asinskāru šakāļu bara ielenkumā. Vai tad ministres vainas dēļ ģība bērni? Bet žurnālisti ir gatavi noriet un saplosīt ikvienu, kas kaut ko dara. Tas mums ir kļuvis par normu.

Varbūt pie reizes vajadzēja paģērēt arī valdības demisiju un Saeimas atlaišanu. Pirms pāris gadiem viens tāds pašnāvniecisks pašiznīcināšanās akts jau notika. Un paši padzenamie par to sajūsmā gavilēja. Vai tas neliecina par nopietnām mentālās veselības problēmām? Diemžēl no tā neģībst.

Milzīgs paldies tūkstošiem jauno dziedātāju, mūziķu un dejotāju, paldies visiem skolotājiem, diriģentiem, vadītājiem un organizatoriem, visiem, visiem, kas piedalījās šo fantastisko svētku sarīkošanā
1 20 atbildēt
ES > Visvaldis 13.07.2015 21:39
Bet žurnālisti ir gatavi noriet un saplosīt ikvienu, kas kaut ko dara. Tas mums ir kļuvis par normu - bet MINISTRE nav amatā likta, lai darītu "kaut ko", bet lai pildītu valdības deklarācijā noteikto - viņas "vienas nakts lēmums", kas tika, kā rakstīts - pieņemts par spīti citiem vidokļiem un neizvērtējot situāciju, ir nevis darbība, bet tās imitācija un SAVAS varas demonstrācija. Kas pēc tam lēmumu mainīja??? Acīmredzot citi, jo tā informācija nenāca to pašu ceļu, kā pirmais lēmums, kas būtu loģiski un normāli (tad vēl daudzi paspētu uz gājienu).
0 0 atbildēt
jadviga 13.07.2015 01:04
kur poļu zemenes,jogurts ,kompots,tādu desu mans suns neestu,piedodiet,kaums.
12 0 atbildēt
Inese 12.07.2015 23:00
Ne jau valdība pie vainas,bet gan organizatori.Un ar ko atšķiras tie bērni,kas piedalijās pirms 5 gadi?Vai viņiem nebija slodze liela,nebija smagi,plus vēl visu nedēļu gaisa temperatūra bija plus mīnus 30 grādi?Vienīgi tie bērni tika mazliet labāk baroti un daļa vecāku bija blakus,kas tukšajos brīžos un naktīs pieskatīja.Bet,diemžēl,šogad tika pateikts-vecāki drīkst braukt,bet naktsmītne jāmeklē pašam,kā arī caurlaide mēģinājumu laikā netika piešķirta.Mīlīši-kur lai tas lauku cilvēks to naktsmītni atrod,ja nav radi Rīgā,Viesnīcā Latvija?
7 0 atbildēt
Kurmis 12.07.2015 21:07
Ne tikai seili nost, bet visu so laupitaju un zilo valdibu triekt elle!!!!
Pietiek nirgaties par tautu!!!!
Ja neiet projam ar labu tad tautai jakeras pie ierociem, nakosie tad bus spiesti domat!
107 1 atbildēt
... > Kurmis 12.07.2015 21:15
Un,ko tad paši to valdību ievēlējām? Tad jau sanāk ,ka ar pašiem kaut kas nav kartībā.Ko likām,to dabūjam.Tā,ka pietiek zākāties-skatāmies uz sevīm-vai esam tik pūkaini un pareizi....
13 0 atbildēt
Laix > ... 12.07.2015 22:59
Kurš tad bija tas par ko vajadzēja balsot, bet kuru neievēlējām?
Es gan teiktu, ka nav jau par ko īsti balsot. Visu laiku jau vienas un tās pašas sejas tik varbūt pamaina kādu kažociņu. Var protams nebalsot, bet tas arī nav labi.
Kaut kāda bezizeja! :)
0 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV