Agris Daņiļevičs: Izglītības ministre rīkojās vienkārši stulbi un pilnīgi garām!

Daņiļevičs pēc lēmuma atcelt gājienu Seili salīdzina ar Annu Karēņinu.
Publicēts: 14.07.2015, Komentāri: 41


Daņiļevičs: Lēmums atcelt gājienu bija kā gulšanās priekšā braucošam vilcienam

Apspriežot notikumus Dziesmu svētku izskaņā, kas vainagojās ar gājiena oficiālu atcelšanu, RīgaTV 24 aktuālo viedokļu raidījumā "Preses klubs" horeogrāfs Agris Daņiļevičs ministri Mārīti Seili salīdzināja ar Annu Kareņinu - gājiena atcelšana bija tas pats, kas gulšanās zem braucoša vilciena. Turpretī diriģentam Intam Teterovskim neizpratni radījis fakts, kāpēc ministres rīkojumam nepakļāvās svētku koordinatores, kuras devās gājienā pārdesmit minūtes pēc tā oficiālās atcelšanas. Abiem sarunbiedriem piekrita arī ilggadējā LTV raidījuma "Panorāma" vadītāja, tagad Valsts Kontroles sabiedrisko attiecību speciāliste Ilva Liepiņa - Milzarāja, viņasprāt, ja jau reiz gājiens bija atcelts ar ministres rīkojumu, jaunais valsts prezidents ir atbalstījis nesankcionētu pasākumu.

LASIET ARĪ: Arī par sapelējušo desu. Tauta pieprasa ministres Seiles demisiju

LASIET ARĪ: Absurds! Noģībst simtiem bērnu, bet Inga Vasiljeva apgalvo: nekas ārkārtējs neesot noticis...

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Lauku vecis 15.07.2015 08:01
Un bērni lasa jūsu rukšķēšanu un irgojās. Nākamos dziesmu svētkos , pēc šīs ažiotāžas, sataisīs SPECIĀLUS KUMĒDIŅUS! Tāda aplama audzināšana!
1 0 atbildēt
antra 15.07.2015 01:33
Daņiļevičš šeit sevi parāda kā prastu vīrieti.
3 0 atbildēt
Farss 15.07.2015 00:57
Psdc, atradies šeit Ivans Bargais! Pieaugušie, lai
piepildītu savas vēlmes un apslāpētu ambīcijas, bērniem gatavi septiņas ādas noplēst nost, lai izpelnītos uzslavas un pagodinājumus! Riebjas tādi pasākumi, kad apstākļi neatļauj tādu dalībnieku skaitu un darbošanos, bet atrodas tādi Daņiļeviči, kuriem lauru vainagus vajag galvā par viņu nopelniem kādam uzlikt! Cū..s!!!
7 2 atbildēt
Luna 15.07.2015 00:48
"Pēc kautiņa" rokas vicināt var līdz pagurumam... Visiem būtu laiks nomierināties un izdarīt secinājumu, jo mācība bija gana laba! Kāda nozīmē šai nemītīgai un nebeidzamai klukstēšanai? Nekāda! (Mājās jau arī vesels lērums "nepieskatītu" bērnu - pulkstens rāda 23-30,laukā ir jau nakts, taču sētā padsmitiem mazu bērnu, kaut māju logi ir tumši... vecāki guļ?! un pat zināt negrib, kāpēc viņu lolojumi drasē pa lauku un bļauj pilnā ŗiklē! Kas viņus mājās gaida, kas palūkojas, vai viņi ir ēduši un gulēt liksies nomazgājušies (ja liksies vispār?!). Tik daudz aplamību un liekulības cilvēku dzīvē, tāpēc tik daudz aplamību ir arī pasākumos. Jāsāk katram ar sevi!!!
5 0 atbildēt
ome 14.07.2015 23:32
Kāds sakars Seilei ar sapelējušu desu, vai viņa piegādāja,pavāriem ko acu nav,tad jau bērni tikpat labi ģība DAŅIĻĒVIČA nepareizi kustināja rokas,lai viņš arī atkāpjas
5 1 atbildēt
dalībnieks 14.07.2015 22:38
Skumji,ja paziņo,ka gājiens atcelts,bet būtībā tas notiek. Daudzi dalībnieki saprata,ka atcelti arī visi satiksmes ierobežojumi, drošības pasākumi un tikai tāpēc nepiedalījās.
Varēja ļaut kolektīviem pašiem izlemt par dalību gājienā.
7 2 atbildēt
no Preiļiem 14.07.2015 22:26
Dikti slikta sieviete un ministre ir tā Mārīte Seile
5 7 atbildēt
Preilenei > no Preiļiem 15.07.2015 01:00
A tu nekluksti šeit kā vista uz olām sēdēdama! Paskaties labāk uz savu pēcpusi, atceries kad to pēdējo reizi esi mazgājusi! Ne tev klukstei spriest, kas slikts un kas nav!!!
2 1 atbildēt
Lasmukss 14.07.2015 22:22
Esmu vadījusi daudz masu pasākumu līnijas un arī gadījās,ka pat pusstundas laikā bērns noģībst.Man pionieru vadītāju skolā mācīja kāju un pēdu vingrinājumus ilgas stāvēšanas laikā.Es centos to iemācīt bērniem un pielietoju arī pati.Gan jau arī tagad pedagogi to zin,vien cītīgāk jāpiestrādā pie atgādināšanas.Ne jau ēdiens un atpūtas trūkums ir pie vainas,bet pareizi stāvēšanas noteikumi.Dejotāji tak arī ir pārguši un tā pat ēšanas ieradumi ne tie veselīgākie,bet neģībst.
13 3 atbildēt
vienīgais, 14.07.2015 22:11
ko viņai šobrīd varētu pārmest-lēmumu pieņemt vienpersoniski. citādi- cilvēks ar atbildības sajūtu pret citiem cilvēkiem. un tas viņas g r ē k u, ap ko tagad brēka, manuprāt, ļoti mīkstina.
8 3 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV