Dziedātājs Dons aiziet no skatuves un turpmāk dzīvos mežā

Dons koncertos 25. un 26. augustā Dzintaru koncertzālē izpildīs gan klausītāju iecienītas, gan koncertos mazāk skanējušas dziesmas.
Publicēts: 15.07.2015, Komentāri: 17

“Protams, nekad nesaki “nekad”, bet iekšēji jūtu, ka man kādu gadiņu būs jāpaklusē,” sarunā ar modes mākslinieku Dāvidu atklāj mūziķis Dons, kurš augusta beigās sniegs vairākus koncertus Dzintaru koncertzālē. Dāmas, esiet modras, šī kādu laiku būs vienīgā iespēja Donu redzēt koncertos!

Dons koncertos 25. un 26. augustā Dzintaru koncertzālē izpildīs gan klausītāju iecienītas, gan koncertos mazāk skanējušas dziesmas. “Būs stāsti, kā man gāja Sibīrijā, pasmiešos, padauzīšos. Pat īsti nevar pateikt, kā būs, bet ceru, ka būs labi gan man, gan klausītājiem. Jābūt pozitīvi, lai cilvēkiem prieks un man pašam bauda no tā, ko daru. Pēc tam gan iešu lielā pauzē,” intervijā ar Dāvidu žurnālā Kas Jauns atklāj Dons, īstajā vārdā Artūrs Šingirejs. Starp citu, tas ir baltkrievu uzvārds, bet viņa dzimtas saknes meklējamas Mongolijā.

Turpmāko gadu mūziķis iecerējis pavadīt iedvesmojoties – vēlas rakstīt jaunu albumu. “Esmu pacēlis sev attīstības latiņu. Iepriekš bija tā, ka, veidojot albumu, es desmit dziesmas atlasīju no trīsdesmit kompozīcijām. Tagad gribu atlasīt no sešdesmit,” ambiciozos plānus atklāj mūziķis. “Droši vien kādu gadu vispār neuzstāšos. Aizbraukšu uz laiku padzīvot mežā, būdiņā,” neslēpj Dons.

Sarunā ar mūziķi modes mākslinieks konstatē, ka Dons atkal kļuvis par sakarīgu cilvēku. Iepriekš Dāvids neslēpa, ka pēc atgriešanās no Indijas mūziķis viņam šķitis ar putru galvā. “Patiesībā katrs iziet kaut kam cauri, un tad ir normāli. Indija man īstenībā palīdzēja… Reizēm ir jāpamaina kultūrvide, lai saprastu, ka mājās ir labi,” norāda Dons.

“Es nekad neesmu “nolicis” savas mājas. Tas ir galīgi garām. Nekur neesmu braucis, lai paliktu. Uz Indiju arī nedevos, lai ilgi paliktu. Es nespētu visu mūžu sēdēt zem palmas un dzert kokosriekstu pienu. Tas nav man, bet reizi pieredzēt – tas taču ir forši,” teic Dons.

Komentāri: 17
Avots: Skaties.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

arita 27.12.2015 15:51
Dons kļuvis par iedomības un narcisisma kalngalu. Viss ko dara = baigi apmierinātais, uzpūtīgais un nenovīdīgais. nekādu kļūdu, tipa cilvēks orķestris. Šingirej - attopies! bez kļūdām un neveiksmēm dzīvē pozitīvo lapaspušu nav!
2 0 atbildēt
Juris 30.07.2015 06:28
Malacis Dons ceru ka brauksi pie Georga S. Tur buus forshi un atved to ko ieguusi maajaas . Tikai sheit veel ir daudz cuukas ,kas izbeertaas peerles vienkaarshi sacuukos. Taapeec paliec ilgaak .
0 1 atbildēt
Mairita 16.07.2015 02:29
Tavien vien liekas,ka pats sevi velies slavet,vins tikai izteica savas domas,nesaprotru kapec jus cilveki miljie esiet tik negativi...
0 1 atbildēt
Ronalds 16.07.2015 02:02
Don! Ludzu neslave Indiju! Ta vien liekas, ka nekur talak par kurorta pilsetam nesi bijis, tad slave tas izslavetas kurorpilsetas lai nemaisitu cilvekiem galvu. Patiesiba Indija cilveki dzivo ka lielakie cukas visa pasaule. Viniem nav problemas nokartoties uz ielas, pat ne lielas vajadzibas, stavot blakus miskastei vinu savus atkritumus nometis blakus nerunajot par to ja miskaste nav tuvuma. Pat vechinas uz 70 gadiem vulgari shplaudas un vinam ir vienalga vai kads stav blakus vai ir cilveku ielenktas nerunajot par gados jaunakiem cilvekiem. Vienkarsi pretiga zeme un neaudzinati, cuuciski celveki, miljoni ar loti retiem iznemumiem. Tas viss dzivo izskatas daudz trakak neka izklausas.
8 0 atbildēt
beka > Ronalds 16.07.2015 03:22
Tā rīkojas arī daudzu tik ļoti mīļotās UK iedzimtie... atvainojos, bet čurā uz ielas, pat neapstājoties...
4 1 atbildēt
uh 16.07.2015 01:06
kam vairs nav ko teikt, tas bēg uz mežu, bet kad pēkšņi gribēs ko teikt , tad būs par vēlu:(( bet īstenībā Dona izdarības ir seklas un apnicīgas.... visi ir pacetīgi, bet ne tik ļoti
6 5 atbildēt
lv 16.07.2015 00:03
.....pasaka.ieraut varēs......
3 0 atbildēt
adata 15.07.2015 23:57
Vai tad cilvekam nav tiesības atpūsties? Mes ejam uz koncertiem,,atpūšamies ,bet Dons dzied..!Pilnīgi saprotams ka cilvēks ir noguris!Nu meža ir vieta tādiem kā SUMBRS....kuri to vien prot kā kritizēt!( pši neko nav sasnieguši)
4 1 atbildēt
heijāā 15.07.2015 23:53
..kurā vietā Donam tā būdiņa!??;)
Tā tak reklāma pirms koncertiem-nomierinieties ļaudis un aizejiet uz konci!
5 0 atbildēt
EgA 15.07.2015 23:42
Man jau Arča patik,bet... sieva par to mežu saapriecājās ne pa jokam....
4 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV