Dons par mīlestību un atkalbūšanu kopā ar Lily

Vai 31 gadu vecais mūziķis Dons, īstajā vārdā Arturs Šingirejs, varētu atkal būt kopā ar dziedātāju un stilisti Lily jeb īstajā vārdā Lindu Kalniņu.
Publicēts: 17.07.2015, Komentāri: 5

Vai 31 gadu vecais mūziķis Dons, īstajā vārdā Arturs Šingirejs, varētu atkal būt kopā ar dziedātāju un stilisti Lily jeb īstajā vārdā Lindu Kalniņu un vai viņš vēlas ģimeni – to Dons atklāja «Rīga TV 24» raidījumā «Rampas ugunis», vēsta žurnāls Vakara Ziņas.

Donam, kurš pirmo publicitāti guva realitātes šovā «Talantu fabrika» 2003. gadā un šo gadu laikā kļuvis par vienu no populārākajiem mūziķiem Latvijā, «Talantu fabrika» bija liktenīga arī mīlestības ziņā, jo tur viņš satika savu nākamo sievu Lily. Abi kopā izdeva albumu, pēc tam dzīvoja Anglijā, bet pirms pāris gadiem ārēji saskanīgais un izskatīgais pāris izšķīrās.

Uz jautājumu, vai Dons atkal gribētu būt kopā ar Lily, viņš raidījumā «Rampas ugunis» Andrim Kivičam sacīja: «Mums ar Lindu ir foršas attiecības. Bet es... Grūti atbildēt uz tādu jautājumu, vai Dons gribētu būt kopā ar Lily.» Uz jautājumu, vai attiecībās var vēlreiz iekāpt vienā un tajā pašā upē, Dons, domīgi smaidot, noteica: «Var viskautkur iekāpt, var ezerā arī iekāpt.» Turpinot runāt par attiecībām un mīlestību, Dons min pieķeršanos.

Jāpiebilst, ka savulaik Dons kādā intervijā teica, ka laime ir nekam nepieķerties, un kā vienu no saviem attiecību problēmu grābekļiem nosauca tieši pieķeršanos otram cilvēkam, jo pēc rakstura esot privātīpašnieks. Tagad viņš saka: «Ir ļoti grūti kādam nepieķerties. Es nezinu, vai es varētu nepieķerties. Es esmu pieķēries un zaudējot izjutis sāpes. Nepieķerties ir diezgan sarežģīti. Nepieķerties nozīmē panciski dzīvot, bet ar atbildību. Mēs iemīlamies, pieķeramies, tad mums sāp.»

Vai Dons var viegli iemīlēties? «Domāju, ka jā. Kā jebkurš. Var iemīlēties taču arī uz dienu, aizrauties kaut vai uz dienu.» Tiesa, Dons atzīst, ka mīlestība nav mūžīga. «Nekas nav mūžīgs. Cieņa var būt mūžīga. Ir jau izņēmumi, protams, pāri, kas nodzīvo mīlestībā kopā visu mūžu un nomirst vienā dienā.» Uz jautājumu, vai Dons gribētu ģimeni un bērnus, viņš atbild: «Es domāju, ka jā. Bet ko es varu darīt, ka es gribu? Kā būs, tā būs. Bet būtu forši tāds sīcītis. Mazais Doniņš. Bet tam vēl ir laiks. Es vēl esmu savos 30 gados.»

Komentāri: 5
Avots: Vakara Ziņas, Nra.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

... 19.07.2015 00:14
lai Dievs viņiem dod snevētību viņi ir radīti viens otram Dons nekad neiemīlēs citu,Lindai laiks padomāt
1 5 atbildēt
ilze 19.07.2015 00:09
Vienmer jau redz tikai citus bet kadreiz ari paskataties uz sevi cilvecinji.Neviens nav engelis visi esam cilveki ar savie plusiem un minusiem
3 0 atbildēt
pičuks 18.07.2015 23:32
nu ģimene viņiem nesanāks abi debili tie jaunie dziedātāji iedomājas ka viņi ir pasaules naba kāpēc mūsu maestro viņiem šķauda virsū
3 16 atbildēt
A.I. 18.07.2015 23:22
nu e sjau nu Dona vietā varētu atrast kaut ko labāku , gudrāku par to Lindu
6 6 atbildēt
lio 18.07.2015 23:21
abi dikti augstprātīgi cilvēki..
6 12 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV