Kauns premjerei. Straujuma nosaukta par nekompetentu bezviedokļa tirgustanti

Mūsu premjere Laimdota Straujuma ir bezviedokļa cilvēks.
Publicēts: 19.07.2015, Komentāri: 36
Jāteic godīgi: kad TV ziņās tiek intervēta ministru prezidente Laimdota Straujuma, lielai daļai skatītāju ir kauns viņas vietā. Cilvēks mēģina ar putām uz lūpām kaut ko teikt, bet cilvēkam nekas nesanāk... Nav pamatdomas, nespēj turēt domu, neprot iestāties pati par savu ideju un pamatot to, nespēj noformulēt reālu teikumu savā dzimtajā valodā, varbūt arī iekšā kaut kas ir, bet ārā ne par ko nenāk... Arī portāls Tvnet.lv šonedēļ patiesi skarbi izkritizējis mūsu premjeri:

Pagājušajā nedēļā valdības pieņemtais lēmums uzņemt Latvijā 250 bēgļus liecina par premjeres Laimdotas Straujumas un viņas pārstāvētās partijas «Vienotība» mazspēju un nevēlēšanos aizstāvēt savu tautu.

Uzņēmējs, kurš ilgus gadus darbojas biznesa vidē un uzskata sevi par Latvijas patriotu, intervijā portālam TVNET saka - tagad Latvijai rodas draudi, ka nākotnē bēgļu skaits būs neprognozējami liels. Viņam ir liels kauns par mūsu premjeres «tantiskumu» un viedokļa trūkumu.


Biznesmenis un Latvijas nodokļu maksātājs, kurš vēlējās palikt anonīms, atklāja, ka iepriekš ilgāku laiku balsojis par «Vienotību», jo partijas pārstāvju darītais bija salīdzinoši godīgs un caurskatāms. Protams, ne vienmēr tas bija pareizs, bet būtu muļķīgi iedomāties, ka kāds būtu ideāls un ka politiķi vienmēr varētu pieņemt tikai izcilus lēmumus. Tas būtu iespējams tikai sapņu zemē.

«Šobrīd situācija ir radikāli mainījusies. Pirmkārt, man ir drausmīgs kauns par mūsu valdības vadītāju. Mūsu Ministru prezidente ir tante. Nedēvēju Laimdotu Straujumu par tanti saistībā ar viņas vecumu. Šai ziņā labi piemēri ir tagadējā Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite un mūsu eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga. Straujumas gadījumā nav runa par vecumu, bet gan tantiskumu un ierēdnieciskumu.

Es neesmu dzirdējis nevienu viedokli no Straujumas. Mūsu premjere Laimdota Straujuma ir bezviedokļa cilvēks.

Viņai nav viedokļa ne par vienu tēmu. Skatoties uz viņu TV sižetos, rodas sajūta, ka viņai viss ir apnicis, vienaldzīgs. Viņa atsēž darbā stundas kā slikts skolnieks.

Man ir kauns ne tikai par mūsu premjeri, bet arī par to, ka šādu cilvēku varēja ielikt par Ministru prezidenti. Man ir viedoklis, kāpēc tas izdarīts, piemēram, mīļā miera labad, lai saskaņotu pozīciju ar opozīciju. Bet kā vēlētājs un pilsonis uzskatu, ka nevar Ministru prezidenta amatā ielikt cilvēku, kas tam ir nepiemērots.»


Straujuma ilgus gadus deldējusi ministriju solus kā ierēdne.

Uzņēmēju neapmierina arī valdības un tās vadītājas pieņemtais lēmums par bēgļu uzņemšanu. «Tas pierāda premjeres un «Vienotības» mazspēju un nevēlēšanos vispār būt ar un par savu tautu, kā arī pastāvēt par savu valsti.»

Viņš atgādināja, ka valdība savu lēmumu pieņēma aiz slēgtām durvīm, bet Saeimas balsojumu «Vienotība» boikotēja. Valdība nolēma divu gadu laikā uzņemt 250 bēgļus, kas ir katastrofāls skaitlis. Lietuva un Igaunija uzņems ievērojami mazāk bēgļu.

«Kāpēc Latvija nolēma uzņemt tik daudz bēgļu? Man ir minējums, kāpēc tik daudz. Mūsu premjere ir tante, kuru nekas neinteresē, bet mūsu valdībā ir ielikteņi, kuriem rūp tikai viņu vietas nākamajā Eiropas Parlamentā.

Domāju, ka «Vienotības» indivīdi ir nomērķējuši uz Eiropas Parlamentu. Lielākas iespējas tur iekļūt ir paipuisīšiem.

Tiem, kas tiepjas un pieprasa mazāku bēgļu skaitu, varētu būt mazākas iespējas iekļūt Parlamentā.»

Uzņēmējs norādīja, ka līdz ar šo valdības lēmumu Latvijai rodas draudi, ka nākotnē bēgļu skaits būs neprognozējami liels, jo Latvija piekāpās jau pašā sākumā.

«Es kā vēlētājs šo valdības lēmumu vērtēju ļoti kritiski.

Es un mani draugi nekad vairs nebalsosim par «Vienotību», jo partija ir kļuvusi fatāli tautpartejiska.

Iedomība un tautpartejiskums noved līdz katastrofai jebkuru politisko spēku Latvijā. Kā vēlētājs un valsts pilsonis jūtos ļoti vīlies šajā valdībā. Jūtos patiesi sāpināts par šādu nespēju aizstāvēt savu valsti.»

Runājot par imigrantiem, jāņem vērā, ka tie pārsvarā ir jauni vīrieši vecumā no 25 līdz 30 gadiem. Viņi nebēg ne no kara, ne mocībām. Spēcīgie vīrieši neizskatās nedz slikti, nedz nomocīti - viņi ir labi baroti un apmierināti. Šajā gadījumā nav runa arī par sievietēm, slimiem cilvēkiem un maziem bērniem. Saistībā ar to valdība maldina sabiedrību.

Latvijā varētu ierasties «salašņu banda», kam ir pieticis spēka tikt virsū uz vecās laivas un atpeldēt uz Eiropu.

Uzņemot 250 bēgļus, ir ignorēti arī dažādi citi fakti un slēdzieni. Piemēram, Drošības policija ir brīdinājusi, ka bēgļi ir potenciāls un reāls terorisma drauds.

Tāpat, nolemjot uzņemt 250 bēgļus, ignorēti ekspertu atzinumi, ka Latvija nespēj uzņemt un integrēt tik daudz bēgļu. Tāpat mums nav piemērotu vietu, kur tik daudz cilvēku novietot.

«Mēs nevaram runāt tādās melīgās kategorijās kā «solidaritāte ar Eiropu» un «NATO mūs neaizstāvēs, ja mēs bēgļus neuzņemsim». NATO mūs aizstāvēs jebkurā gadījumā. Ja Krievija te iebruktu, tas būtu Eiropas beigu sākums.»

Pat ja mēs nevienu bēgļi neuzņemsim, NATO mūs aizstāvēs.

Tāpat, redzot, kas notiek Grieķijā, Latvija var aizņemties vēl 20 miljardus un uz to neklapēt ne ar ausi. Es gan neaicinu to darīt, jo tas nav ne gudri, ne godīgi.

TVNET intervētais uzņēmējs nav vienīgais, kurš izsaka viedokli par bēgļu jautājumu. Arī sociālo tīklu lietotāji aktualizē šo tēmu

TVNET intervētais uzņēmējs nav vienīgais, kurš izsaka viedokli par bēgļu jautājumu. Arī sociālo tīklu lietotāji aktualizē šo tēmu. Foto: facebook.com/dans.bertulis

Arī Artuss Kaimiņš nofilmējis kā Laimdota Straujuma melo:

Gribu tikai pateikt, ka kritiku neiztur arguments, ka mums jāuzņem bēgļi tikai tāpēc, lai NATO mūs aizstāvētu. Tie ir kārtējie Straujumas pekstiņi. Viņa tos var stāstīt tirgū citām tantītēm, bet ne saviem vēlētājiem.»

«Es biju tik ļoti vīlies valdības lēmumā par bēgļiem! Redzu aptauju rezultātus un komentārus interneta portālos...»

PLAŠĀK LASIET TVNETĀKomentāri: 36
Avots: Tvnet.lv, Slavenibas.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

sandis 20.07.2015 20:13
no kolhoznieces es vismaz ar neko negaidu paradiet man vienu latvijas premjeru kurs ir macejis kautko normali izteikt kalvitis dombrovskis nunnas.man personigi vissvairak patika skele kaut lasija pasakas bet pievina valsti juta parmainas uz labo pusi labizaga,bet vai sie nezog,
1 0 atbildēt
meitene 20.07.2015 01:50
VARBUU T VEEL KAUT KAA VAR APTUREET - SHO BEEGLJU UZNJEMSHANU? VARBUUT TAUTAI JAAIET IELAAS, LAI GLAABTU LATVIJU UN MUUSU BEERNUS. SKOLOTAAJI DZIIVO UBAGU MAIZEE- 420 EIRO PIRMS NODOKLJIEM, 310 AMEERAM - PEEC NODOKLJU NOMAKSAS. PENSIONAARI DZIIVO PUSBADAA, VESELIIBAS APRUUPE NEPIEEJAMA PUSEI LATVIJAS, VESELIIBAS APDROSHINASHANAS SKOLOTAAJIEM NAV, BEERNU PABALSTI IR IZSMIEKLS - ZEMISKAAK RIIKOTIES KAA RIIKOJAS LATVIJAS VALDIIBA BEEGLU JAUTAAJUMAA, VAIRS NAV IESPEEJAMS. BEEGLJUS UZTUREES, KAMEER LATVIJAS PILSONJIEM PIESPIEZJ MIRT BADAA, DZIIVOT TRUUKUMAA UN PAZEMOJUMOS, JO NEVAR NOMAKSAAT REEKJINUS NEDEKVAATI ZEMO ALGU DEELJ,PIESPIEZJ BEEGT NO SHIIS VAAJPRAATA PAARNJEMTAAS VALSTS. KAS NOTIEK AR LATVIJAS VALDIIBU ??????????????????? DEPUTAATI, NEPIELJAUJIET TO!!!
1 0 atbildēt
zina 19.07.2015 22:04
Tautieshi! Tas ir aaarpraats, kas notiek valdiibas seedees! Vini ir marionetes, negaidiet no m-shiis valdiibas godiigumu, par ko citu nerunaajot.....Ja kaads ko bilst pretii, to vienkaarshi ''noeed''.... Cik taalu tas turpinaasies? Nedod Dievs, ja tos salashnas buus jaauznem muusu mazajaa valstii.....
4 0 atbildēt
es 19.07.2015 21:35
Vēlētāju intereses netiek ņemtas vērā nevienā "pasākumā"...bet būtu jāņem vērā,jo deputātus ir ievēlējusi tauta,lai savā darbā paustu tautas gribu....bet Latvijā tas tā nenotiek nevienā dzīves sfērā.LV svarīgākais ir tikt ievēlētam - pārējam nav nozīmes diemžēl....
7 0 atbildēt
Amara 19.07.2015 21:31
Velti cerat! Balsojiet par ko gribat, nebalsojiet nemaz, vienalga Vienotība ielīdīs atkal ar visu Straujumu un rudo....
7 1 atbildēt
es 19.07.2015 21:24
Paldies! Iesaku šo video materiālu iesniegt TV, lai tauta redzētu un labāk iepazītu mūsu deputātu darbu un premjeri!
8 1 atbildēt
dace 19.07.2015 21:08
bucoja rokas krieviem tagad eiropai ar vel lielaku sparu
8 1 atbildēt
Lana 19.07.2015 20:36
Kauns par tādu premjeri, par viņas murgainiem komentāriem.
14 2 atbildēt
estere 19.07.2015 20:28
kāpēc vispār ejat balsot?
4 0 atbildēt
Kuku > estere 19.07.2015 21:14
ej vai neej balsot,tāpat visādas rižas lapsas pa kanalizācijas caurulēm saeimā salien.Un kauna nav nemaz
8 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV