Suns zina, ko ēdis! 'Nabadzīte' Drošības policija pārbijusies

Publicēts: 23.07.2015, Komentāri: 8
Drošības policija pieprasa noslēpt no sabiedrības Lato Lapsas aizturēšanas iztiesāšanu, lai neizpaustu valsts noslēpumu...


Pēc tam, kad Drošības policijas pārstāvji bija izteikuši prasību noslēpt tiesas sēdē spriesto no sabiedrības, to tradicionāli pamatojot ar nepieciešamību aizsargāt valsts noslēpumu un citas neizpaužamas ziņas, ceturtdien Vidzemes priekšpilsētas tiesa par slēgtu paziņoja tiesas sēdi, kurā tika izskatīti lietas apstākļi saistībā ar Drošības policijas darbinieku veikto Lato Lapsas aizturēšanu - vēsta portāls Pietiek.com .

Pietiek ceturtdien ne no Drošības policijas priekšnieka Normunda Mežvieta, ne no pašas Drošības policijas neizdevās saņemt skaidrojumu - kāds tieši valsts noslēpums varētu tikt izpausts saistībā ar Lato Lapsas aizturēšanas apstākļiem un detaļām un vai patiesais iemesls prasībai pasludināt tiesas sēdi par slēgtu nav Drošības policijas bažas, ka var atklāties īpaši nepievilcīgas detaļas par tās darbinieku rīcību.

Interesanti, ka pirms trīs nedēļām, kad Vidzemes priekšpilsētas tiesā tika izskatīta otra, līdzīga lieta par Lato Lapsas aizturēšanu, Drošības policija ne tikai nebija vērsusies tiesā ar lūgumu par šīs lietas iztiesāšanu aiz slēgtām durvīm, bet šo iztiesāšanu vispār ignorēja, uz to nenosūtot nevienu savu pārstāvi.

Arī uz ceturtdien izskatāmās lietas pirmo tiesas sēdi 16. jūnijā neviens Drošības policijas pārstāvis nebija ieradies, taču tad pēc Lato Lapsas un viņa advokātes Jeļenas Kvjatkovskas lūguma tiesa trīs Drošības policijas darbiniekus - Andri Klešu, Arni Kupču un jau plaši pazīstamo Iļju Boronovski, kas iepriekš "izmeklēja" pret Lato Lapsu safabricēto kriminālprocesu saistībā ar grāmatu Cits ķēķis - uz ceturtdienas tiesas sēdi izsauca ar pavēsti (attēlā - visi trīs pirms tiesas sēdes sākuma).

"Ļoti žēl, ka Drošības policijai tik ļoti bail no tā, ka sabiedrība varētu uzzināt šīs lietas detaļas un patiesos apstākļus, ka tā šo lietu tik kategoriski nevēlas izskatīt citādi kā aiz slēgtām durvīm. Taču taisnība latviešu tautas sakāmvārdam - suns zina, ko ēdis," šodienas Drošības policijas vēlmi komentē pats Lato Lapsa. Gaidāms, ka tiesas nolēmums šajā lietā tiks pasludināts jūlija beigās.

Kā jau ziņots, 29. aprīlī Lato Lapsa bija ieradies Drošības policijas ēkā Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 99A, lai saskaņā ar Iesniegumu likumu iesniegtu iesniegumu mutvārdos. Līdzi žurnālistam bija diktofons, ko viņš bija plānojis izmantot, lai tajā ierakstītu viņa iesniegto mutvārdu iesniegumu un nepieļautu, lai iesnieguma pieņēmēji - Drošības policijas darbinieki - to kādā veidā izkropļotu.

Pēc tam, kad izrādījās, ka Drošības policija vispār nav lietas kursā par mutvārdu iesniegumu nodošanu, ko paredz Iesniegumu likums, un mēģina atrast kādu risinājumu, caurlaižu telpā ieradās Drošības policijas darbinieks Klešs un agresīvā formā paziņoja, ka, tā kā esot radušās aizdomas, ka Lato Lapsa veicot audioierakstu, viņam vajadzēšot iziet drošības pārbaudi. Kad Lato Lapsa sāka uzdot jautājumus par šāda lēmuma un pārbaudes tiesiskumu, viņš tika aizturēts "par pretošanos policijas darbinieku likumīgajām prasībām".

Komentāri: 8
Avots: Pietiek.com
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

mja 24.07.2015 06:02
Tas ir interesanti,ka visādi Lindermaņi,Ždanokas ,Ušakovi atklāti ņirgājas Par Latviju,bet DP cīnās ap Lapsu!Nu ja,viss .kā Ukrainā,pilns ar prokremliskiem fašistu atbalstītājiem!
18 0 atbildēt
MA 24.07.2015 05:51
Nu jau tas kļūst pat smieklīgi!!Sabiedriskā vietā DP darbinieki regulē kārtību ko cilvēki filmē,fotogrāfē,kurp skatās?Varbūt vēl kaut ko kontrolē.Tā grib būt par regulētājiem,ka smiekli nāk!Es personīgi nezinu nevienu noteikumu,kas man aizliedz filmēt uz ielas un kaut kāds DP darbinieks jau neregulēs,ko un kā man darīt.Ja DP grib regulēt,tad droši jādodas uz austrumiem,250 km no Rīgas varēs regulēt uz nebēdu!
23 0 atbildēt
Lācis 24.07.2015 05:48
DP strādā ar viltīgiem,maziem dzīvniekiem-lapsām.Tos aiztur viens darbonis,tad atlaiž.Vismaz rīkojas.
Ušakovs ar mežacūkām nevar cīnīties.Tie lieli zvēri.Tos nevar noķerstīt viens darbonis.Tur vesels bars poliču ķer cūci,tad arī atlaiž.
Secinājums,kas abiem dzīvniekiem kopīgs - noķer, izlaiž, bet tie atkal atgriežas.
9 0 atbildēt
Kurmis 24.07.2015 05:47
lapsa lien visur,tāpat kā krievijas nakts vilki,neskatoties uz aizliegumu braukāja pa Eiropu!Cik nekaunīgi rīkojas krievija,tik pat nekaunīgs ir lapsa!Saskaņas slavinātājs un sūdrabas aizstāvis!Kāpēc viņam jāfilmē pie DP????Kāpēc nefilmē pie veikala Galerija vai 1.ģimnāzijas???Tās arī ir sabiedriskas vietas!!!Pretīgs un glumšs tips,kremļa bazūne!
1 14 atbildēt
we 24.07.2015 00:04
Tie darbinieki tachu peec reaaliem bandiitiem izskataas.
Tie esot policijas (lai arii droshiibas) darbinieki?
17 0 atbildēt
Kriss 23.07.2015 23:26
malacs Lapsa!
33 1 atbildēt
Rekss 23.07.2015 22:56
Lapsa visu laiku kā vinnētājs : ))
18 1 atbildēt
Tantiņa 23.07.2015 22:45
jau sen zinājusi esmu, ka tikai ar sabiedrībaS UN MEDIJU CEPIENU KAUT KO šai Latvijā var panākt
21 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV