Laimē biļetes uz Ace of Base koncertu

Slavenibas.lv dāvina biļetes uz Superdiskotēku Retro FM zvaigznes, Zaķusalā, Pie Rīgas televīzijas torņa, 25. jūlijā saviem pastāvīgajiem lasītājiem.
Publicēts: 24.07.2015, Komentāri: 0

Arī tev ir iespēja laimēt biļetes uz Superdiskotēku Retro FM zvaigznes ar Ace of Base priekšgalā, kas notiks 25. jūlijā, Zaķusalā, Pie Rīgas televīzijas torņa, plkst. 19:00!

KAS JĀDARA?

Tev jābūt mūsu sekotājam portālā Draugiem.lv (jānospiež SEKOT mūsu profilā Draugiem.lv: draugiem.lv/slavenibaslv), kā arī jānospiež IETEIKT šim rakstam. 

To var IZDARĪT ŠEIT

SPIED SEKOT jau šobrīd - līdz sestdienai, 25.07.2015, plkst. 15:00!

Pēc SEKOT nospiešanas Draugos uzraksti uz info@slavenibas.lv savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un atslēgas vārdu BASE. Ar laimētājiem operatīvi sazināsimies telefoniski. 

Drīkst piedalīties mūsu pastāvīgie sekotāji, laimētās biļetes nedrīkst pārdot!

Uzziņai:

Super diskotēka “Retro FM Zvaigznes” atkal Rīgā!

Aicinām jūs uz “karstāko” šīs vasaras pasākumu!

25. jūlijā, Zaķusalā, Pie Televīzijas torņa,  notiks grandiozais koncerts-diskotēka “Retro FM Zvaigznes”. Ilgstošā mūzikas maratona programmā ir ieplānota tikai pašu populāro izpildītāju uzstāšanās, kuri ir pārbaudīti ar laiku. Jūs gaida neaizmirstama svētku atmosfēra un iemīļotie bērnības hīti. Padodieties nostaļģijai!

Visu vakaru un visu nakti jūs dejosiet un dziedāsiet līdzi iemīļotām un populārām dziesmām! Pašiem izturīgākiem tiek piedāvāta nakts diskotēka līdz pašam rītam. Kopā ar jums šajā vakarā būs: “Ace of Base”, grupa “Nensi”, publikas mīlulis Fancy, grupa “Tehnoloģija”, “A-Eiropa”, Nikolajs Gnatjuks, „Verasi”.

Sekojiet līdzi mūsu reklāmai un programmas papildinājumam radio Retro FM ēterā. 

Uz tikšanos Zaķusalā, 25. Jūlijā!
Koncerta laiks: no 19:00 25. Jūlija, līdz 6:00 26. Jūlijam.

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV