Šarmantā Laima Vaikule: labāk bēgļi, nevis ķīnieši suņēdāji

Latvijai, tostarp arī Jūrmalai, ir jāuztraucas par nevis par krievu tūristu uzplūdumu, bet par masveida citu cilvēku atbraukšanu, kuriem ir citas kultūras tradīcijas.
Publicēts: 27.07.2015, Komentāri: 35

Laima Vaikule: Labāk krievi Jūrmalā, nekā ķīnieši, suņu ēdāji! Jeb labāk ļaudis no Krievijas, nekā no Ķīnas...

Latvijai, tostarp arī Jūrmalai, ir jāuztraucas par nevis par krievu tūristu uzplūdumu, bet par masveida citu cilvēku atbraukšanu, kuriem ir citas kultūras tradīcijas. Tādu viedokli radio Baltkom pauda pazīstamā Latvijas dziedātāja Laima Vaikule, komentējot krievu tūristu skaitu samazinājumu Latvijā.

„Mani, piemēram, vairāk uztrauc ķīnieši nekā krievi. Un, lūk, kāpēc. Nesen es Euronews ieraudzīju raidījumu, kurā rādīja, kā viena ķīniešu grupa protestē pret otru, kura uzturā lieto suņu gaļu. Kad šie cilvēki pie mums atbrauks, kādas tradīcijas viņi atvedīs? Labi, ja pie mums tas aizliegts ar likumu. Bet ja nav, tad es būšu pirmā, kas nostāsies tās mājas priekšā, kur apēdīs suni! Turieties, ķīnieši!” emocionālā tonī paziņoja Laima, uzsverot, ka suņus nekad neatstās nelaimē, tāpat kā bērnus.

Dziedātāja uzskata, ka Jūrmala ir kūrortpilsēta, un tai ir jādzīvo uz tūristu rēķina. Cilvēki, kas atbrauc uz turiene, tērē naudu, tāpēc tur ir jānotiek dažādiem pasākumiem un festivāliem, kā Jaunais vilnis.

„Man ļoti patīk Jūrmala, un es ļoti gribētu, lai Jaunais vilnis atgriežas. Jūrmala ir kūrortpilsēta, bet mums nav tik daudz saules un tik silta jūra. Tāpēc Jūrmalā ir kaut kam jānotiek, lai cilvēki uz turieni brauktu. Jaunais vilnis bija burvīgs laiks, kad Jūrmalā dzīvojošie cilvēki varēja nopelnīt. Bet es esmu laimīga, kad manā valsī cilvēki ir bagāti, veseli un laimīgi,” teica Vaikule.

Dziedātāja arī piebilda, ka viņas festivāls Laima Vaikule Rendez-vous (notika Dzintaru koncertzālē 8.un 9.jūlijā) nav bijis iecerēts kā Jaunā viļņa alternatīva, un viņai ļoti žēl, ka situācija ar konkursu izveidojušies tāda.

„Man žēl, ka kaut kas tāds ir noticis, jo sportisti un mākslinieki ir cilvēki, kas apvieno tautas,” piebilda Vaikule.

Taču Vaikule atklāja, ka neuzskata Jūrmalu par tukšu pilsētu.

„Mans paziņa dzīvo mājā, kurā daudzi dzīvokļi pieder krieviem. Nesen viņš pastāstīja, ka daudzos lōgos jau redzama gaisma. Tātad visi ir šeit. Leonīds Jarmoļņiks (Krievijas mākslinieks) ne tikai sev šeit dzīvokli nopirka, bet arī bērniem. Viņš saka, ka tāds gaiss kā Jūrmalā vairs nav nekur,” teica Vaikule.

Lasiet arī: Nopludināti īpaši neķītri Laimas Vaikules kailfoto

Komentāri: 35
Autors: Kaspars Ūdris
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

!!!!! 24.01.2016 16:49
Labāk ķīnieši,nekā dvieļu galvas,nedomaju,ka vaikulei vajadzētu uztraukties ,neviens ķīnietis Latvijā neķers un neēdīs viņas krančus.
0 0 atbildēt
no SF 28.07.2015 00:47
Laikam neviens dzivu kinieti nav redzejis,kur nu runa butu padzivot starp tam skibacainajam utim.
Dzivoju starp viniem 15 gadus,neviens vinus neieredz,visprastaka tauta kada tik redzeta starp visam citam.Ja to nelaimi ielaidisiet Latvija,jau pec gada redzesiet,vai vini vairak piecuko savu vietu vai krievs.Tikai doma par sevi,un skatas ka parejos izdzivot ara,viniem viss tad pieder.
5 2 atbildēt
lelde > no SF 28.07.2015 00:53
Mana draudzene kina neiztureja pat menesi.tur esot tada svalka.vini kur iet tur dirš.pec sevis nekad neviens no viniem nevac.mums utis latvija nevajag.skiet ka savu gana
5 1 atbildēt
china > no SF 28.07.2015 01:00
Mums Cēsīs viņu gana daudz saviesies...
18 0 atbildēt
lelde 28.07.2015 00:41
Par kadiem begliem runajat?butu labak spriedusi ka savejos atgriest majas.lai viniem nav javergo tur eiropa.
7 1 atbildēt
.. 28.07.2015 00:10
Tas ir baisi, ka cilvekiem ir bail no cilvekiem,kurus nepazist. Ir valstis ,kur visi mak sadzivot ,zel ,ka mes neproram pienemt citus cilvekus ,kulturu un panemt sev labako no ta .
2 7 atbildēt
espati 27.07.2015 23:29
Stulbums! Kinieshi ir cilveki ar normalu kulturu.Un ne mums vinus kritizet, ka vini ed sunus.Mes edam trushus:) Un kinieshus ar krieviem salidzinat nevar.Kinieshi nav dzeraji.Nelamajas brutali.Nepiesplauda ielas.
4 9 atbildēt
lelde > espati 28.07.2015 00:31
Ko tu gribi pateikt ka musejie mazak dzer?splaudas?no krieviem nauda nak latvija kaut caur to pasu jurmalu.a no kitajoziem kas labs?varbut vinu prece "ipasi kvalitativa?"
5 2 atbildēt
ejtud. 27.07.2015 23:20
Kurš nu būtu šaubījies, ka krievuška vaikuļe fano par saviem brataniem. Ha-ha, labi žvadzina - ķīnieši atvedīs tradīcijas. Vai naša laima nav pamanījusi, kādas tradīcijas pa šiem okupācijas gadiem ievazājuši viņas dievinātie krievi? Tā bāba paliek arvien pretīgāka.
3 12 atbildēt
se > ejtud. 28.07.2015 00:34
Latvijai pasai ir savas tradicijas,vajag tas kopt un glabat.a navis kiniesu tradicijas vakt.
7 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV