Nopludināti īpaši atklāti Laimas Vaikules kailfoto

Publicēts: 28.07.2015, Komentāri: 9

Kāda populāra ārzemju interneta vietne publicējusi īpaši neķītrus izcilās latviešu dziedātājas Laimas Vaikules foto.

Interesanti, ka pasaulē slavenais saits apkopojis slavenības no visas pasaules, bet Laima Vaikule ir vienīgā pārstāve no Latvijas.

FOTO ŠEIT

* * *

Pēdējā laikā Vaikule ļoti dāsni sniedz intervijas, māksliniece atsākusi muzicēt pašu mājās un piedalīties korporatīvajās ballītēs Latvijā. Uzziņai - pēdējās Laimas Vaikules aktivitātes:

Labāk krievi Jūrmalā, nekā ķīnieši, suņu ēdāji! Jeb labāk ļaudis no Krievijas, nekā no Ķīnas...

Latvijai, tostarp arī Jūrmalai, ir jāuztraucas par nevis par krievu tūristu uzplūdumu, bet par masveida citu cilvēku atbraukšanu, kuriem ir citas kultūras tradīcijas. Tādu viedokli radio Baltkom pauda pazīstamā Latvijas dziedātāja Laima Vaikule, komentējot krievu tūristu skaitu samazinājumu Latvijā.

„Mani, piemēram, vairāk uztrauc ķīnieši nekā krievi. Un, lūk, kāpēc. Nesen es Euronews ieraudzīju raidījumu, kurā rādīja, kā viena ķīniešu grupa protestē pret otru, kura uzturā lieto suņu gaļu. Kad šie cilvēki pie mums atbrauks, kādas tradīcijas viņi atvedīs? Labi, ja pie mums tas aizliegts ar likumu. Bet ja nav, tad es būšu pirmā, kas nostāsies tās mājas priekšā, kur apēdīs suni! Turieties, ķīnieši!” emocionālā tonī paziņoja Laima, uzsverot, ka suņus nekad neatstās nelaimē, tāpat kā bērnus.

Dziedātāja uzskata, ka Jūrmala ir kūrortpilsēta, un tai ir jādzīvo uz tūristu rēķina. Cilvēki, kas atbrauc uz turiene, tērē naudu, tāpēc tur ir jānotiek dažādiem pasākumiem un festivāliem, kā Jaunais vilnis.

„Man ļoti patīk Jūrmala, un es ļoti gribētu, lai Jaunais vilnis atgriežas. Jūrmala ir kūrortpilsēta, bet mums nav tik daudz saules un tik silta jūra. Tāpēc Jūrmalā ir kaut kam jānotiek, lai cilvēki uz turieni brauktu. Jaunais vilnis bija burvīgs laiks, kad Jūrmalā dzīvojošie cilvēki varēja nopelnīt. Bet es esmu laimīga, kad manā valsī cilvēki ir bagāti, veseli un laimīgi,” teica Vaikule.

Dziedātāja arī piebilda, ka viņas festivāls Laima Vaikule Rendez-vous (notika Dzintaru koncertzālē 8.un 9.jūlijā) nav bijis iecerēts kā Jaunā viļņa alternatīva, un viņai ļoti žēl, ka situācija ar konkursu izveidojušies tāda.

„Man žēl, ka kaut kas tāds ir noticis, jo sportisti un mākslinieki ir cilvēki, kas apvieno tautas,” piebilda Vaikule.

Taču Vaikule atklāja, ka neuzskata Jūrmalu par tukšu pilsētu.

„Mans paziņa dzīvo mājā, kurā daudzi dzīvokļi pieder krieviem. Nesen viņš pastāstīja, ka daudzos lōgos jau redzama gaisma. Tātad visi ir šeit. Leonīds Jarmoļņiks (Krievijas mākslinieks) ne tikai sev šeit dzīvokli nopirka, bet arī bērniem. Viņš saka, ka tāds gaiss kā Jūrmalā vairs nav nekur,” teica Vaikule.

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

nu redz'''' 28.07.2015 07:21
Laikam krievijaa vairs tik daudz haltuuru nav, ja jau saak uzstaaties sheit. Bet varbuut - koka rublis vairs neder? Lai tik dziivo SAVAA ruSSija! Te tacju vinjai nebij labi!
4 7 atbildēt
ims 28.07.2015 07:10
Jūrmala kļūst par ļoti nelatvisku kaktu, taču tie iebraucēji šeit dzenās tieši pēc latviskā...
1 2 atbildēt
blins 28.07.2015 07:09
Kāpēc liek norādi uz foto, kuras ir par maksu?
6 0 atbildēt
sandra 28.07.2015 07:07
Vaikulei piekritu par kiniesiem . Piekritu , ka si tauta ir sunu edaji . Kas te notiks , ka iebrauks si traka tauta Latvija visi sunu bus apesti . Busu kopa ar vaikuli . Jus palasiet interneta ko si nenormala tauta dara ar suniem !
9 0 atbildēt
Brigita 28.07.2015 07:03
100% piekrītu,Laimai Vaikulei. Mums būtu jābūt lepniem,ka cilvēki brauc un viņiem patīk Jūrmala,nevis apriet,tos kuri iecienījuši,mīl un gadiem brauc atpūsties.Labāk brauc krievi nekā tie kas cels nemierus,dedzinās mašīnas,demolēs veikalus un vēl pieprasīs savas tiesības.
12 0 atbildēt
Latvietis > Brigita 28.07.2015 07:22
Bet krievi jau to dara:D
2 4 atbildēt
tā saucamajam latvietim > Latvietis 28.07.2015 07:41
Stulbs un vēl stulbāks
3 1 atbildēt
leo 28.07.2015 06:55
jā redzēju interviju, ļoti iedomiga, tikai viņai visi lūdzās un viņa tik visiem atsaka
7 4 atbildēt
Aira 28.07.2015 06:51
Nupat pa TV bija intervija ar Vaikuli, ļoti lecīga dāmīte. Viņai nedrīkstot teikt nē, bet viņa to vārdu gan drīkst lietot utt.
11 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV