Laimē biļetes uz leģendāro Boney M koncertu

Slavenibas.lv dāvina biļetes uz Boney M koncertu, Ogres pilsētas svētkos, Ogres estrādē, 1. augustā saviem pastāvīgajiem lasītājiem.
Publicēts: 31.07.2015, Komentāri: 0

Arī tev ir iespēja laimēt biļetes uz Boney M koncertu, Ogres pilsētas svētkos, kas notiks 1. augustā, Ogres estrādē, plkst. 20:00!

KAS JĀDARA?

Tev jābūt mūsu sekotājam portālā Draugiem.lv (jānospiež SEKOT mūsu profilā Draugiem.lv: draugiem.lv/slavenibaslv), kā arī jānospiež IETEIKT šim rakstam. 

To var IZDARĪT ŠEIT

SPIED SEKOT jau šobrīd - līdz sestdienai, 01.08.2015, plkst. 15:00!

Pēc SEKOT nospiešanas Draugos uzraksti uz info@slavenibas.lv savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un atslēgas vārdu OGRE. Ar laimētājiem operatīvi sazināsimies telefoniski. 

Drīkst piedalīties mūsu pastāvīgie sekotāji, laimētās biļetes nedrīkst pārdot!

Uzziņai:

Latvijā vēl nebijis pasākums - 2015.gada 1.augustā (Ogres pilsētas svētku ietvaros) uz Ogres estrādes brīvdabas skatuves no plkst. 20:00 notiks koncerts, kurā apmeklētājus priecēs gan mūsu vietējās atpazīstamās grupas kā "Credo" un deju mūzikas duets “Rassell & Sabīne Berezina”, gan pasaules slavenākā disko mūzikas grupa “Boney M”.

Šis pasākums ir vieta, kurā vienuviet pulcēties dažādām paaudzēm, jo koncertā skanēs visu paaudžu mūzika.

Koncerta organizētāji ir parūpējušies, lai tie pasākuma apmeklētāji, kuri neizmantos savus braucamrīkus, komfortabli tiek nogādāti līdz galvaspilsētai ar AS Pasažieru Vilciens nodrošinātiem pasažieru vilcienu papildreisiem. 

"Boney M" koncerta apmeklētāju ērtībai ir norīkots  AS "Pasažieru Vilciens" papildreiss.

Vilciens Ogre-Rīga no Ogres aties plkst. 2.35. Jaunogres stacijā pieturēs plkst.2.37, Ikšķilē - 2.42, Saulkalnē - 2.46, Salaspilī - 2.51, Dolē - 2.54, Šķirotavā - 3.00, Daugmalē - 3.02, Jāņavārtos - 3.05, Vagonu parkā - 3.10 un Rīgā pienāks plkst. 3.14.

Piedalies Ogres svētkos ar visu savu ģimeni un gūsti pozitīvas emocijas neaizmirstamā koncertā!

Uz tikšanos š.g. 1.augustā Ogres brīvdabas estrādē (Jāņa Čakstes prospekts 2, Ogre)

Nenokavē - pirmajiem 900 apmeklētājiem biļešu cena 9 EUR!

Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās, kā arī ”Biļešu Paradīzes” mājaslapā šeit.

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV