Vīķe-Freiberga sabiedrību aicina 'vēl paciesties līdz viņas nāves dienai'

Eksprezidente konfliktē ar slavenību presi.
Publicēts: 15.08.2015, Komentāri: 33
Bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga savā Facebook kontā raksta, ka viņu saniknojusi dzeltenās preses interese par to, kur viņa vēlas atdusēties pēc nāves.

"Mana atbilde "dzeltenajai presei" uz stāstiem un jautājumiem, kur vēlos atdusēties pēc nāves:

"Visi sīki kukainīši
Gaida mani nomirstam ..."

Es lūgtu pirms laika mani vēl kapā negrūst un mazliet vēl paciesties līdz manai nāves dienai - gan jau tad viss noskaidrosies par vietu, kurā tikšu apglabāta.
Gribētu arī vēl atgādināt, ka priekšlaicīga skaudība te ir gluži nevietā, jo kā Jūs, tā mani beigu beigās sagaida viens un tas pats liktenis:

"Ko es labu nopelnīju,
Šai saulē dzīvodams?
Tikai baltu egļu šķirstu,
Guļas vietu smiltājā."

Vaira Vīķe-Freiberga"

Ieraksts sociālajā tīklā veikts pēc šīs nedēļas žurnāla Privātā Dzīve iznākšanas, kurā vēstīts, ka Vīķe–Freiberga esot interesējusies par iespējām sev iegādāties kapavietu Meža kapos netālu no Latvijas pirmā prezidenta Jāņa Čakstes atdusas vietas. Ar smalkām dzejas rindām Vīķe–Freiberga sabiedrību aicina viņu pirms laika vēl kapā negrūst.

Freibergai 2015.gada 1. decembrī paliks 78 gadi. Pirms šī gada Valsts prezidenta vēlēšanām eksprezidente ar mediju starpniecību sabiedrībai paziņoja, ka ir gatava uzņemties Latvijas valsts augstākās amatpersonas amatu vēlreiz, gadījumā, ja neizdosies atrast piemērotu kandidātu.

Freibergas kundzes dzīves mirkļi fotogalerijā - ar un bez grima
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

GOOGLE 17.08.2015 15:55
Par Vairu Vīķi-Freibergu Latvijā iznākušas jau vairākas grāmatas. Viena no tām, M. Ruka grāmata „Īsvēsture. Patiesā Vaira Vīķe-Freiberga.” nesaudzīgi atklāj daudzus nepatīkamus faktus mūsu bijušās prezidentes biogrāfijā. Jaunā psiholoģijas doktore esot saistījusies ar VDK un t. s. «folkloristes statusā» sākusi veiksmīgi apmeklēt Padomju Latviju.

Pilns teksts:
spoki.tvnet.lv/tribine/Vaira-Vike-Freibe rga-cekas-agente/724645


Kas tad bija un ko darīja latviešu vēsturnieka un Stokholmas universitātes vēstures doktora Ulda Ģērmaņa par Kultkomu nokristītā Latvijas komiteja kultūras sakariem ar tautiešiem ārzemēs? Pēc Pētera Jērāna Padomju Latvijas enciklopēdijas 5.1.sējuma ziņām, Kultkoms bija 1964.gadā dibināta sabiedriska organizācija, kurai 1983.gadā “bija 123 komitejas darbu veicinātājas org-jas”, sabiedriska nodaļa Ventspilī un septiņas sabiedriskas sekcijas: literatūras, mākslas, mūzikas, zinātnes, teātra mākslas, kinomākslas, fotomākslas, kā arī jaunatnes sekcija ar aptuveni 500 attiecīgo nozaru speciālistiem.

Trimdas latviešu saietā Vašingtonā 1984.gada 30.martā Imants Lešinskis, cilvēks, kurš astoņus gadus bija bijis “Dzimtenes Balss” galvenais redaktors un sešus gadus Kultkoma priekšsēdis, apgalvoja: “Kungi un dāmas, nekādas Latvijas komitejas kultūras sakariem ar tautiešiem ārzemēs kā sabiedriskas organizācijas nav! Toties ir cita organizācija. Tā ir Valsts drošības komiteja pie Latvijas PSR Ministru padomes, saukta arī krievu saīsinājumā KGB. Sauksim vienkārši saīsinājumā par čeku /../. Šī ir vienīgā iestāde Latvijā – čeka –, kas vispār spļauj virsū gan uz partijas Centrālo komiteju, gan Ministru padomi. Šī iestāde pakļauta vienīgi savai centrālajai iestādei Maskavā. Savukārt šī centrāle pakļaujas PSRS partijas vadībai. Šī čeka jeb Latvijas KGB ir vienīgais uzdevumu devējs Latvijas kultūras sakaru komitejai /../. Jāsaka, ka sākumā gandrīz visi, kas tur strādāja, bija čekas informatori, aģenti.


pilns teksts:
Noteikti izlasi, ko saka Indulis Ronis
tautastribunals.eu/?p=12261
0 0 atbildēt
... 16.08.2015 10:23
Lai tik "stūķē" prom uz kļavlapzemi, Latvijai neko labu šī preilene nav devusi.
2 1 atbildēt
Nika 15.08.2015 10:51
Visu cieņu šai elegantajai un gudrajai kundzei!
Neviens jau neesam bez grēka, bet lai kā arī būtu,
neviens cits kā tieši viņa lika uzzināt pasaulei kur ir tā mazā zemīte Latvija un nesa mūsu vārdu pasaulē.Lai Jums laba veselība un vēl daudzi skaisti gadi.(Suņi rej, bet karavāna iet tālāk...)
1 5 atbildēt
anti 15.08.2015 10:41
Jods lai parauj šādus Latvijas nodevējus kā VVF un Guntis Ulmanis. Lai tādi iznīkst pēc iespējas ātrāk ar visiem saviem pēcnācējiem!
Tā vecene taču nespēja savu dēlu izaudzināt par normālu cilvēku, bet nē, vēl līda par prezidenti un izpārdeva Latvijas valsti. Fu!!!
7 7 atbildēt
ome75 > anti 15.08.2015 10:51
daļa sarkano komunistu kas sēdēja jau toreiz labos beņķõs PSRS laikos , arī par valsts tēlu tika...un tikai uzvārda dēļ ,lai tauta atkal tiek samuļķota...kas attiecas uz otru ,tad nelīda ,bet tika ielikta ,savest te LV visu kartībā :))un vispār man riebjas jau komentēt par so tēmu ,,vēsture neklusēs ,tā rakstās pareizā valodā - latviešu!!un tai maisa gali vaļā..rakstiet katrs ,lai apliek atmiņas ,ko dot talakai paaudzei
4 0 atbildēt
Lonija 15.08.2015 10:30
Visu cieņu eksprezidentei, lai vēl ilgs un darbīgs mūžs! Par viņu nevajadzēja kaunēties pasaules priekšā, bet gan lepoties. Tomēr par to, kur atdusēties, un par preses interesi šajā sakarā iesaku nebēdāt - viss notiks kā šai pasaulē jānotiek...
6 7 atbildēt
Elga 15.08.2015 10:27
Lai Dievs dod vinai veselibu un speku vel ilgus gadus
6 5 atbildēt
XXX 15.08.2015 10:08
Ātrāk viņa aizietu uz ,,kukaiņmuižu,,Latviju notirgoja,izputināja.Latvijas nodokļu maksātājiem dārgākā prezidente ko jaauztur!Labklājība uz zemes iestāsies,kad cilvēce iznīcinās MASONUS!
6 9 atbildēt
Es 15.08.2015 09:55
Jebkuram cilvekam tacu ir tiesibas uz kaut ko privatu un nedomaju ka kapa vietas apspriesana ir dzeltenas preses darisana, reizem vajaga zinat robezas.
11 0 atbildēt
zane 15.08.2015 09:44
cik zinu izsaka vēlmi piederīgajiem,kuros kapos atdusēties,nav pieņemts publiski paust un vēl norādīt vietu,tas ir neētiski,tāpēc nevajag brīnīties par reakciju tādā gadījumā.
7 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV