Seksīgā Evija Skulte ‘salaiž’ uzreiz ar diviem vīriešiem

Viens no dzeltenās preses gardākajiem mērķiem ir Latvijas Nacionālā teātra aktrise un kulta seriāla Viņas melo labāk zvaigzne Evija Skulte.
Publicēts: 17.08.2015, Komentāri: 5

Viens no dzeltenās preses gardākajiem mērķiem ir Latvijas Nacionālā teātra aktrise un kulta seriāla Viņas melo labāk zvaigzne Evija Skulte, ap kuru ir, šķiet, nebeidzama intrigu jūra ne tikai seriālā, bet arī reālajā dzīvē. Žurnāli gan Kas Jauns, gan Privātā dzīve steidz rakstīt par katru viņas iznācienu sabiedrībā. Mēs nolēmām apkopot viņu pēdējo numuru pieejamo informāciju, lai saprastu, kāds tad īsti ir pašreizējais aktrises attiecību statuss.

Gada laikā paspēj visu un vēl arī divus vīriešus

Aktrise šā gada pirmajā pusē bija paspējusi visu – gan dejot šovā Dejot ar zvaigzni, gan filmēties seriālā Viņas melo labāk, gan arī parādīties sabiedrībā ar diviem pavadoņiem – lietuviešu producentu Rimvīdu Martinaiti un juristu Oskaru Garkāju, raksta žurnāls Privātā dzīve. “Attiecību ziņā man patlaban viss ir miglā tīts,” mulsi žurnālam atklāj Evija. Latvijas Nacionālā teātra jaunās sezonas atklāšanas dienā viņa nekautrējās aktīvi koķetēt ar saviem vīriešu kārtas kolēģiem. Dāma izskatījās laimīga, taču kā ir patiesība zina varbūt tikai viņa pati.

Evijas Skultes sirds pagaidām ir brīva?

Ja ar juristu Garkāju viņa redzēta kopā vien pāris reizes, producenta Martinaiša elkonī viņa redzama jau kopš pagājušā gada, turklāt klīda baumas – ja šovā Dejo ar zvaigzni viņa tiks finālā, lietuvietis aktrisi bildināšot, taču arī tas pajuka. Neskatoties uz to, jūlija vidū viņa ar savu (bijušo, esošo?) draugu atkal redzēta kopā Jūrmalā, kādā kafejnīcā, par ko steidzās ziņot žurnāls Kas Jauns. Taču arī tas ne par ko neliecina, jo, filmējot Viņas melo labāk ceturto sezonu, daudzas ainas tika uzņemtas tieši uz Jomas ielas. Pati Evija žurnālam atzina, ka lielās slodzes dēļ šovā Dejo ar zvaigzni nebija laika attiecībām, savukārt Rimvīds, apjucis par uzmanības trūkumu no mīļotās, neieradās uz deju šova finālu.

Pašreizējās stāvoklis, pēc pašas aktrises komentāriem, ir draudzīgs: “Mums ar Rimvīdu ir draudzības attiecības, satiekamies seriāla filmēšanas laukumā, tāpat aizejam kopā uz kādu kafejnīcu. Taču mūsu attiecības vairs nav tādas, kā agrāk, kad bijām pāris. Dzīve plūst uz priekšu, un viss mainās,” Kas Jauns komentē Skulte. Arī Viņas melo labāk atklāšanas ballītē portālam Skaties.lv aktrise izklāstīja savas emocijas: “Šis brīdis varbūt kaut kad arī pāries. Man dzīvē vispār diezgan strauji daudz kas mainās. Pašlaik gribas vienkārši izbaudīt brīvību!” Pie jautājuma, kas viņa ar Rimvīdu ir tagad, aktrise tikai koķeti noķiķināja un manāmi nomulsa: “Es nezinu, kas mēs esam tagad vai būsim! Varbūt šī ir vienkārši neliela pauzīte, varbūt mēs nebūsim pat draugi…” Tātad, ja nav producenta, arī pēdējos saviesīgajos pasākumos viņa nav manīta kāda konkrēta vīrieša pavadībā, var secināt, ka Martas attēlotājas sirds pašlaik ir brīva.

LASIET ARĪ: Seriāla 'Viņas melo labāk' zvaigzne filmējusies arī pornofilmā - VIDEO

Komentāri: 5
Avots: Skaties.lv
Foto: Facebook.com/evija.skulte
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

mja 18.08.2015 08:17
nav ar ko lepoties,lv vajag bērniņus,laiks būtu
0 0 atbildēt
Atis 18.08.2015 04:57
Es kā vīrietis neko seksīgu NEREDZUU.
3 13 atbildēt
Ineta Rikša 18.08.2015 02:08
malacīte,tā vajag!!!!!
12 1 atbildēt
Gordon 18.08.2015 01:18
Sexy milf, i like she
13 0 atbildēt
Ernesto Donžuano 18.08.2015 00:10
Viņa ir riktīgi īsta kaislīga seksa mašīna!
35 2 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV