Dona kādreizējā kundze, dziedātāja Lily tagad tirgo smaržas

Publicēts: 19.08.2015, Komentāri: 4

Dziedātāja Lily jeb Linda Kalniņa aizvadītajā nedēļā Rīgas populārā naktskluba «Coyote Fly» terasē prezentēja savu pirmo videoklipu dziesmai «Mīlestībā virmo gaiss». Dziedātājas dzīve paiet divās valstīs – Latvijā, kur dzīvo viņas ģimene, un Anglijā, kur simpātiskā blondīne darbojas britu karaļnama ģimenei piederošā apakšuzņēmumā, kas tirgo ziepes, kosmētikas līdzekļus, aromātus un sveces - vēsta Brīvdienu žurnāls Vakara Ziņas.

Viņai ir viss, lai būtu uz skatuves

Linda Kalniņa uz sava pirmā videoklipa prezentāciju bija saposusies pasaulē iecienītā pašmāju modes mākslinieka Ata Artemjeva dizainētā kleitā. Uz tās izšūta liela sirds, kas lieliski sader kopā ar dziesmas «Mīlestībā virmo gaiss» tematiku. Uz videoklipa prezentāciju bija ieradušies dziedātājas tuvākie cilvēki – mamma un māsa. Aicināti arī kādreizējie dueta partneri Lauris Reiniks un bijušais vīrs Dons jeb Artūrs Šingirejs, bet abi mākslinieki šoreiz bija aizņemti ar saviem darbiem.

Beidzamos gadus Linda lielākoties dzīvo un strādā Anglijā. Un pēdējā laikā palēmām atgriežas arī uz skatuves. Sarunā ar »Vakara Ziņām« pievilcīgā gaišmate atklāj, ka uz Latviju atlido reizi mēnesī, lai paciemotos ar ģimeni un arī nodotos dziedāšanai. Vienā no beidzamajā viesošanās reizēm nofilmēts arī jaunais videoklips. «Atgriezties uz skatuves mani iedvesmoja producents Gaitis Lazdāns. Viņš bija tik neatlaidīgs un atgādināja, ka man ir viss, lai es būtu uz skatuves. Patiesībā visus šos gadus mēs esam rakstījuši dziesmas studijā un mums pat ir gatavs ierakstu albums,» stāsta Linda.

Smaržu ekspertes ieteikums

Savukārt Anglijā dziedātāja turpina darboties britu karaļnama ģimenei piederošā apakšuzņēmumā un tirgo smaržas. Vaicājot, kādi aromāti tad Eiropā šobrīd ir modē, Linda skaidro, ka topā ir tas, kas pašam patīk: «Ja par sievietēm runājam, tad tās ir smaržas, kas liek smaidīt un justies sievišķīgai. Tikpat labi tās var būt arī vīriešu smaržas, kuras iecienījusi un lieto sieviete. Piemēram, man pašai šobrīd mīļākā smarža ir «Cinema», ko radījis modes nams «Yves Saint Laurent». Londonā šobrīd topā ir dažādu zīmolu smaržas, kurās ir rozes aromāts, kā arī stiprās un spēcīgās smaržas, kas nāk no Arābijas. Iecienīti ir arī mazāk zināmā Toma Forda modes nama smaržu aromāti,» sievišķīgus noslēpumus atklāj dziedātāja.

Linda atzīst, ka viņai nav grūti dzīvot starp divām valstīm, tādēļ mainīt neko viņa nevēlas: «Vismaz, kamēr man pašai nav ģimenes un bērnu un neesmu tā kārtīgi noenkurojusies, man patīk šī sajūta, ka nemitīgi esmu kustībā.»

LASIET ARĪ: Lily pirms Eirovīzijas esot palielinājusi krūtis (foto)

LASIET ARĪ: Lily jeb Linda Kalniņa atgriezusies Latvijā un maigojas ar slavenu vīrieti

Komentāri: 4
Autors: Kaspars Ūdris
Avots: Vakara Ziņas, Nra.lv
Foto: Vakara Ziņas
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Faķīrs 14.09.2015 23:00
sKAISTA SIEVIETE
1 0 atbildēt
dzintra 19.08.2015 10:01
nesmarzoijies tas traucé strádát . jánomazgájas .
1 0 atbildēt
agris 19.08.2015 09:25
kapec vel butu jamaksa naudu paparaci,lai redzetu sheit ievietotos Lily pupinjus ???
0 1 atbildēt
Alfs 19.08.2015 06:33
mūziķe nekāda, pelēka, varbūt tirgotāja sanāks gana laba
9 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV