Šokējoši. Arhitekts nāvei pretī pie stūres rakstījis sms un traucies milzu ātrumā

2016.gada 8.aprīlī no rīta Jūrmalas gatvē atskanējis sprādzienam līdzīgs troksnis. Netālu no sabiedriskā transporta pieturas kāds no Piņķu puses braucošs vieglais automobilis frontāli ietriecies pasažieru autobusā, vēsta LNT raidījums «Degpunktā».
Publicēts: 09.04.2016, Komentāri: 43

Traģēdijas māca. Un arī pazīstamā arhitekta Mailīša bojāeja, kurš pats iebrauca nāves rokās, ir šokējusi un satricinājusi visu valsti. Patiesību noskaidros eksperti un policija, tāpēc nespriedelēsim un nelasīsim morāles. Tomēr aculiecinieku novērotais ir ne mazāk šokējošs: auto traucies mežonīgā ātrumā un pēc tam konstatēts, ka bezsamaņā esošā Matīsa Mailīša rokās palicis mobilais tālrunis ar iesāktu rakstītu īsziņu...

Aicināsim tikai vienu: mīļie tautieši un Latvijas iedzīvotāji, ievērosim satiksmes noteikumus. Nerunāsim pa telefonu bez austiņām jeb handsfree sistēmas un nerakstīsim vēstules esot satiksmes plūsmā. Pat apstāšanās ceļmalā vai benzīntankā un avārijas signāluguņu ieslēgšana šim mērķim var aizņemt tikai vienu minūti no mūsu dzīves. No tās īsās dzīves, kuru mums ļauts uz šīs planētas izbaudīt.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Matīsa Mailīša piederīgajiem, draugiem un talanta cienītājiem.

Uzziņai:

Piektdienas rītā Rīgā, Jūrmalas gatvē notika smaga un traģiska avārija, kurā dzīvību zaudēja arhitekts Matīss Mailītis. Aculiecinieki stāsta, kā notikusi smagā avārija.

Kāds tuvējā autoservisā sastaptais darbinieks raidījumam Degpunktā atklāj, ka pēc sadursmes vieglās automašīnas šofera rokās atradies mobilais telefons, tāpēc nevar izslēgt versiju, ka traģiskais negadījums noticis paša autovadītāja neuzmanības dēļ.

Portāls «rus.tvnet.lv» citē aculiecinieku: «Autobuss piebrauca pie pieturas un jau sāka uzsāka braukšanu. «Alfa Romeo» burtiski «ielidoja» autobusa priekšpusē. Mašīnā bija trīs cilvēki, un viss izskatījās ļoti slikti».

«Mēs paskatījāmies videonovērošanas kamerās... Ceļš bija pilnībā tukšs. Viņš [«Alfa Romeo» vadītājs] iebrauca pretējā joslā un ietriecās autobusā,» saka cits aculiecinieks.

«Pašlaik ir zināms, ka automašīna «Alfa Romeo» iebrauca pretējā braukšanas joslā. Iemesls tiks noskaidrots pirmstiesas izmeklēšanas laikā. Vai vadītājs bija alkohola reibumā, vai nē un kāds bija iemesls ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanai,» apliecināja policijas pārstāve. 

Lai arī pagaidām nav precīzu ziņu par avārijas iemesliem, kāds raidījuma «Degpunktā» sastaptais kārtības sargs atklāj, ka, ja vien automašīnas šoferis apzināti un rupji nepārkāpa ceļu satiksmes noteikumus, liktenīgā kļūda varētu būt saistīta ar šofera kļūdaino pieņēmumu, ka kustība šajā Jūrmalas gatves posmā ir vienvirziena un tādēļ, pat nenojaušot par briesmām, viņš iebraucis pretējā joslā, kur vienlaikus no pieturas izgriezies satiksmes autobuss.

BILŽU GALERIJA NO NOTIKUMA VIETAS

LASIET VĒL: Smagā autokatastrofā bojā gājis jauns arhitekts. FOTO NO TRAĢĒDIJAS VIETAS

Komentāri: 43
Autors: Kaspars Ūdris
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

valdis 20.04.2016 18:38
viņš to telefonu bija sažņaudzis rokā, kā karavīrs šauteni
0 0 atbildēt
T 12.04.2016 09:29
Interesanti kā pēc trieciena vel var palikt rokās mobīlais tālrunis
0 0 atbildēt
Ģerda 10.04.2016 23:04
Nesaprotu, kāpēc neviens nepainteresējas, vai priekšā braucošās mašīnas vadītājs pietiekami savlaicīgi deva ziņu, ka stāsies ceļmalā, lai it kā izlaistu pasažieri. Ko mēs darām uz vienvirziena ceļa, kad pēkšņi priekšā braucošais sabremzējas un apstājas?
0 0 atbildēt
ff 10.04.2016 22:04
Kaut kāds garāžu stulbenis pasaka par telefonu un visi tic. Loģiski vajag dpmāt. No trieciena jebkurš telefons no rokas izkristu. Pusrakstīta īsziņa? Cik tad tuvu bija pielīdis lūrēt? Nevajag taču murgot!
0 17 atbildēt
Aldis 10.04.2016 08:38
Pats vainigs ka izvelejas tadu ceļu
10 0 atbildēt
... 09.04.2016 23:30
ES.Katru darba dienu braucu maršrutā Ogre-Jugla...Tas ,kas notiek no rītiem,tas ir ""mazais vājprāts''....VISMAZ 3-4 pretendē uz šādu rezultātu....katru rītu....Lielāko daļu š'o šoferu nekaunību ,precīcā,varmācību uz ceļa ""izsmeļ citi šoferīši ar savu nervu siistēmu un ""pavākšanos nost no ceļa""...,kad brauc ""pašnāvnieki""
Ja policija nesāks nopietnus sodus ieviest,radarus uzlikt,dežurēt,tad lasīs līķus no ceļa.Jo šāds braukšanas stils kā minētajam arhitektam ir ļoti daudziem ......tā kļūst par NORMU LATVIJĀ...

Vai tad tiešām ir tik grūti uzlikt dažus radarus,regulāras dežūras,izveidot sistēmu ,kas izskauž ko tādu?
29 1 atbildēt
Johan 09.04.2016 23:15
KO var darīt. tā bij pašnavība tiešā nozīmē. un parāva gandrīz līdz citus. Automašīna nav kosmosa kuģis kas iet kur pasvilp ta ir jāvada un rīgā jābrauc uz 50 ne vairāk un dzīvosi. un lai tie idioti trako. ja ieskries tev pakaļa tad pats vainīgs.
8 0 atbildēt
Aina 09.04.2016 23:09
Kapēc tik daudz runāt,cilvēks ir aizgājis no dzīves un ģimenei ir sāpe.Cilvēki,kurš nav izdarījis ko dzīvē nepareizi? Tas,kas noticis ir noticis . Mēs nezinām,kāpēc tik ātri braucis,varbūt palicis slikti ar sirdi? tas nav zināms un tāpēc nedarām liekas runas,tas tikai sāpinās ģimenes locekļus un radus.Lidzjūtību ģimenei!
10 7 atbildēt
DeAngelo 09.04.2016 22:56
Nesteigsimies ar secinājumiem.
Liecinieki redzējusi, ka Matīss ir pie samaņas. Varbūt viņš SMS rakstīja vēl esot dzīvs. Piem., šokā rakstīja, ka kavēs uz izstādi :-/
3 13 atbildēt
vecais 09.04.2016 22:49
Līdzjūtība radiem! .. , bet nevajag pārspīlēt - pazīstams viņš tikai "savās" aprindās, ārpus tām absolūtajam vairumam šis uzvārds neizsaka neko. Neviens, izņemot radus un labus paziņas, nav nekādā šokā - kārtējais "pusjukušais" pedāļa grīdā spiedējs, kurš nokļuva tur, uz kurieni tiecās (atvainojiet) , žēl, ka tika arī līdzbraucējiem.
P.s.Katru darbdienas rītu pusastoņos Juglā nākas šķērsot Brīvības ielu pa gājēju pāreju - pēc sarkanās luksafora gaismas iedegšanās vismaz pāris mašīnas izbrauc krustojumu ik reizi (nemaz nerunājot par to, ka, lai iekļautos "plūsmā" (reizēm braucu ar mašīnu) , pa Brīvībeni "jātur" 62-65km/h.
23 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV