Belēvičs atkal izceļas. Melis bez kauna, tolerances un cieņas pret vēlētājiem

Izskatās, ka pumpas dēļ Guntis Belēvičs zaudējis arī kauna, tolerances un cieņas pret vēlētājiem, pret sabiedrību īpašības.
Publicēts: 19.07.2016, Komentāri: 20
„Skaudra mācība, kas atstās iespaidu uz visu dzīvi,” – tā 10. jūnijā, paziņojot par demisiju, žurnālistiem notikušo raksturoja veselības ministrs Guntis Belēvičs. Taču šī nožēla nav bijusi patiesa: Dienai zināms, ka pēc demisijas ministrs ir paklusām centies panākt, lai šis gadījums par „skaudru mācību” kļūtu tiem, kuri atļāvās publiskot ziņas par to, ko viņš pats dēvē par savu „personas veselības stāvokli” - vēsta portāls Pietiek.com .

„Reizēm esmu lētticīgs un naivs, kas man liek uzkāpt uz grābekļiem. Radusies situācija man ir skaudra mācība, kas atstās iespaidu uz visu dzīvi,” – tā pēc tam, kad bija atklājusies patiesība par viņa meliem saistībā ar „neoficiālu” Latvijas Onkoloģijas centra apmeklējumu un nenozīmīgu medicīnisku manipulāciju veikšanu bez „parastajiem” pacientiem noteiktajām rindām un kvotām, paziņoja demisionējušais veselības ministrs.

Taču G. Belēviča turpmākā rīcība liek šaubīties par to, ka viņš tiešām jūt nožēlu par notikušo un izprot savu nodarījumu. Tieši pretēji - veselības ministra un arī Saeimas deputāta statusu zaudējušais ekspolitiķis paslepus ir veicis darbības, lai iebiedētu potenciālos trauksmes cēlējus vai arī mēģinātu atriebties saviem atmaskotājiem.

Dienas rīcībā ir droša informācija, ka jau drīz pēc demisijas un atziņām par „skaudro mācību” bijušais politiķis ir vērsies ar iesniegumu tiesībsargāšanas iestādēs, apgalvojot, ka par viņu un viņam nogriezto „pumpu” esot publiskotas neizpaužamas ziņas, kas ir Krimināllikumā minēts noziedzīgs nodarījums. Pašlaik Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldē notiek šī iesnieguma resoriskā pārbaude.

Dienai zināms, ka bijušais ministrs Valsts policijai sūdzējies par to, ka Latvijas Avīzes publikācijā par viņa „pumpu”, kuru viņš, apejot pacientu rindas un kvotas, bija devies likvidēt Latvijas Onkoloģijas centrā, esot izpaustas ziņas „par personas veselības stāvokli”, bet viņš šādu ziņu izpaušanai atļauju neesot devis.

Krimināllikuma pašreizējā redakcija nosaka, ka ir iespējams saukt pie atbildības par „neizpaužamu ziņu, kas nav valsts noslēpums, izpaušanu”, ja izpaudēja ir „persona, kas nav valsts amatpersona un kas saskaņā ar likumu ir atbildīga par ziņu glabāšanu”.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Lasītāja 21.07.2016 11:26
šis kungs jau tikko sākot būt par ministru steidzīgi devās ceļojumā. Laikam zināja.ka ilgi šajā amatā nepaliks.
0 0 atbildēt
ko ludz 21.07.2016 01:39
ok.šo nolikāt,bet problēma palika!tie jau sen visu izplānojuši.tikai mēs te rejam komentos,a jēga kā da.es nezinu!!!!
0 0 atbildēt
Zin 20.07.2016 21:40
Inga, kas augstu kāpj, tas zemu krīt...
1 0 atbildēt
aija 20.07.2016 19:34
gan jau grusi palika ka kabataa 1000si neieripo tagad aizdomajies vel kadu taukski dabut par noslepuma izpausanu
1 0 atbildēt
ai 20.07.2016 09:45
vispār nekauņa ar lielo burtu,tā tas arī,kam tās naudas daudz,tas ir vēl nekaunīgāks,bet tam cilvēkam kuras tās naudas tiešām nav viņš ar savu slimību sarod un cikiem tādas pumpas vajadzētu likvidēt,domāju vairākiem tūkstošiem un ar kādām kaitēm cilvēki tik nesadzīvo,mugursāpes,gūžu sāpes,vēnas un zobi,jee tur vispār runāt negribās,katram otrajam Latvijas iedzīvotājam ir problēmas ar zobiem.VNK CILVĒKI NEVAR ATĻAUTIES LABOT IET PIE ĀRSTA,BET KUNGAM NAUDA PILNA PAKAĻA,BET NEKAUNĀS IET PAR VELTI UN BEZ RINDAS-NEKAUŅA!!!!
11 0 atbildēt
Ints 20.07.2016 01:04
Tadi idioti ir atrodami ZZS rindas,nav Vienigais!
10 0 atbildēt
Ints 20.07.2016 01:01
Galvu amputet
7 1 atbildēt
Zita 20.07.2016 00:44
Vinam laikam nav skaidrs.Jo vairak sudu cila,jo nepatikamak tas smird.Ja jau raks, tad drosi vien ari kautko izraks ar piebildi, ja gribes. Mes jau nezinam cik stipra ir si kungas aizmugura varu turosa saprindas
7 0 atbildēt
Aldis, balsoju ZZS 19.07.2016 23:10
Belēviču vajag izraidīt no valsts, viņš nav cienīgs būt par latvieti un šīs valsts piederīgo!
76 0 atbildēt
gunis 19.07.2016 23:01
Laikam lielāku stulbumu no daudz maz inteliģenta cilvēka nevar sagaidīt.
51 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV