'Seksīgā' Koļegova šokā: Artuss Kaimiņš viņu filmējis ar slēpto kameru

Inga Koļegova uzskata, ka, nofilmējot savstarpējo sarunu un publiskojot to, Kaimiņš ir pārkāpis likumu.
Publicēts: 17.08.2016, Komentāri: 16
Amatpersonām nevar būt noslēpumu no sabiedrības, norādīja Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš («KPV LV»), komentējot nofilmēto un publiskoto video no sarunas ar Valsts vides dienesta (VVD) ģenerāldirektori Ingu Koļegovu.

Viņš arī sola vērsties tiesībsargājošās iestādēs, lai pārbaudītu Koļegovas pausto par iespējamo «Vienotības» ietekmi Valsts ieņēmumu dienestā (VID).

Video filmēts laikā, kad Koļegova vēl bija kandidāte uz Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja amatu. «Visi Saeimā zina, ka es filmēju,» aģentūrai LETA sacīja Kaimiņš. Viņš arī uzsvēra, ka tā bija divu amatpersonu saruna parlamentā, un nodokļu maksātājiem ir tiesības zināt, kas notiek ar viņu samaksātajiem nodokļiem. Šajā jautājumā nevar būt noslēpumu, pauda deputāts.

Koļegova pauž, ka nav zinājusi, ka viņas un deputāta savstarpējā saruna ir filmēta.

Viņa arī uzskata, ka, nofilmējot savstarpējo sarunu un publiskojot to, Kaimiņš ir pārkāpis likumu. Tikmēr deputāts ir pretējās domās, piebilstot, ka viņš esot vienīgais, kas parādījis Koļegovu pozitīvā gaismā. «Ja Koļegova grib celt prasību, novēlu viņai veiksmi,» turpināja deputāts, norādot, ka tad VVD vadītājai būtu līdzīgi jārīkojas arī pret tiem televīzijas raidījumu veidotājiem, kuri ar slēpto kameru filmē arī privātpersonas.

Atgādinām, ka sarunā Koļegova sarunāja neticamas un nesaprotamas lietas: žurnālists Lato Lapsa esot Vienotības pakalpiņš, norādot, ka Vienotība maksājot, lai tik Koļegova nenonāktu VID krēslā, puse VID darbinieku esot jāatlaiž, un visbeidzot nodokļu maksāšanai jābūt seksīgai...

Kaimiņš esot parādījis Koļegovu pozitīvā gaismā, kas nebija darīts, to, kāda viņa «patiesībā ir». Viņš arī raksturoja VVD vadītāju kā jauku un gudru sievieti, kā arī sava politiskā spēka atbalstu un aizstāvību, ja pret Koļegovu pašreizējā amatā mēģinās «veikt represijas».

Vienlaikus Kaimiņš gatavojot vēstuli Ģenerālprokuratūrai, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam, lai pārbaudītu pausto par iespējamo «Vienotības» ietekmi VID.

Deputāts vēloties pārbaudīt, vai tiek «lobētas vienas partijas intereses caur valsts maku».

«Vienotības» priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns, lūgts komentēt Koļegovas pausto, sacīja, ka saistībā ar Koļegovas stāstu kopumā izskanēja ļoti daudz nepatiesu apgalvojumu, kas neatbilst realitātei.

Kā ziņots, publiskajā vidē ir nonācis video no Kaimiņa sarunas ar VVD ģenerāldirektori Koļegovu, kas notikusi Saeimā 8.augustā. Tajā Koļegova izsakās par iemesliem, kāpēc darbu pametusi bijusī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ināra Pētersone, tāpat pauž viedokli par «Vienotības» iespējamu ietekmi uz iestādi un citiem jautājumiem.

Ļoti interesanta saruna. Skandalozais Kaimiņš pret skandalozo Koļegovu.LASIET VĒL:

Par nenākšanu uz darbu saņem 3000 eiro. Artuss Kaimiņš neiztur un ar iesniegumu vēršas ģenerālprokuratūrā

Lūk, kā izskatās Artusa Kaimiņa līgava

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Aspiks 17.08.2016 17:27
Abi viens otru atrada un saprata. Un uzreiz sakaškjèjàs
36 0 atbildēt
To-Jānis Bērmanis 17.08.2016 16:14
Ja zem kāda sāk rakt,tas protams nepatīk....tāpēc jau var saukt Artusu par ākstu.
Viens kārtīgs cilvēks,kas cenšas cik vien var atmaskot to vājprātu,kas notiek šajā valstī.Malacis,Artus! Lai gan to pūzni izkustināt nav viegli,tur ir daudz salašņu.
8 1 atbildēt
Viņa 17.08.2016 15:39
teica secīgai nevis seksīgai! Stulba tauta,kas dzird pavisam ko citu!
0 94 atbildēt
! > Viņa 17.08.2016 17:29
Aizej pie LOR, jo tev ir problèma
59 0 atbildēt
Jānis Bērmanis 17.08.2016 15:13
Aksts.
53 28 atbildēt
vv > Jānis Bērmanis 17.08.2016 16:14
Ja zem kāda sāk rakt,tas protams nepatīk....tāpēc jau var saukt Artusu par ākstu.
Viens kārtīgs cilvēks,kas cenšas cik vien var atmaskot to vājprātu,kas notiek šajā valstī.Malacis,Artus! Lai gan to pūzni izkustināt nav viegli,tur ir daudz salašņu.
13 0 atbildēt
ww 17.08.2016 15:11
Vai kāds ieklausījās viņas teiktajā??
Caur pelēko zonu tiek izlaists miljards gadā?????
Vai tas nevienu nesatrauc?
15 10 atbildēt
skudra 17.08.2016 14:43
"vienotība"-suns zin ko ēdis.....
19 2 atbildēt
hiacinte 17.08.2016 13:30
Koļegova- ir reāla, sieviete.Visu taisnību saviem vārdiem pateica. Nevis izsmalcinātus- krugom da okolo.
Kaimiņš -arī pareizi darīja. Tāda , diemžēl ir patiesība.
23 23 atbildēt
onkols > hiacinte 17.08.2016 15:12
Tu vispār saprati ,ko viņa tur meldēja ? Divi muļķi mežā ! Vienīgā oga - iekšējais drošības dienests ! Bet tas atkal var sākt ņemt par *savu jumtu* !
1 18 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV