Naktsklubā smagi piekauta Latvijas TV šovu skaistule

Publicēts: 09.10.2016, Komentāri: 23

Prātam neaptverami notikumi norisinājušies Jēkabpilī naktī no 7. uz 8. oktobri. Ap pulksten četriem no rīta vairāki vīrieši smagi piekāvuši par Latvijas šovu veterāni dēvēto simpātisko blondīni Violetu Stepanovu - vēsta portāls Skaties.lv .

“Bijām aizbraukši uz Jēkabpils klubu Cita atpūta – es, mans puika, mana māsa un māsas draugs. Māsa un mans draugs ir lieli dejotāji, tāpēc viņi aizgāja padejot, kamēr mēs ar viņas draugu palikām sēdēt pie bāra.Mums pienāca viens čalis un sāka dirst man virsū par šoviem un dzert manu alkoholu. Jūs jau zināt, kāda es esmu – pateicu viņam, lai viņš iet paši zināt kur, piecēlos un aizgāju uz tualeti, kamēr māsas draugs izgāja ārā uzpīpet,” sarunā ar Skaties.lv nakts notikumus atceras Violeta.Ejot ārā no tualetes, Violeta neesot ne slieksni paspējusi pārkāpt – vīrietis viņu pārsteidzis ar belzienu pa seju.“Visa seja bija asinīs. To redzēja divas meitenes, kas bija tualetē, viņas mani nomierināja, palīdzēja nomazgāt seju. Es ļoti lūdzu viņas atsaukties kā liecinieces, jo viņas visu redzēja,” tautu uzrunā Violeta.Taču ar to viss nebeidzies. Violeta, nojauzdama ko nelabu, steigusi ārā pie māsas drauga. Viņai pavērusies baisa aina – puisis bijis nogāzts zemē, un to spārdījuši trīs vīrieši. Meitene metusies iejaukties, bet šie zvēri nav rimušies un sākuši sist un spārdīt arī Violetu.

“Man ir pamatīgi sasitumi pa visu ķermeni, tostarp, pārsists deguns, seja un lūpa, nopietni izmežģīta potīte. Visa seja man ir uzpampusi. Jau piektdien biju paredzējusi atgriezties Dānijā, bet nezinu, vai to varēšu.

Paldies Dievam, nekas nav lauzts, ir izmežģījumi. Jau vērsos ar iesniegumu policijā, bet uzskatu, ka jārīkojas arī pašai.

Klubā bija jābūt kamerām, tāpat jābūt cilvēkiem, kas to visu redzēja. Ļoti lūdzu atsaukties visus, kas 8. oktobrī ap četriem no rīta bija klubā Cita atpūta un to redzēja. Īpaši tās divas meitenes, kuras bija tualetē, kad saņēmu pirmo sitienu.

LASIET ARĪ: Skandalozajai Violetai sekss šovā nav bijis, tomēr viņu gribēja pamest vīrs

Kopā tie bija četri vīrieši, nekādi jaunie, vecumā ap 30. Es nezinu, ko viņi domāja, piekaujot sievieti. Iespējams, tas viss bija izplānots.

Lai vai kā – es to tā neatstāšu. Viņiem nāksies maksāt par saviem darbiem,” tā Violeta.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītu Violetas drausmīgos sakropļojumus

Lapas: 12
Komentāri: 23
Autors: Kaspars Ūdris
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Sintija 10.10.2016 02:01
Vinja jau riktiga palii bij pati lidoja zeme visur tolete podu salauz tada taa musu skaustule a tagad tik melo zvaigzne pretiga no alhokola lai arstejas labak fuuuuugg
6 0 atbildēt
ivo 10.10.2016 00:57
Vo nu tagad ir skaistule.
5 2 atbildēt
Hujiplots 09.10.2016 23:46
Smarai,smaras liktenis:)Salava bija,salava ir,salava paliks:)Jekabpili tik apkauno!
8 2 atbildēt
Janka 09.10.2016 23:15
Nu vispar vinai neviens nesita to vina izdomaja lai tagad butu uzmanibas centra jo ja jau butu bijis kautins butu policija klat un tiktu vis fiksets
Es redzeju ka vina bija parijusies un rapoja un pa kapnem novelas zeme
Taka tie visi ir meli ko vina tagad stasta
6 2 atbildēt
uldis 09.10.2016 22:59
Tadiem siveniem kas stridaa pariet uzreiz uz durem un nezina meru, vieta cietumaa vai psihenee. Vinus dabus ciet, pec kadas nedeljas vini ietenteres taja vai cita naktsklubaa. Meitenes tituls te faktiski nav svarigs.
5 4 atbildēt
voble 09.10.2016 22:35
veca un resns palikusi ...
7 4 atbildēt
maija , preiļi 09.10.2016 22:31
pretīgi, tāpēc ka slavena - taisa skandālu. man pelēkai pelei slavenibas.lv neko nekādos sūdos nenodrukātu
9 8 atbildēt
Pepija 09.10.2016 22:22
bez iemesla jau nedabuja pa gurkki,lai nemaisaas pa naktsklubiem
10 8 atbildēt
ooo 09.10.2016 22:20
lai kā uzvestos izaicinoši vai kā citādi KĀ VĪRIETIS VAR PACELT ROKU PRET SIEVIETI VIENĪGI JA IRĻOTI ZEMS PAŠNOVĒRTĒJUMS UN BIKSĒS ATRIBŪTS KAS VISU LAIKU ATRODAS UZ PUSSEŠIEM TAD TAS IR SAPROTAMS TAD AR KULAKIEM VIŅŠ PIERĀDA SAVU ''VĪRIETĪBU''
19 3 atbildēt
Pepija > ooo 09.10.2016 22:24
biksees nau jau pulkstenis,tur var raadiit dazzaadus laikus,ja kas,,,!
4 5 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV