Zavorotņukas atvadu ceremonijā nedrīkstēja ne filmēt, ne fotografēt... Taču viss notika - kā jau krievijā tam jānotiek

FOTO. VIDEO. Informējam lasītājus, ka fotogalerijā un video materiālos ir emocionāli jūtīgi un nepatīkami kadri.
Publicēts: 30.06.2024, Komentāri: 4

Lai arī tuvinieki lūdza aktrises bēru ceremoniju nefotografēt un piekļuve pēdējai atdusas vietai bija vien pašiem tuvākajiem cilvēkiem...


Tomēr sociālajos tīklos un interneta medijos nokļuva arī ekskluzīvi kadri no slavenās aktrises Anastasijas Zavorotņukas bērēm. 


Atvadīties no iemīļotās aktrises ieradās ārkārtīgi daudz cilvēku, tostarp slaveni šovbiznesa pārstāvji un politiķi. Uz bērēm ieradās arī seriāla "Mana mīļā aukle" kolēģis un bijušais aktrises mīļotais draugs Sergejs Žigunovs.


Tāpat ieradās vladimira putina vietnieks peskovs atvadu ceremonijā "zīmējās" kā frants jeb dendijs... Ar putina runasvīru kopā bija dzīvesbiedre, slavenā daiļslidotāja Tatjana Navka.

Aktrise Anastasijas Zavorotņuka zemes klēpī tika guldīta baltā zārkā. Atdusas vieta ir Maskavas Troekurovkas kapsētā.


FOTOGALERIJA: Brīdinām lasītājus, ka fotogalerijā un video kadros ir emocionāli jūtīgi un nepatīkami kadri. 
Plašāk skatiet video:   BILŽU GALERIJĀ Anastasija pie stūres kopā ar savu šarmanto meitu. Abas tik līdzīgas, gluži kā dvīņu māsas vienā vecumā.
Pēc pilna mēroga krievijas iebrukuma Ukrainā, kura ir neatkarīga valsts, krievijā, izskatās, vairs nekas nav svēts.


Diemžēl putina režīmā nav cieņā pat pašu cienījami cilvēki un radošas personības. Jo izcilā aktrise Anastasija Zavorotņuka taču oficiāli bija nominēta par krievijas nopelniem bagāto skatuves mākslinieci...


Krievu mediji spekulē un ņirgājas. Nav zināms, vai visas šīs bildes ir autentiskas. Iespējams, tās ir apstrādātas un sakompilētas fotošopā.


FOTOGALERIJĀ ANASTASIJAS ZAVOROTŅUKAS FOTO PIRMS PĀRAGRĀS NĀVESUZZIŅAI DIENU IEPRIEKŠ - 2024. GADA 30. MAIJĀ:

Šodien, 2024. gada 30. maijā, 53 gadu vecumā mūžībā aizsaukta slavenā aktrise Anastasija Zavorotņuka. Pēc vairāku gadu cīņas ar vēzi šodien aktrises sirds apstājās.


Mana mīļā aukle... Ar šo viņa paliek arī latviešu skatītāju sirdīs un atmiņās.


ATVADU BILŽU GALERIJA


"Nav iespējams aptvert un ļoti grūti izvēlēties vajadzīgos vārdus. Šonakt pēc ilgstošas un smagas slimības no dzīves aizgāja mūsu Nastja,” teikts aktrises tuvinieku paziņojumā. Viņi pateicās visiem, kuri šo gadu laikā vēlēja labu, lūdza par viņas veselību un ticēja brīnumam. 

Nastja vienmēr juta un ļoti augstu vērtēja savu fanu un skatītāju atbalstu.


Šai saulē paliek vīrs, daiļslidotājs Pjotrs Černišovs un trīs bērni. Jaunākā meita piedzima 2018. gada oktobrī. No pirmās laulības viņai ir divi bērni — 28 gadus veca meita un 23 gadus vecs dēls.

Skaistule Zavorotņuka kļuva slavena ar lomu seriālā “Mana mīļā aukle”, kura 7 sezonas ilga no 2004. līdz 2009. gadam, kur viņa tēloja galveno lomu — ukraiņu auklīti Viku. Vēlāk viņa atzinās, ka seriālā nokļuva nejauši un nebija domājusi, ka kļūs slavena visā valstī. Kino viņa filmējās no 1991. gada līdz 2018. gadam, ilgus gadus darbojās arī teātrī.2018. gadā kļuva zināms, ka Zavorotņuka ir smagi slima, viņa pārtrauca komunicēt ar saviem abonentiem soctīklos un parādīties saviesīgos pasākumos, bet 2019. gadā medijos sāka parādīties ziņas par atklāto galvas smadzeņu vēzi glioblastomu.
 
Kanāls “Shot” vēsta, ka viņas stāvoklis strauji pasliktinājās pirms divām nedēļām, un viņas meita steidzami izlidoja no Dubaijas. Pēdējā laikā viņa sūdzējās par spēcīgām galvassāpēm un vājumu, un gandrīz vairs nespēja kustēties. Vīra aprūpēta, viņa dzīvoja elitārā ciematā Krekšinā Maskavas nomalē, no kurienes viņu laiku pa laikam veda uz procedūrām slimnīcā. 

Pagājušā gada beigās viņai bija dārgs ārstēšanās kurss privātklīnikā, taču vēzi neizdevās pieveikt.
UZZIŅAI NO 2018 GADA:


Diemžēl mediju iepriekš sniegtā informācija ir apstiprinājusies. 2019.gada 18. septembrī aktrises Anastasijas Zavorotņukas advokāts Timurs Maršaņijs oficiāli apstiprinājis, ka māksliniece atrodas smagā stāvoklī reanimācijā, smagas onkoloģijas saslimšanas dēļ. "Atliek vienīgi lūgt Dievu un sūtīt gaišas domas..." - saka Zavorotņukas jurists, kurš plaši pazīstams Maskavas slavenību aprindās.


Lai arī 18.septembrī aktrise ir pamodināta no mākslīgās komas un atsākusi elpošanu patstāvīgi, tomēr viņas stāvoklis joprojām vērtējams kā sevišķi smags. Sakarā ar lielo žurnālistu uzbāzību slimnīcā izveidots apsardzes dienests, kurš ceturtās varas pārstāvjus nelaiž pat tuvumā slimnīcas nodaļai.Uzziņai no informācijas vienu dienu iepriekš (2019.gada 17.septembris):


"Viņa mirst... Palikušas skaitītas dienas... Tur viss skaidrs, to nevar izārstēt... Vai tad viņa vēl dzīva?... Uz nāves gultas" - tās ir tikai dažas no bezkaunīgākajām frāzēm Krievijas dzeltenajos medijos un sociālajos tīklos no sabiedrības, tostarp šovbiznesa pārstāvju puses. Viņas diagnoze ir briesmīga, taču tā nepieļauj pārkāpt ētikas normas un ņirgāties par dzīvu cilvēku.
Populārā krievu aktrise Anastasija Zavorotņuka (Анастасия Заворотнюк), kuru Latvijas televīzijas skatītāji iemīļoja pateicoties seriālam „Mana mīļā aukle”, jau vairākas dienas atrodas reanimācijā vienā no Maskavas labākajām klīnikām - Eiropas Medicīnas centrā.

Nastjas skaistākie dzīves mirkļi fotogalerijā.


TV seriālu, teātra un kino aktrisei Anastasijai Zavorotņukai konstatēts smadzeņu audzējs ceturtajā, pēdējā stadijā. 


Ārstiem nācies viņu pieslēgt pie mākslīgās elpināšanas aparātiem un dzīvību uzturēt ar medikamentiem. Tāpat ārsti ziņo, ka aktrises stāvoklis ir īpaši smags, jo viņai ir smadzeņu tūska un daļēja ķermeņa paralīze, kas radusies audzēja dēļ. Daži iekšējie orgāni iesot atteikušies funkcionēt.

2019.gada 17.septembra rītā pavēstīts, ka, ņemot vērā to, ka aktrise jau kādu laiku atrodas bezsamaņā, operācijas veikšana un jebkuras terapijas pielietošana ir neiespējama. Šobrīd aktrises pašsajūtu uzrauga reanimācijas ārsti, taču mediķi jau brīdinājuši, ka sieviete šobrīd atrodas sevišķi smagā stāvoklī. Ārsti ir pārtraukuši cīņu ar viņas onkoloģisko slimību ar intensīvās terapijas līdzekļiem.


Ceram un ticam. Turam īkšķus par Nastju. Lai mūsu "mīļā aukle" dzīvo!


Anastasijai ir 48 gadi, viņa ir trīs bērnu māmiņa, jaunākais mazulis šī gada oktobrī svinēs pirmo gadadienu. Zināms, ka pēdējā grūtniecība veikta mākslīgās apaugļošanas ceļā, kas sievietēm pēc 40 gadiem nav ieteicama. Līdzīgu problēmu dēļ 2015.gadā pāragri no dzīves šķīrās dziedātāja un grupas VIAGRA zvaigzne Žanna Friske.
BILŽU GALERIJA - ANASTASIJA SAVA ĪSĀS DZĪVES LAIKU LOKOSVairākkārt Nastja bijusi seksīgāko Krievijas sieviešu topos - FHM nosaucis seksīgākās sievietes Krievijā - FOTO

Seriāla „Mana mīļā aukle” zvaigzne šķiras no vīra


Anastasija Zavorotņuka atstāj Valdi Pelšu bez biksēm

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Aldona Sapule 08.07.2024 15:35
Žēl ka tāds liktenis šim pārim
1 0 atbildēt
Mila 01.07.2024 00:26
Traģiski
11 0 atbildēt
jopcik 30.06.2024 23:05
kā jau roSSijā~~~~!
12 0 atbildēt
mumins 30.06.2024 22:52
kā jau rašā - nekā svētā
13 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV