Pārdevušies. Prāta Vētras eksistence kļuvusi bezjēdzīga

"Prāta Vētra" zaudēja skaņu brīdī kad izlikās nesaprotam Pussy Riot situāciju Krievijā. Pārdevās.Viņu eksistence kļuvusi bezjēdzīga.Jau sen.
Publicēts: 20.07.2015, Komentāri: 154

Pagājušas jau vairākas dienas, kopš atklātībā nāca Prāta Vētras ne parāk solīdais solis pret dzimteni, bet sabiedrība joprojām cepās. Vieni metas aizstāvēt, citi gāna, vēl citi salīdzina ar prātā jukušo veci Imku Kalniņu.

Slavenākie aizstāvji - Busulis, Riva, Bindemanis un citi no Krievijas naudiņas tieši un netieši barojošies šovbiznesa darboņi turpina savu advokatūru. Taču no kritiķiem visskarbākā bijusi pazīstamā žurnāliste Sandra Veinberga, kura teic' nikni:

"Prāta Vētra zaudēja skaņu brīdī, kad izlikās nesaprotam Pussy Riot situāciju Krievijā. Pārdevās. Viņu eksistence kļuvusi bezjēdzīga. Jau sen."

Jūsu viedokli gaidām komentāru sadaļā, kur lūdzam iztikt bez rupjībām un naida kurināšanas.


Uzziņai:

Latvijas grupa «Prāta vētra» nesen uzstājusies vienā no lielākajiem Krievijas populārās mūzikas festivāliem, kur aktīvi piedalījusies arī Krievijas armija, vēsta LTV. Krievijā to apmeklēja apmēram 200 000 cilvēku. Festivāls «Našestvije» ir Krievijā lielākie rokmūzikas svētki. Šogad jūlija sākumā «Našestvije» norisinājās jau 15. reizi.

Festivāls ticis izmantots arī par parādes un aģitācijas vietu Krievijas armijai. Tai bijusi veltīta īpaša sadaļa pasākuma mājaslapā. Klātienē šogad izstādīts vēl nebijis skaits kara tehnikas, piemēram, tanki «T-90», kas tiek izmantoti kaujas laukos Ukrainā. Tāpat

notikuši arī militārie paraugdemonstrējumi, kā ziņoja televīzijas ziņu kanāli, - Krievijas kara lidmašīnas imitēja kaujas situāciju.

Tāpat skanējuši aicinājumi iestāties Krievijas armijas rindās un dziedātas karalaika dziesmas.

Pret armijas klātbūtni jau krietni iepriekš protestējusi leģendārā Krievijas grupa «Mašina vremeņi», kuri atteicās piedalīties. Biežais festivāla viesis Andrejs Makarevičs paziņojis, ka «nevēlas dziedāt uz tanku fona».

Turpretim Latvijas «Prāta vētra» bija starp festivāla galvenajiem viesiem un dziedāja uz centrālās skatuves, koncertu sākot ar vārdiem «mēs nākam ar mieru un mīlestību».

Rakstiskā atbildē LTV grupa skaidrojusi: «Mēs savu mūziku spēlējam cilvēkiem, nevis karogiem, un uzskatām, ka kultūrai, tāpat kā sportam, ir jāstāv pāri politikai, jo tā ir tiešā saikne ar cilvēkiem sirds valodā.»

Jau ziņots, ka Kaupers maija beigās intervijā telekanālam LNT tika atzinis, ka, sākoties Ukrainas un Krievijas militārajam konfliktam, grupa «Prāta vētra» nopietni domājusi, vai koncertēt Krievijā. Grupa izšķīrusies saites ar Krieviju nesaraut, un Kaupers šādam lēmumam pamatojumu radis Bībelē, kur «nevienā brīdī nav minēts, ka tev kādam būtu jāpagriež mugura».

Komentāri: 154
Avots: Tvnet.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Kristīne Barbare 31.08.2015 11:07
Nē, tādu tenku lapeļu un naida kurinatāju laiks irbeidzies, un jau SEN!!! Tauta vairs neklusēs! Prāta Vētra Bija, Ir un BŪS! Viņi savās dziesmās konkrēti norāda, ka Ir par Gaismu, Mieru, Saticību! Ir tajā pusē, kurā lielgabali klusē!

Bet Jums - rējēji -

Lai vienmēr rītos saule
Un lai nekad nav kari
Suns sargā kaulu,
Cilvēks gaida pavasari
/Prāta Vētra. Meklēt vienam otru/

Nepārprotami! Vēl kādi jautājumi un iebildes?
3 2 atbildēt
ha ha ha 30.08.2015 13:56
pēc koncertiem nu gan nevar manīt.puiši malači ..bet fašisti lai ārdās.
3 1 atbildēt
gaisma > ha ha ha 31.08.2015 10:55
tiesi taaa---pareizi teikts
1 1 atbildēt
NOVĒROTĀJS 30.08.2015 12:35
Кикабидзе: Я что – на проститутку похож? Как я могу принимать предложения из России?
(Vahtangs Kikabidze. Es ko - lidzinos prostitūtai? Kā es varu pieņemt piedāvājumus no Krievijas?)
http://gordonua.com/publications/50698.html
2 0 atbildēt
sos 30.08.2015 11:13
Mums vajadzētu būt patiesi brīvai valstij , par kādu arī sapņojām , uz to cerējām , kad Tautas Frontē gājām . Bez kaut kādām ES , kas tik vien to dara , kā diktē - drīkst , nedrīkst . Kamēr esam novesti līdz nabadzības robežai .
Brīvam nozīmē būt brīvam visā ,arī ko spējam labu darīt .
Ja ,,Prāta vētra" ir lēmusi ar savu programmu veicināt domu par brīvību , mieru , sapratni starp tautām - tad viņu uzstāšanos tur Krievijā vērtēju pozitīvi !Kā partizāni savulaik , tikai atklātā veidā .
Un vēl pozitīvāk būtu , ja ar šo lielo naudu , ko saņēma (saņēma taču , jeb nē? ...)koncertos Krievijā viņi spētu padalīties šeit Latvijā ar nabadzīgajiem veciem cilvēkiem , daudzām ģimenēm , kuras nezin ,kā ikdienā iztikt ar valstiskajiem nabaga grašiem.Ja tā notiktu , diez` vai kāds ko pārmestu ...
3 1 atbildēt
gaisma > sos 31.08.2015 11:02
Latviesi vairs nav latviesi-lidzinas savam przniekofilam -ko neieredz....viss viena liela katla---PUTRA ,jo neatskir ne kas bijis labs-ne kas ir labs !!! ne kas bus labs!!!=mums visi makslinieki jau launotaju pratos-kremlinisti,putinisti,u.t.t----labak redzet labo -domat labo-un but kremlinistam-putinistam ....neka atzit Fasismu-GEJISMU,naidu pret cilvekiem un tautam---labak ar lepnumu saku-esmu KREMLA TROLLIS- neka atzistu KARU,SVESO ARMIJU-MUSU POLITIKU VARZU-noziedzniekus kas iznicina mus un valsti-un atbalsta nekitros geju praidus-ta apsmejot gimenes--
2 0 atbildēt
KAA 30.08.2015 09:51
Mūsu valdībai atklāti nav jābrauc uz turieni,jo visi ,,šuri.muri,,notiek pa kluso,bet kolīdz kāds sportists vai mūziķis paskatās uz Krievijas pusi-momentā tautas nodevējs.paskataties vienreiz patiesībai acīs,vai katru dienu jūs paši savā valstī netiekat nodoti?Un vienreiz beidziet uzturēt to lielkrievu fobiju,tas jau tikai norāda uz to,ka mēs esam vāji,un šī mūžīgā vaukšķēšana,savāciet kopā beidzot savas smadzeņu šūnas un izturaties ar cieņu.
12 0 atbildēt
ija 30.08.2015 08:57
Nevajag jaukt politiku ar kultūru... esmu,biju un būšu viņu fane... un man prieks,ka pēc šovasar notikušajiem viņu koncertiem viņiem ir 10-iem tūkstošu atbalstītāju... Neklausiet puiši nevienu....Lai Jums Veiksme stāv blakus!!!
11 5 atbildēt
Kristīne Barbare > ija 31.08.2015 11:22
Ija, nevis desmitiem - bet simtiem tūkstošu vismaz. Daudzi uzauguši ar Prāta Vētras dziesmām, daudziem tās nozīmē ko īpašu!

Vienkārši šādi uzraksti - liekas absurdi! Kam vajag pat uz Prāta Vētras fona turpināt kurināt naidu? Acīmredzot - ļoti skaidra norāde - tie, kuri šādi rej uz Prāta Vētru - ir PAR karu, un cenšas tautā to provocēt! Vienkārši dziesmai ir milzīgs, attīrošs spēks... Īpaši - Prāta Vētras dziesmām!
2 0 atbildēt
Lindiņa 23.07.2015 17:34
Man jaukais kursabiedrs. Es nenosodu, jo neesmu bijusi viņa vietā. Varbūt es arī rīkotos līdzīgi? Nezinu, ceru, ka nē. Bet vīlusies esmu tajā, ka nu vairs neiet kopā pareizie vārdi ar pareizo uzvedību. Klāt nākusi apziņa - mēs visi pārdodamies, lai cik arī skaisti mēs nerunātu.....
18 2 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV