Misāni Āfrikā izvaros! Kivičs rupji izlamā Alvi Hermani, Prāta Vētru, Busuli, Rešetinu, Donu, Kairišu, Bordānu, Levitu, Eilandu

Publicēts: 18.02.2020, Komentāri: 7
Andris Kivičs: "Palīdzam Kristīnei Misānei! Dzenam varu stūrī varu šērojot visu par un ap Kristīni Misāni! Lai šitie Kariņi, Bordāni, Leviti, Kalnmeijeri, Rinkēviči un citi zēni, kuri nekad neko nezin, un nevar pamainīt likumu, ja tas var novērst absurdu situāciju, nekad vairs nav pie varas. Šī bija? viņu iespēja parādīt, ka Latvijai CILVĒKS IR SVARĪGS!!!" Brīdinām, ka video ir necenzēta leksika.

Skandalozais mūziķis Andris Kivičs ar agresīvām emocijām sociālajos tīklos skarbi izteicies sakarā ar Latvijas pilsones Kristīnes Misānes situāciju. Dānija plāno 20. februārī Misāni izdot Dienvidāfrikas Republikai, kur latvietei draud pat 15 gadu cietumsods par izvirzītajām apsūdzībām – sava bērna nolaupīšanu un aizvešanu prom no tēva.


ANDRA KIVIČA BĒRNI UN PRIVĀTIE MIRKĻI FOTOGALERIJĀ

Kivičs savā video norāda, ka Latvijas sabiedrība kļuvusi ciniska un viņam kļūst bail tajā dzīvot. To Kivičs attiecina uz skarbajiem un apvainojošajiem interneta komentētājiem sakarā ar Misānes lietu. Pieminot, ka šā precedenta Latvijā nekad nav bijis, Kivičs īpaši rupji vērsies pret Valsts prezidentu Egilu Levitu.

Andris nesaprot, kur ar paziņojumiem un rīcībām Misānes lietā ir mākslinieki un valsts izcilie prāti: "Kāpēc visiem viss ir pie dirsas? - Prāta Vētra, Instrumenti, Busulis, Alvis Hermanis, Viesturs Kairišs, Intars Rešetins, 2019. gada Eiropas cilvēks Latvijā Ralfs Eilands un garlaicīgo dziesmu autors Dons? Bordāns dirš, Kariņš dirš, visi dirš... Visi mīž...!"

Kivičs pārmet Levitam to, ka sapulce sasaukta pirmdienas rītā nevis uzreiz brīvdienās.

Pirmdien, 2020.gada 17.februārī, pēc tikšanās ar atbildīgo institūciju vadību Valsts prezidents Egils Levits joprojām nav nācis klajā ar tiešu tālākās rīcības plānu Kristīnes Misānes lietā.

Tāpat Kivičs nespēju rīkoties pārmet tieslietu ministram Jānim Bordānam un ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieram, pārmetot to, ka pirms gada šī lieta tikusi "noklusēta", cerot, ka tā neizraisīs ažiotāžu.

Dānijas apgabaltiesa nolēma paturēt apcietinājumā par sava bērna nolaupīšanu apsūdzēto Misāni, kas faktiski nozīmē, ka viņa 2020.gada 20.februārī tiks izdota.

LASIET ARĪ: Misāne esot dzērusi caurām dienām. Pat zīdaini barojusi ar krūti alkohola reibumā

Piedraudēja, ka manu meitiņu izvaros trīs melnie vīrieši. Nomocītā māmiņa Kristīne Misāne asaru valgos

Šokējoša ziņa: Kristīne Misāne ģimenē bieži esot bijusi piedzērusies un pati esot veikusi vardarbību

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Jānis Krasovskis 20.02.2020 13:54
kivicu ar afrika izvaros un? vins tak patstavigs tur klients tapec zin kas un ka!!
1 0 atbildēt
Lauma 18.02.2020 22:54
Piekrītu 100% katram Andra Kiviča vārdam! Ar tādu ziņojumu būtu jānāk katram Latvijā sabiedrībā zināmam cilvēkam, tad varbūt ir cerības, ka tas pīļu dīķis vienreiz izkustēsies.
0 2 atbildēt
Raisa Lārmane 18.02.2020 22:30
Vai ir kādi pierādījumi, jebšu katrs izdomā kā vien ienāk prātā. Daudzās skolās vardarbība, kolektīvos ir emocionālā vardarbība par to negrib runāt. It kā šis gadījums būtu vienīgais Latvijā. Tā ir mūsu valsts pilsone un viņa patīk vai nepatīk kādam uzskatu bērnu dēļ ir jāglābj. Tās ir manas domas un man nošķaudīties par to, ja uz mani "metīs" kaut tos vis lielākos "akmeņus".
2 0 atbildēt
beidzot kāds prātīgs vārds 18.02.2020 22:21
pareizi, kivič!
2 0 atbildēt
Andis Aleksandrovs Aizpute :)) 18.02.2020 22:20
Latvijas breitistiDD
3 0 atbildēt
Solvita 18.02.2020 22:10
Miljoniem vērts paziņojums. Līdžisnējā darbība bija nulle, bet tagad sāku šo mākslinieku cienīt.
3 0 atbildēt
Egils 18.02.2020 21:59
Vienīgā reize, kad Kivičiem taisnība! Cepuri nost.
3 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV